poster

Návrat do budoucnosti

 • USA

  Back to the Future

 • slovenský

  Návrat do budúcnosti

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1985, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDarKnig
  *****

  nesmrtelná dokonalá klasika z dob, kdy Zemeckis absolutně válel a dával filmovým konzumentům jen to nejvytříbenější zboží. Škoda Rolande, žes tak hodně klesl a dnes natáčíš jen pitomé 3D animované pitomosti. Vrať se aspoň ještě jednou a znovu natoč takto zábavný, časově vychytralý, herecky neokoukatelný film a znovu tě začnu milovat. Pro filmovégo geeka splnění jeho dětských snů a tužeb. Nedokážu nic dalšího napsat, prostě hned teď se zvedněte a běžte si tento film a nejlépe i jeho další dva pokračování sehnat. Nebudete litovat. To vám garantuji.(21.7.2009)

 • EdaS
  *****

  Pořád stejně skvělé, což je moc příjemné zjištění. A na Blu-rayi úplná slast.(17.11.2010)

 • AngelAngie
  ****

  Nikdy mi to k srdci nepřirostlo, ale v TV se na to ráda podívám...(4.6.2008)

 • sud
  *****

  Jeden z nejkultovnějších sci-fi filmů všech dob. Ve své době, kdy vzniklo hned několik podobně ražených scifáren ("Zámotek", "Číslo 5 žije") udělal konkurenci pořádnou čáru přes rozpočet. A přátelé, ten film nezestárnul ani o den. Jako kdyby si sedl do toho kouzelného bouráku a přistál právě teď. Robert Zemeckis se díky tomu stal tvůrcem první třídy. Start jedné z nejchytřejších, nejpromyšlenějších, nejzábavnějších a nejvyrovnanějších trilogií, které kdy byly natočeny.(7.1.2008)

 • choze
  ****

  Nikdy to pro mě nebyla ta srdcovka jako pro mnohé jiné, ale uznávám, že je to velmi pohodová a nápaditá časovka se skvělými výkony (hlavně nerd Crispin Glover). A že stroj času namontovaný do auta je velmi americký a cool.(21.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace