Reklama

Reklama

Diskuze - Soundtracky

Soundtracky

Soundtracky jsou jednou z kmenových diskuzí na csfd, nenechme si ji proto zaplácat odkazy na youtube bez zjevného důvodu! Pokud z jakýchkoliv důvodů odkazujete, napište alespoň na co a proč.

Buďme rádi za jakýkoliv příspěvek netýkající se současného soundtrackového mainstreamu.


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
D.Moore

D.Moore (hodnocení, recenze)

curunir: No právě, The Artist... Ne že bych mu to nepřál, jeho soundtrack se taky povedl (Shorův Hugo a Iglesiasův Tinker, Tailor atd. zrovna tak), ale snad zaboduje v jiných kategoriích  Williamse si ale určitě poslechni, třeba tě navnadí tohle nebo tohle.

curunir

curunir (hodnocení, recenze)

D.Moore: Williams tak teraz dohromady  so 47 nomináciami prekonal aj Alfreda Newmana, ktorý bol nominovaný 45x (vyhral 9x). Ja som síce obe spielbergovky nevidel a ani OST zatiaľ nepoznám, no v jeho úspech neverím, i keď mu to celkom prajem. Povedal by som, že vyhrá The Artist.  Prial by som mu, aby to do konca života zaokrúhlil na pekných 50 nominácií. 48. má podľa mňa budúci rok za Lincolna zaručenú.

D.Moore

D.Moore (hodnocení, recenze)

Doufám, že Johna Williamse letos Oscar nemine. Dvakrát nominován byl už v roce 2006 (za Mnichov a Gejšu), v roce 1996 dokonce třikrát, jak tak koukám (score pro Nixona a score a píseň pro Sabrinu), a pokaždé z toho vyšel naprázdno... Byl bych pro, dát mu jednu sošku za Tintina i Válečného koně dohromady.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

curunir

curunir (hodnocení, recenze)

emma53: To bol veľmi pekný večer.  Povedal by som však, že ,,playlist"  koncertov príliš nemení.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Melvej

Melvej (hodnocení, recenze)

Raketka29: Když už jsi zmínila Miracle of Sound v souvislosti s Dragon age, tak jsem si při poslechu hned vzpomněl na Mass Effect - je to od stejnýho autora :).

D.Moore

D.Moore (hodnocení, recenze)

Příznivci české filmové hudby nechť v pondělí večer naladí Vltavu. Program bude stát za to.

D.Moore

D.Moore (hodnocení, recenze)

Arbiter: To album s jedenácti písněmi a jednou Beltramiho skladbou? Ne.

stuplik20

stuplik20 (hodnocení, recenze)

emma53: Moje čučoriedkové noci - "borůvkové" v slovenčine to znie smiešne :) ... som pozeral len kvôli Norah Jones.Objavil som ju na youtube popri počúvaní Johnnyho Casha :) a odvtedy ma jej country ,folk straší v mp3.

Norah Jones - Johnny Cash tribute

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

emma53: Jako chceš říct, že se například mě nemá líbit hudba Norha Jones nebo jen že si myslíš, že tim nepřekvapíš? Já jen abych věděl, jeslti se urazit a tak..

Reklama

Reklama

Reklama