• matestlust
  *****

  Pro mě jedna z nejhezčích pohádek po 80.letech.(5.2.2008)

 • Jezinka.Jezinka
  *****

  Na úzké lávce se potkal Rozum se Štěstím a ani jeden nechtěl druhému ustoupit, protože každý z nich sám sebe považoval za společensky významnějšího. A aby si to ujaslili, uzavřeli sázku. Protože mám rozum, brala bych to štěstí.(31.10.2010)

 • predators
  ***

  Určitě máte i vy svou oblíbenou tetičku. Ano, třeba i na hlídání. Naše tetička je však hodně závistivá a Bohdalová. :-) Král rozumu pozbyl, Matěj jej pobral a štěstí, zdá se, si cestu svou najde samo. A láska? Láska je všemocná... 50%(29.12.2009)

 • Jamal
  **

  Byla to první návštěva filmu se školou a dodnes z toho mám pořádné trauma (( ::(28.11.2005)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Bylo nebylo, v oněch časech se kvantum pohádek točilo a v mnoha z nich pobíhal jeden zlatovlasý princ, díky kterému se tolik pohádek sléválo, spájeloo, do neučité hmoty rozostřených okrajů se transformovalo, z onoho blobu vystupují tři díla, která jsou alespoň trochu rozpoznatelná, nespadající do Velkého patvaru a Nesmrtelná teta je z nich nejhorší, v mých očích před Perlovou pannou a Lněnou kytlí v prachu se ploužící. A jak to bylo dál, milé děti? Filip Blažek naštěstí oplešatěl.(19.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace