Návrat do budoucnosti III

• slovenský

Návrat do budúcnosti 3

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Western

USA, 1990, 118 min

Třetí díl rozhodně nezaostává za předchozími díly. Naopak vyniká velmi originálním a jako vždy propracovaným scénářem a hodně zábavným pohledem na divoký Západ. Robert Zemeckis společně s Michaelem J. Foxem a Christopherem Lloydem báječně zakončili jednu z nejlepších sérií, která kdy měla možnost spatřit světlo světla.(11.12.2007)

Zemeckis se nepokoušel vytvořit zrcadlo obou předchozích dílů a udělal jenom dobře. S výborným scénářem a vynikající režií uzavřel trilogii perfektní sci-fi dekády.(23.6.2012)

Do třetice super. Eastwoodovská finta a indiáni mě spolehlivě rozesmáli.(28.2.2005)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $87,727,583Tržby Celosvetovo $244,527,583/40%/(11.1.2007)

Těžko uvěřit, že může vzniknout třetí díl, který je založený na stejném principu jako předchozí dva, a přesto nepůsobí natahovaně nebo nastavovaně. Trojka má stejné klady (i zápory) jako předchozí díly, ale většinu času funguje perfektně. Je tu několik nových nápadů, které ale nijak nevybočují a celá trilogie do sebe krásně zapadá. Jedna z mála trilogií, která si drží od začátku do konce svojí úroveň.(12.12.2009)