poster

Návrat do budoucnosti II

 • USA

  Back to the Future Part II

 • slovenský

  Návrat do budúcnosti II

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Akční

USA, 1989, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  *****

  Na druhý díl stále velmi dobré!Fox a Lloyd jsou opět velmi dobří, stejně tak nápady Zemeckise a Gaila!(29.8.2002)

 • Fr
  *****

  pokračování mistrovského kousku R.Zemeckise drží tempo a vtip dílu předešlého. pořád se něco děje. zvlášť, když Biff má být zahrnut neomezeným bohatstvím. ani po těch letech mi triky nepřipadaji moc zastaralé. třeba je to nostalgií...(24.5.2006)

 • B!shop
  *****

  Pokracovani primo navazuje na prvni dil a je tu opet stejne obsazeni, coz je dobre. Chybi jen Crispin, ale zas tak moc to nevadi. Dej filmu je originalni, budoucnost je skvela a zmenena pritomnost taky, ale mohlo ji bejt vic. A cast, ktera se odehrava v roce 1955, jako prvni dil, sice ukazuje nekolik scen z prvniho dilu, ale jinym uhlem pohledu, takze to je opet perfektni. Triky, hudba, herci, scenar jsou opet super a tenhle dil je stejne dobrej, jako prvni, ne li lepsi.(7.6.2006)

 • kinej
  *****

  Back to the Future 2, je rozhodně lepší než jednička. Je to proto, že je nacpaný nápady, zvraty a díky poměrně častějším časovým změnám je strhující natolik, že divák ani nemá prostor k přemýšelní nad případnými nedostatky. Zemeckis dokázal udržet vysokou úroveň zábavnosti po celý film a v záběru ji ještě vygradovat nášlápnutým finále. Pasáž v budoucnosti je přesně taková, jakou od podbného sci-fi požaduji, exploze designových a technologických nápadů. Prostřední pasáž zase k dokonalosti dotahuje motiv ovlvňování dějin a závěr v sobě má to nejlepší z jedničky na druhou.(3.11.2008)

 • Rex Mundi
  ***

  Pre mňa asi najslabšia časť, (nielen) Marty sa príliš často správa ako nemožný hrdina slapstickovej grotesky. Možno si to žiadala doba, cieľový divák alebo štúdio... ale u mňa to veľmi nerezonuje. Zvyšok štandardne dobrý, zábavný aj originálny.(11.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace