DVD & Blu-ray

DVD

Komentáře k zobrazeným filmům

 • Tom_Lachtan -
  Čarodějnice (2015)
  * 17.7.2016

  Tohle je hrozně šmucig film, na jednu stranu je hrozně fajn, že se většinu doby zaobírá nikoliv sestavou laciných lekaček, nýbrž psychologickým prokreslením jednotlivých postav... Počkat, tady vlastně žádné psychologické prokreslení není, byť by to tvůrci evidentně rádi chtěli, postavy jsou tu nudné, šablonovité (matka kráva, dcera přemýšlivá a hodná atp.) a zamrzí to především u postavy otce, který má sice podmanivý hlas, ale to je tak všechno, jeho chování je ukázkovým kreténismem v oblasti scénáře, neboť není ani náznakem vysvětleno, proč se chová jak se chová, nulová motivace, prostě nic. A ani děsivost tu příliš není, neboť jsou všechny postavy nezajímavé a tak trochu jsem doufal, že je alespoň posedne cthulhu a narostou jim kopyta a na hlavách vyraší zrzavé vlasy a půjdou krást duše sousedům, co je vyhnali z města. Ale nic takového se nestane, čímž narážím mimo jiné na to, že něco jako gradace tu neexistuje a samotný závěr je směšný skoro stejně, jako čertík Bertík v jistém nejmenovaném Insidious.

 • Davies182 -
  Půlnoční dítě (2016)
  *** 22.6.2016

  Tohle bylo osobní. Zbytečně hlasité fuck off, facka a kopanec do zadku mně jakožto divákovi, který už Nicholse dejme tomu jakž takž identifikuje... anebo si to aspoň myslel. Skvostný materiál pro potenciální hutnou sci-fi povídku, hořký fail v její evidentně nepasující hrané podobě. Mělo to asi být napínavé a k zamyšlení. Bylo to trošku hloupé a úsměvné. Jako mysteriózní road trip strašně supr, to ale hádám nebyl účel. 5/10

 • Radek99 -
  Anomalisa (2015)
  **** 2.6.2016

  Skvělý existenciálně laděný snímek, který v sobě kloubí fenomén krize středního věku a pokus o pojmenování tak prchavého okamžiku, jako je zrod a skon nejintenzivnějšího citového vzplanutí, lásky... ,,Your voice is like magic" Baru

 • DaViD´82 -
  Triple 9 (2016)
  **** 1.6.2016

  Současnými velikány špinavých drsných kriminálek o zkorumpovaných policistech jsou na filmovém/seriálovém/literárním poli Olivier Marchal, David Ayer, Shawn Ryan, James Ellroy či v neposlední řadě Don Winslow. A Matt Cook se tímto svým scenáristickým celovečerním debutem staví ve frontě sice za ně, ale ne zase až tak daleko od nich. Ano, až takový potenciál to má. Škoda jen, že se to bije s Hillcoatovým pojetím, kdy zvolil nevhodné (ne)tempo vyprávění. Na to kolik se toho děje a v kolika rovinách i plánech, tak to mnohdy působí trestuhodně utahaně. Nikoli nudně, to ne, ale tohle měla být vnitřní tenzí našponovaná adrenalinová jízda a ne pomalu plynoucí selanka "jako by se nic nedělo a o nic vlastně nešlo". I tak však žánrové zjevení a tuplem pak, když se přihlédne k tomu, že v poslední více jak dekádě se podobné kousky přesunuly takřka výhradně do seriálové sféry.

 • Isherwood -
  Batman vs Superman: Úsvit … (2016)
  *** 31.3.2016

  Číst si všechny nerdovské teorie a rozborky toho, kam až Snyderova vize sahá, je sice fajn, mnohé to ujasňuje a dává možnost těšit se na DC verzi, na druhou stranu to servíruje fakt, že na běžného diváka to dost kašle, protože pokud nenajedete na geekovskou vlnu, ty postavy bez pořádných motivací vás za 2,5 hodiny nakonec utlučou. Digitální finále nebolí, jalový vztah k (ne)vlastním maminkám už jo. PS: Zimmer vrže nejnudnější tóny za posledních 15 let.

 • emma53 -
  Dáma v dodávce (2015)
  **** 14.3.2016

  Maggie je dáma, Maggie je bezdomovkyně, Maggie umí zahrát královsky cokoliv. Já jí tleskám a bude můj drahoušek nejen z Jane Brodyové, Panství Downton a nebo z Dámy v dodávce, je jí stále. Tohle byl neuvěřitelně uvěřitelný příběh, kde se mnou lomcovaly protichůdné pocity, přesně jako v reálu a z toho je patrné, jak dokonale ztvárnila tu babču, kterou jsem chvílemi nesnášela, pak zase litovala a tak stále dokola. Bravo Maggie!

 • Slasher -
  Grimsby (2016)
  **** 9.3.2016

  Snad ještě o trošku větší prdel než byl DICTATOR a za mě naprostá spokojenost. Mít tak víc lidí takový koule co se nekorektní srandy týče, jako tady Cohen, máme tu pořádný komedie i víc než jednou do roka. Vtipný, srdečný, nesvatý, občas hodně za hranou. Kdo dá tomuhle pod tři hvězdy s tím, že je to trapný a má radši "kultivovanější" humor, je u mě zk*rvená buzna a já pro něj zase moc primitiv. A do k*ndy s Oasis.

 • Skejpr -
  Polednice (2016)
  **** 3.3.2016

  Řemeslně precizní a skvěle uchopená zánrovka, která skvěle buduje atmosféru, opírá se o bezchybné herecké výkony a, byť zasazená do českých a moderních reálií, si v ničem nezadá se zhraniční produkcí, z níž mě jako první srovnání napadá Žena v černém. Skvělá práce.

 • ripo -
  Očima fotografky (2015)
  **** 26.1.2016

  Celkom sympatické rozprávanie Zuzany Mináčovej, ktorá bola milučká, zlatučká, s peknou vadou reči ... a po titulkoch na záver "zabila" svojho syna Mateja jednou vetou ... Vedela byť určite aj riadne nepríjemná ... 4****

 • castor -
  Dvojčata (1988)
  *** 4.10.2015

  Zplození jsou ze šesti otců a jedné matky. Na základě genetického experimentu. Jeden je dobrosrdečný a milý, ač lehce nepraktický chlapík, který vyrostl na exotickém ostrově. Má rád poezii, biologii, šachy i návštěvy muzeí. A je to kus chlapa. Druhý je zakrslá pouliční krysa, sobecký „vejškrabek“, který z experimentu neměl vůbec vzniknout. Už během dospívání obtěžoval jeptišky, brzy ze sirotčince pláchl na ulici, kde přežíval, kradl a lhal, a doufal, že jednou nebude nikomu dlužit a usměje se na něho kus pořádného štěstí. Tihle dva jsou bratři, z jejichž totální rozdílnosti (vzhledové i charakterové) úspěšný tvůrce Ivan Reitman tehdy těžil. A diváci na to slyšeli (rozpočet 15 milionů, tržby přes 215 milionů). Dnes je výsledek pochopitelně spíš otázkou nostalgie a faktu, jak moc přistoupíme na to, že se Arnold snaží být vtipný. Místy mu to vychází, jindy (třeba ztráta panictví) je lehce trapný. Naopak Danny DeVito je ve svém, užvaněný a jedovatý zmetek, který v pravou chvíli sepne své lepší já. Holt jak to mají Američané rádi. Právě scény, ve kterých se rozehrávají cituplné otázky a přicházejí naivní odpovědi, jsou ty, které je radno přetrpět. Jinak nemám důvod pochybovat, že to před těmi sedmadvaceti lety docela fungovalo. Kelly Preston k nakousnutí!!

 • Malarkey -
  Hráči (TV seriál) (2015)
  ** 28.7.2015

  Typ seriálu, který se, podle mě, přesně hodí do amerického prostředí. V Evropě těžko prostředím amerického fotbalu nadchne. Taky to skoro vypadá, jak kdyby si The Rock chtěl vyprodukovat něco, kde by si všechny kritiky namazal na prsíčka a jednoduše rozmazal. Mě teda ničím nedostal.

 • Gemini -
  Divoká řeka (1994)
  **** 28.8.2011

  Ve své době zatraceně efektní - a adrenalinový - thriller v podstatě pro celou rodinu (až bude Kevin Bacon po někom střílet, můžete dětem zakrýt oči;)). Dnes kvalitní žánrová podívaná s Meryl Streepovou v nejlepší formě. Byť je to samozřejmě poněkud předvídatelné, Curtis Hanson tyhle věci umí, a tak máte na co se dívat. Když už na nic jiného, tak na přírodu. No a nezmínit nádhernou hudbu Jerryho Goldsmithe, to by byla v podstatě svatokrádež. Když si vzpomenu, jak jsme v kině tleskali - hm, moment, kdo vlastně tohle pustil jako školní projekci???:)) - nemůžu nedat 80%. Dobré herectví v thrilleru si to totiž zaslouží.

 • Ej Hlemýžď -
  Ceremoniář (1996)
  ***** 13.7.2003

  Nechápu, proč by měl být film strhán kritikami, příběh měl dobrou gradaci a spěl pochopitelně k očeávanému finále, kde přece z logiky vývoje nějaká překvapivá pointa nemohla být ,a o nějaké nudě z mé strany nemůže být řeč. Film považuji za velmi vydařený, v němž J. Hrušínský ztvárnil jednu ze svých nejlpeších hlavních rolí. Z vedlejších postav příběhu mě zaujala B. Štěpánová v drobné úloze dcery nějakého papaláše; takovou megeru ještě nehrála.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace