• sepp
  *

  To same co jednicka, akorat v bledemodrem.(10.12.2003)

 • sud
  ****

  Lepší než "Dovolená s Andělem". Hodně propagandy ubylo a to co z ní zbylo nestojí za řeč. V té tobě se dávala do všech filmů. Zábavná oddechovka s jak jinak než skvělým Jaroslavem Marvanem a ve vedlejších rolích s taktéž skvělým Josefem Kemrem a Rudolfem Deylem ml.(8.4.2006)

 • mchnk
  ****

  Nejen v létě do Javornice, ale napřesrok v zimně do bratrské Tatranské Lomnice. Pohled do soukromí pan revizora plus budovatelská reklama na zimní rekreace, kterých bylo tolik, že o ně nebyl zájem, ale také na rozvernou, ovšem nadplán pracující mládež. "Tady jste mi napsali, že mne posíláte na rekreaci..." Tato věta hovoří za vše. Ovšem byli tu i ti druzí, kteří jeli na rekreaci nucenou a někteří se nevrátili. Socialistická agitka využívaná českými mediálními kapitalisty. Tento fakt by musel působit na dělníka v padesátých letech stejně absurdně, jako pro dnešního dělníka vrácený poukaz na rekreaci....má pravdu Mejzliku...(24.6.2012)

 • petaspur
  ****

  Svědomitě nelidský revizor Gustav Anděl byl za svou nekompromisní práci vyslán na dovolenou do Vysokých Tater. Svým pernamentním kritizováním všeho kolem sebe si brzy získal přízeň publika, ale kam se hrabe na referenta Pulečka, který všechno ví, všechno zná, všude byl a rád vše předvede v praxi.(23.12.2008)

 • T2
  **

  Pán Súdruh, moc ste ma nepobavili, minimum zábavy a dohromady žiadny pútavý dej. /40%/(12.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace