• Roman.Ticka
  ****

  Přesně takovou dovolenou na horách bych si přála i s celým výtečným hereckým ansámblem. Ale kdeže loňské (stoleté) sněhy jsou.... Marvan klasika, která se nikdy neohraje.(25.12.2010)

 • golfista
  ****

  Narozdíl od jedničky mi tady nádech odborářské rekreace tolik nevadí, možná proto že jsem na horách jako dítě taky nějakou prožil :) I když se Anděl přesunul povinně na Slovensko, zdá se mi tenhle film vtipnější a stravitelnější. Krásně si roli rekreačního referenta vystřihnul pan Deyl.(7.4.2003)

 • Oktavianus
  *

  socialistická zrůdnost, nezachrání mi ji ani jinak skvělej Marvan, ani hezky zobrazený zimní Tatry. Ale jednu hvězdu tomu dát musím už jen z toho důvodu, že předcházející díl byl ještě o dost horší.(15.7.2012)

 • Kothy
  ***

  Komunistická propaganda. Ale už ne tolik jako v předchozím díle. Anděl si to na horách užije.(10.2.2013)

 • Pepinec
  *

  No fuj, fuj, fuj a pro jistotu ještě jednou fuj! Hnusná socialistická propaganda nejhrubšího zrna, která mně krom odporného papouškování tehdy módních a bohužel nezbytných hesel nenabídla víc, než co můžu dostat od rozevláté štětky u barové tyče. A i s tou štětkou bych na hory jel daleko raději než s touhle bandou, protože bych si před sebevraždou alespoň zasouložil. Jedna hvězda z úcty k panu Marvanovi, zbytek výplaty schovám někam hodně daleko. P.S: Lidi, já vám už vážně nerozumím...(25.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace