Návrat do budoucnosti II

• slovenský

Návrat do budúcnosti II

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Akční

USA, 1989, 108 min

Nemůžu odehnat myšlenku, že bych ráda takový Almanach sportovních výsledků sama uvítala. Bylo by fajn, kdyby za mnou přišla moje praprapra vnučka a dala mi do rukou budoucí bohatství. Je tomu hezkých pár let, co jsem tenhle film viděla naposled a úplně jsem zapomněla jak skvělá, akční a vtipná sci-fi to je. Zápletka je zapletená tak, že snad zapletenější už být nemůže. Nicméně jsem se bavila v každém záběru. Scéna v baru a následná honička na skejtovznášedlech, návštěva rodného domu nebo snaha dostat se ke zmíněnému Almanachu na studentské zábavě, nacházející se v kalhotách drsňáka Bíffa. Hlavní je nepotkat se se svým dvojitým já, jinak by mohlo dojít ke zhroucení celého vesmíru!(8.11.2014)

Oscar 1 nominace: Vizuální efekty(24.2.2004)

Koukněte na rok vzniku ... ano, ještě jednou ... co dokázali v té době za efekty :) Výborné pokračování.... o něco slabší, ale pořád skvělé :)(18.5.2009)

Druhé pokračování se mi již tolik nepozdává jako jeho starší bráška. Přesto se jedná o skvělou zábavu a navíc se nám nitky ještě více propletou.(6.4.2007)

Pre mňa asi najslabšia časť, (nielen) Marty sa príliš často správa ako nemožný hrdina slapstickovej grotesky. Možno si to žiadala doba, cieľový divák alebo štúdio... ale u mňa to veľmi nerezonuje. Zvyšok štandardne dobrý, zábavný aj originálny.(11.7.2010)