• H34D
  *****

  Nádherný příběh podprůměrně inteligentního chlapce, později muže, jenž nás provede svým hořkosladkým a nečekaně velkolepým životem, ve kterém i navzdory svému handicapu dokáže dělat divy (navíc nevědomě). Nadsázka, krása, něžnost, lidskost - tenhle film jakoby vyslal sondu do lidské duše a následně se podle toho zformoval (a "zobsahoval") tak, aby nás zasáhl, jak jen film prostřednictvím obrazovky člověka zasáhnout může. Forrest Gump je bez nadsázky dokonalé dílo a první film, u kterého i takový flegmatik a cynik jako já uronil slzu...11/10 ?(1.12.2007)

 • POMO
  ****

  Luxusným mejkapom a omamujúcim parfémom zakamuflovaná vlezdoprdelková sračička. Presne ako to ľúbim(e).(19.5.2003)

 • Radyo
  *****

  Cokoliv, co člověk řekne o tomhle snímku, už zaručeně řekl někdo před ním. Co mám napsat, abych se po nikom neopakoval? Raději se omezím jen na strohé konstatování - SKVOSTNÉ!(6.8.2002)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Když je Forrest (Tom Hanks) po návštěvě Číny poslán prezidentem Nixonem do nového hotelu, v noci volá hotelové službě, že v budově naproti asi vypadly pojistky a lidé tam chodí s baterkami a snaží se rozsvítit. Odkazuje to na (ne)slavnou aféru Watergate. (Kailo)

 • - Tom Hanks si za film nevzal honorář, přijal jen procentuální podíl z výdělku, který mu vynesl okolo 40 milionů amerických dolarů. (Attta)

 • - Po celém světě je 39 restaurací Bubba Gump Shrimp Co., kde jsou nabízeny krevety v různých úpravách.
  (Zdroj: bubbagump.com
  (Gump24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace