Ženy v ofsajdu

Komedie / Sportovní

Československo, 1971, 82 min

Bořivoj Zeman

Josef Novotný

Lubomír Lipský st., Stella Zázvorková, Jiřina Bohdalová, Jaroslava Brousková, Jiří Krampol, Zdena Hadrbolcová, Bohuslav Kupšovský, Vladimír Menšík, Karel Pavlík, Jiří Štuchal, Vítězslav Černý, Oskar Hák, Jan Skopeček, Robert Vrchota, Zita Kabátová, Helena Růžičková, Milan Kindl, Miluše Voborníková, Lubomír Kostelka, Josef Hlinomaz, Václav Trégl, Naďa Konvalinková, Bořivoj Navrátil, Miroslav Abrahám, Josef Bartůněk, Josef Braun, Růžena Dvorská, František Hanus, Františka Koudelová, Milena Kaplická, Josefa Pechlátová, František Vavruška, Karel Malina, Luboš Pecháček, Karol Polák, Viktor Očásek, Karel Šott ml., Jaroslav Toms, Blažena Vernerová, Miloš Vavruška, Oskar Gottlieb, Hana Vítková, Josef Burda, Jaroslav Satoranský, Ivo Niederle, Karel Augusta, Vladimír Blažek, Josef Borovian, Karel Černoch, Oldřich Dědek, František Fontén, Karel Hábl, Ludvík Kacer, Karel Karas, Josef Kubíček, Stanislav Litera, Vít Pešina, Zdeněk Plaček, Josef Šebek, Karel Vítek st., Gustav Vondráček, Viktor Riebauer, Petr Skarke, Jiřina Bílá, Jana Hermachová, Miroslava Janoušková, Jarmila Smolíková, Soňa Zborníková-Stenová, Marie Štichová, Blažena Slavíčková, Miloš Hlavica, Ferdinand Krůta, Zdeněk Braunschläger, Vladimír Hrabánek, Josef Koza, Václav Štekl, Kajetán Maudr, Vladimír Linka, Vladimír Navrátil, Vladimír Čech st., Felix Černý, Zdeněk Dohnal, Miroslav Kalný, Branislav Koreň, Jozef Kroner, Vladimír Štros, Karel Hovorka st., Zdeněk Blažek, Antonín Jedlička, Pavel Jiras, Jaroslav Mareš, Oleg Reif, Miloslav Šindler, Vladimír Salač, Laďka Kozderková, Zdeněk Grygárek, Emanuel Kovařík, Miroslav Laňka, Miloslav Novák, Zdeněk Skalický, František Šeba, Alois Liškutín, Ilona Jirotková, Marie Popelková, Marie Hübschová, Marie Landová, Inka Šecová, Blažena Voclová, Jana Fořtová-Krampolová, Jiří Bruder, Otto Lackovič
  • igi B.

Asi v žádném jiném českém filmu jsem už nikdy nezaregistroval to krásné české slůvko "pucifous"... ;-) . . . Jinak je to taková dobově blboučká (černobílá!) komedie ze športu a současnosti, že... Zase ale na druhou stranu, kdeže jsou TY časy, soudruh Toman netoman. Asi někde v ofsajdu, hm... Kulturně normalizační bahýnko versus celebřitně pisskulturní žumpa dnes - no, ani nechci vidět většinu těch nynějších tušašských třeskutých komedií po čtyřiceti letech... Športu zdar a férplej obzvláště! Písk... - - - - - (Poprvé viděno dávno a mnohokrát na všelijakých tv kanálech, hodnocení po repete 1.5.2011 na tv Prima 618., komentář zde jako osmnáctý - 1.5.2011)(1.5.2011)

• WANDRWALL

Jako dítěti to byla pro mě švanda, jako dospělý - šmíra.(4.8.2010)

• LiVentura

Dobré obsazení v nedobrém filmu..!(1.5.2011)

Zajímavá a vtipná komedie na téma Žiju fotbalem. Lubomír Lipský a Jiřina Bohdalová podávají svůj standard, ovšem Jiří Krampol zde má jednu ze svých nejlepších rolí. Předposlední film Bořivoje Zemana.(25.3.2007)

• Snorlax

Když dobří herci nemají co hrát, je to tragédie, nikoliv sportovní komedie.(14.4.2013)