Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ****

  Klasika naší porevoluční komediální tvorby... Knoflíkáři, Samotáři... pěkné, vtipné-odlehčené.. .-))(31.1.2011)

 • Tosim
  *****

  Nejvíc se mi líbila provázanost jednotlivých povídek. Všechno souvisí se vším a tak je to i v tomhle filmu. Než jsem ten snímek viděl, pociťoval jsem k Petru Zelenkovi jistou nedůvěru, ale byla mi bohatě vynahrazena :-)(13.8.2002)

 • T2
  ****

  Konečne Český film čo má aj niečo do seba a ponúka konštruktívny sled príbehových poviedok zo štipkou humoru a ľudskej satiry na zamyslenie. Tak trochu je škoda, že všetky poviedky nemajú približne rovnakú hĺbku, pri niektorých to bolo o niečo poslabšie ale stále to malo čo priniesť, ináč v každom prípade sa jedná o moc zaujímavý film na to čo sme zvyknutý "prejedení " z našej kinematografie. /75%/(24.4.2009)

 • igi B.
  ***

  Tři a půl... Nedotažený a místy nedomyšlený scénář, typicky české herecké projevy, hlášky sic kultovní - leč !občas! poněkud vypocené a neoriginální... Právě ta provázanost poněkud nedomyšlená. Jednou, až budu mít čas a chuť, tak vám o tom milé děti napíšu elaborát. Režijně rutinní. Neříkám, že se mi ten film nelíbil! Ale proč tomu dávat víc, než si zaslouží! Tak se z toho neudělejte, pytlíkáři... :-)))(8.1.2006)

 • Nancy
  ***

  Krásně propracovaný povídkový film, který ale nedosahuje plných čtyř hvězdiček. Jednoznačně nejlepší zdroj hlášek je povídka o manželech Holubová + Hrušínský ml., ale mě osobně se líbila povídka poslední o duchovi amerického vojáka. Téměř všechny příběhy jsou podařené. Lepší hodnocení ale nebude, protože stejně jako u každého povídkového filmu, jsou některé epizodky lepší, některé horší...(23.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace