• Djkoma
  ***

  Film skoro už pro pamětníky. Jaroslav Marvan, Josef Kemr a další jsou velmi dobří, ale tento film je opravdu z jiné doby a je to poznat.(11.8.2005)

 • sud
  ****

  Lepší než "Dovolená s Andělem". Hodně propagandy ubylo a to co z ní zbylo nestojí za řeč. V té tobě se dávala do všech filmů. Zábavná oddechovka s jak jinak než skvělým Jaroslavem Marvanem a ve vedlejších rolích s taktéž skvělým Josefem Kemrem a Rudolfem Deylem ml.(8.4.2006)

 • Divočák
  ***

  Typická propagandistická rekreantská komedie aneb "Účastníci zájezdu 1955". I když snad z každého kroku cítíte, jak na vás dýchá rudý duch tehdejšího režimu, s výborným Jaroslavem Marvanem vám nezbude, než se tomu všemu smát a užívat si nabručeného medvěda na sněhu. ***Vědeli jste, že: Když při výletě uvíznou rekreanti na Lomnickém štítu, Jaroslavu Marvanovi se střídají na krku dvě šály - šedá a vínově proužkovaná.***(9.3.2007)

 • gouryella
  **

  Autori si sice narozdil od jednicky odpustili zbytecne agitacni ton, ale ubylo i srandy.(30.7.2002)

 • NinadeL
  *****

  "Skáču dobře, skáču rád!" o tom nemůže být pochyb. Lépe na horách než-li u vody? S ROH jsou výlety pěkné všude. Ale mráčky mi dělá náhrada romantické dvojice, romantička Milča Dvorská není tak zásadní jako řidička autobusu Stanča Seimlová, má láska.(26.2.2009)

 • - S podvrknutým kotníkem odehráli několik scén i Josef Kemr a Stela Zázvorková. (cariada)

 • - I keď mala snímka výrazné ideové prosocialistické posolstvo, je paradoxom, že vtedajšia odborná kritika filmu vyčítala malú politickú angažovanosť a predstaviteľovi Andela, Jaroslavovi Marvanovi, vyčítali, že stvárňuje socialistického revízora ako prvorepublikového úradníka. (dyfur)

 • - Marvan si při nátačení zlomil nohu na sáňkách, mimo natáčení, když jel s kameramanem na panáka. Statečně pak vše točil dál, aniž by divák cokoli poznal, dokonce i znova sednul na sáňky. (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace