Přesně takovou dovolenou na horách bych si přála i s celým výtečným hereckým ansámblem. Ale kdeže loňské (stoleté) sněhy jsou.... Marvan klasika, která se nikdy neohraje.(25.12.2010)

Narozdíl od jedničky mi tady nádech odborářské rekreace tolik nevadí, možná proto že jsem na horách jako dítě taky nějakou prožil :) I když se Anděl přesunul povinně na Slovensko, zdá se mi tenhle film vtipnější a stravitelnější. Krásně si roli rekreačního referenta vystřihnul pan Deyl.(7.4.2003)

• Oktavianus

socialistická zrůdnost, nezachrání mi ji ani jinak skvělej Marvan, ani hezky zobrazený zimní Tatry. Ale jednu hvězdu tomu dát musím už jen z toho důvodu, že předcházející díl byl ještě o dost horší.(15.7.2012)

Komunistická propaganda. Ale už ne tolik jako v předchozím díle. Anděl si to na horách užije.(10.2.2013)

• Pepinec

No fuj, fuj, fuj a pro jistotu ještě jednou fuj! Hnusná socialistická propaganda nejhrubšího zrna, která mně krom odporného papouškování tehdy módních a bohužel nezbytných hesel nenabídla víc, než co můžu dostat od rozevláté štětky u barové tyče. A i s tou štětkou bych na hory jel daleko raději než s touhle bandou, protože bych si před sebevraždou alespoň zasouložil. Jedna hvězda z úcty k panu Marvanovi, zbytek výplaty schovám někam hodně daleko. P.S: Lidi, já vám už vážně nerozumím...(25.12.2012)