Návrat do budoucnosti III

• slovenský

Návrat do budúcnosti 3

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Western

USA, 1990, 118 min

Překvapivě se mi tento díl líbí více než předešlý. Zajímavé rozhodně je jak nám díl od dílu roste role doktora Emmeta Browna. Tady již dostává obrovský prostor a rozhodně nezklamal. Úžasně zakončená trilogie!(6.4.2007)

Trojku jsem kdysi nemusel, dneska mě baví víc než díl druhý. Zvláštní.(21.11.2010)

Záverečná časť neplánovanej trilógie režiséra Roberta Zemeckisa - "Back To The Future", sa odohráva prevažne v roku 1885 na Divokom Západe. Doktor Emmett Brown sa rozhodol, že sa tam usadí ako kováč. Túto idilickú predstavu mu skomplikuje konflikt s obávaným banditom Bufordom "Mad Dog" Tannenom. Našťastie ho prichádza varovať a zachrániť jeho priateľ Marty McFly. Je to dôstojné zakončenie tej najlepšej filmovej story o cestovaní v čase. ****(23.1.2008)

Podle mně je třetí díl asi nejhorším dílem. Přesto si ale zachovává svojí kvalitu a i když jde o nejslabší díl série pořád je to super jízda budoucností.(23.11.2007)

Těžko říct, zda je trojka lepší, než předchozí dva díly, rozhodně je ale díky jednotné dějové linii a časovému úseku výrazně čistší. Kombinace sci-fi komedie a naprosto špičkově provedeného westernu logicky ubírá prostor diskutabilním CGI (díky čemuž na těch několik málo triků zbyly peníze a vypadají tedy lépe) a přidáme-li k tomu klasické motivy, máme co do činění s nejzábavnějším dílem série... Závěrečný cliffhanger je už pak rozkošně přiznaně doslovný a over the top.(15.2.2011)