Tenhle film je protě dokonalost sama. A nejen proto, že jsem se díky němu stala filmovým fandou. Při každém zhlédnutí vás dojme a pohladí na duši, což se vám u většiny filmů nestane.(18.5.2002)

Tenhle film jsem už viděl hodněkrát a snad vždycky jsem brečel a o pět minut později se zase smál. To nedokázal ještě žádný film.(16.4.2003)

Poďme porátať, koľkokrát sa v komentároch objavuje hláška: Pro hlupáka každí hloupí. Mne vyšlo 23 krát.(13.8.2006)

Můj pocitově nejvíc naplněný film. U žádného jiného se mi nestalo, že čím častěji bych ho viděl, tím víckrát ve mně vyvolal slzy. Zemeckis tímhle veledílem navždy vystoupil ze škatulky "mistr filmů pro celou rodinu" a miliony lidí už budou mít navždy rádi Hankse jako neuchopitelnou osůbku. Jinými slovy, ať je divákem sentimentální človíček s vírou v životní lásku, skeptický melancholik, který už radost nevidí a nebo snad životem definitivně zklamaný nešťastník, všichni se ve Forrestovi najdou. Příliš dokonalý film? Věčné díky za něj..(25.12.2005)

"Život je jako krabice bonboniéry, nikdy nevíš, jaký kousek si vytáhneš". Opravdu pravdivá a velice jednoduchá metafora, kterou vstoupil do podvědomí miliónů diváku prosťáček se sníženou inteligencí (pro někoho zase možná ten úplně nejrychlejší idiot), s nevinnýma očima ale s dobrým srdcem, ano Forrest Gump.."Jmenuji se Forrest, Forrest Gump. Já jsem Forrest a říkají mi Forrest" :-) Geniální a neuvěřitelně lidský, dojímavý ale také silně humorný film-příběh obyčejného života, obyčejného člověka, pro někoho možná také těžko uvěřitelná pohádka, která však musí chytnout za srdce i toho největšího pitomce:-)(14.5.2006)