poster

Návrat do budoucnosti II

 • USA

  Back to the Future Part II

 • slovenský

  Návrat do budúcnosti II

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Akční

USA, 1989, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  *****

  Nemůžu odehnat myšlenku, že bych ráda takový Almanach sportovních výsledků sama uvítala. Bylo by fajn, kdyby za mnou přišla moje praprapra vnučka a dala mi do rukou budoucí bohatství. Je tomu hezkých pár let, co jsem tenhle film viděla naposled a úplně jsem zapomněla jak skvělá, akční a vtipná sci-fi to je. Zápletka je zapletená tak, že snad zapletenější už být nemůže. Nicméně jsem se bavila v každém záběru. Scéna v baru a následná honička na skejtovznášedlech, návštěva rodného domu nebo snaha dostat se ke zmíněnému Almanachu na studentské zábavě, nacházející se v kalhotách drsňáka Bíffa. Hlavní je nepotkat se se svým dvojitým já, jinak by mohlo dojít ke zhroucení celého vesmíru!(8.11.2014)

 • Houdini
  ****

  Oscar 1 nominace: Vizuální efekty(24.2.2004)

 • bestlama
  ****

  Koukněte na rok vzniku ... ano, ještě jednou ... co dokázali v té době za efekty :) Výborné pokračování.... o něco slabší, ale pořád skvělé :)(18.5.2009)

 • Xmilden
  ****

  Druhé pokračování se mi již tolik nepozdává jako jeho starší bráška. Přesto se jedná o skvělou zábavu a navíc se nám nitky ještě více propletou.(6.4.2007)

 • Rex Mundi
  ***

  Pre mňa asi najslabšia časť, (nielen) Marty sa príliš často správa ako nemožný hrdina slapstickovej grotesky. Možno si to žiadala doba, cieľový divák alebo štúdio... ale u mňa to veľmi nerezonuje. Zvyšok štandardne dobrý, zábavný aj originálny.(11.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace