• Stegr
  ***

  60%(27.9.2007)

 • Johanka
  *****

  Úsměvná komedie jak lze prožít rekreaci ( za odměnu ) v zasněžených Tatrách, s Jaroslavem Marvanem a Josefem Kemrem v hlavních rolích.(3.4.2003)

 • Pepinec
  *

  No fuj, fuj, fuj a pro jistotu ještě jednou fuj! Hnusná socialistická propaganda nejhrubšího zrna, která mně krom odporného papouškování tehdy módních a bohužel nezbytných hesel nenabídla víc, než co můžu dostat od rozevláté štětky u barové tyče. A i s tou štětkou bych na hory jel daleko raději než s touhle bandou, protože bych si před sebevraždou alespoň zasouložil. Jedna hvězda z úcty k panu Marvanovi, zbytek výplaty schovám někam hodně daleko. P.S: Lidi, já vám už vážně nerozumím...(25.12.2012)

 • Phobia
  ***

  Propaganda poněkud ustoupila do pozadí, do popředí vstupují rodinné vztahy, láska a podobná klišé, nechybí několik humorných situací, celkově je tohle pokračování podstatně stravitelnější. Jednou za 10-15 let se na to podívat dá, kdyby se člověk zrovna hodně nudil a neměl po ruce žádnou lepší zábavu;-). 56%(11.8.2009)

 • RHK
  ****

  Je zajímavé, kolik lidí dokázalo okomentovat tuto komedii slovy: "Skáču dobře, skáču rád!" Trailer: nenalezen (zato celého filmu plný internet)(1.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace