poster

Návrat do budoucnosti

 • USA

  Back to the Future

 • slovenský

  Návrat do budúcnosti

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1985, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Jako zjevení zapůsobil tenhle film v roce 1985 jak v amerických kinech, tak ve "zbytku" světa. Fenomenální úspěch byl dílem především scénáristů a režiséra Zemeckise. Ale co by byl BTTF bez Martyho - M.J. Foxe a doktůrka Browna - CH.Lloyda ? Jejich postavy přesně zapadly do připraveného schema a vše dohromady dalo nezapomenutelný zážitek netradičního Sci-fi, na které se nezapomíná.(17.5.2003)

 • Skejpr
  ****

  Vztah z dětství k tomuhle filmu evidentně patří a kdo jej nemá, stěží si jej dnes užije tak, jako jiní (film jsem viděl poprvé ve 22 letech)... Přesto ale musím uznale pokývat hlavou nad vkusným a chytrým filmem pro celou rodinu, který má svoje kouzlo, neoddiskutovatelné kvality a sympatické ústřední duo hrdinů. A nejlepší závěrečný cliffhanger ever!!(30.1.2011)

 • Gilmour93
  ****

  Calvin Klein, námořník, Darth Vader z planety Vulkán, Jimi Hendrix, ale i bojovník s efektem motýlích křídel, libyjským terorismem a Oidipovským komplexem (počít sám sebe je krvesmilstvo jak od Heinleina). Tím vším musí Marty McFly být, aby po svém nechtěném výletu do minulosti byl... Je fajn čas od času usednout do Zemeckisova DeLoreanu a na displeji nastavit následující údaje: Měsíc: Chytrost. Den: Dobrodružství. Rok: Nenáročnost. Čas: Zábavy. Vsadím se, že načas zapomenete na návrat do budoucnosti..(24.12.2014)

 • movie
  *****

  Tohle je extrémě nezapomenutelné! Asi no.1 "film mého dětství"! Robert Zemeckis prostě dokáže budovat nádhernou atmosféru, to všechno ještě podepřeno skvělými herci a vynikající Silvestriho hudbou!(29.8.2002)

 • Arx
  *****

  Vynikající kultovní série od režiséra Forresta Gumpa. Michael J. Fox v životní roli skvěle hraje a skvěle mu sekunduje Christopher Lloyd, který si zde roli doktora "poděse" zahrál na výbornou. Jedna z nejlepších trilogií v které je každý díl, tím nejlepším co lze na obrazovce vidět. Má srdeční záležitost :-)(23.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace