• duklak2

Mou osobou už velmi zapomenutá pohádka na kterou jsem si vzpomněl úplnou náhodou. Nezlobte se na mě, ale více než dvě hvězdy si tento snímek nezaslouží. K hodnocení přihlížím k době, ve které jsem toto dílo viděl. Tzn. "malý svišť":) V hlavě mě utkvěla jedině Jiřinka, ostatní herecké výkony raději komentovat nebudu. Znám spoustu jiných a lepších pohádek.(20.8.2011)

Bylo nebylo, v oněch časech se kvantum pohádek točilo a v mnoha z nich pobíhal jeden zlatovlasý princ, díky kterému se tolik pohádek sléválo, spájeloo, do neučité hmoty rozostřených okrajů se transformovalo, z onoho blobu vystupují tři díla, která jsou alespoň trochu rozpoznatelná, nespadající do Velkého patvaru a Nesmrtelná teta je z nich nejhorší, v mých očích před Perlovou pannou a Lněnou kytlí v prachu se ploužící. A jak to bylo dál, milé děti? Filip Blažek naštěstí oplešatěl.(19.8.2013)

Novější pohádka, která se snaží být stejně skvělá a milovaná jako staré pohádky, na které nikdo nezapomene. To se nedaří a nezchraní to ani Nesmrtelná Bohdalka :D(11.8.2005)

One-woman-show Jiřiny Bohdalové. Jako celek rozpačité.(16.6.2002)

jedna z nejpovedenějších novodobých pohádek, kterou jsem viděl před mnoha lety v kině a kterou ani teď v TV rozhodně nepřepnu. bohužel je to výjimka potvrzující pravidlo úpadku pohádkové filmové tvorby současnosti. 70%(8.8.2007)