poster

Návrat do budoucnosti III

 • USA

  Back to the Future Part III

 • slovenský

  Návrat do budúcnosti 3

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Western

USA, 1990, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  *****

  Překvapivě se mi tento díl líbí více než předešlý. Zajímavé rozhodně je jak nám díl od dílu roste role doktora Emmeta Browna. Tady již dostává obrovský prostor a rozhodně nezklamal. Úžasně zakončená trilogie!(6.4.2007)

 • EdaS
  *****

  Trojku jsem kdysi nemusel, dneska mě baví víc než díl druhý. Zvláštní.(21.11.2010)

 • MM_Ramone
  ****

  Záverečná časť neplánovanej trilógie režiséra Roberta Zemeckisa - "Back To The Future", sa odohráva prevažne v roku 1885 na Divokom Západe. Doktor Emmett Brown sa rozhodol, že sa tam usadí ako kováč. Túto idilickú predstavu mu skomplikuje konflikt s obávaným banditom Bufordom "Mad Dog" Tannenom. Našťastie ho prichádza varovať a zachrániť jeho priateľ Marty McFly. Je to dôstojné zakončenie tej najlepšej filmovej story o cestovaní v čase. ****(23.1.2008)

 • Arx
  *****

  Podle mně je třetí díl asi nejhorším dílem. Přesto si ale zachovává svojí kvalitu a i když jde o nejslabší díl série pořád je to super jízda budoucností.(23.11.2007)

 • Skejpr
  *****

  Těžko říct, zda je trojka lepší, než předchozí dva díly, rozhodně je ale díky jednotné dějové linii a časovému úseku výrazně čistší. Kombinace sci-fi komedie a naprosto špičkově provedeného westernu logicky ubírá prostor diskutabilním CGI (díky čemuž na těch několik málo triků zbyly peníze a vypadají tedy lépe) a přidáme-li k tomu klasické motivy, máme co do činění s nejzábavnějším dílem série... Závěrečný cliffhanger je už pak rozkošně přiznaně doslovný a over the top.(15.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace