• Oktavianus

socialistická zrůdnost, nezachrání mi ji ani jinak skvělej Marvan, ani hezky zobrazený zimní Tatry. Ale jednu hvězdu tomu dát musím už jen z toho důvodu, že předcházející díl byl ještě o dost horší.(15.7.2012)

Vtipnější, než ta brigáda u jezera, i té ideologie je tady méně. Záměna osob, půvabná Dvorská, a velice vtipný závěr na konečné lanovky.(10.3.2013)

• paascha

Soudružská agitačka, která se snažila ukázat krásy socialismu na příkladu překovaného dědka Anděla. Kravina na entou(25.11.2011)

• gouryella

Autori si sice narozdil od jednicky odpustili zbytecne agitacni ton, ale ubylo i srandy.(30.7.2002)

Socialistická agitace se scrvkla na nutné minimum (jen se nebojte, my ze za čas budeme současné době taky posmívat) a zbyla z toho nakonec vcelku příjemná retro atmosféra a velmi dobrý, nenásilný humor. Jaroslav Marvan to zahrál skvěle.(21.8.2007)