Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  ****

  "poručík Dan: Našels Ježíše, Gumpe? Forrest Gump: Já nevěděl, že ho mám hledat...". Dojemný a nádherný příběh, který nikdy nezestárne. Legenda.(3.9.2011)

 • KevSpa
  *****

  Tenhle film je protě dokonalost sama. A nejen proto, že jsem se díky němu stala filmovým fandou. Při každém zhlédnutí vás dojme a pohladí na duši, což se vám u většiny filmů nestane.(18.5.2002)

 • novoten
  *****

  Můj pocitově nejvíc naplněný film. U žádného jiného se mi nestalo, že čím častěji bych ho viděl, tím víckrát ve mně vyvolal slzy. Zemeckis tímhle veledílem navždy vystoupil ze škatulky "mistr filmů pro celou rodinu" a miliony lidí už budou mít navždy rádi Hankse jako neuchopitelnou osůbku. Jinými slovy, ať je divákem sentimentální človíček s vírou v životní lásku, skeptický melancholik, který už radost nevidí a nebo snad životem definitivně zklamaný nešťastník, všichni se ve Forrestovi najdou. Příliš dokonalý film? Věčné díky za něj..(25.12.2005)

 • TheMaker
  *****

  Tenhle film je naprosto dokonalý ! Přečtěte si prosím Vás následující, co se mi během filmu vybavilo a nad čím jsem přemýšlel . . . Děkuji . . . Ahoj jakpak se máme ? Máte se hezky ? Doufám, že ano, dnes je krásná noc, v TV jsou krásné filmy a my se skvěle cítíme. Jestline, pak se musíme sami sebe ptát, kde je chyba, v čem je problém, kde uvízl háček, kde zůstala viset opice na laně, protože nikdo jiný to za nás neudělá, než my sami. Abychom byli v životě šťastní, tak se na tuhle otázku musíme ptát neustále, což pak vede k psychyckým problémům a pak je nám špatně, na zvracení, máme špatnou náladu, nektěří z nás by se radši zabili, už vícekrát by se nepodívali do zrcadla, kdyby uviděli to, ono tajemství, ukryto uvnitř nás, v naši duši, v našich hlubinách těla......tam je totiž problém, nikoliv ve světě, nýbrž v nás, to je to, co práve nechceme vidět, to je ono....Čověk jde do lesa, vidí tam to tajemství....vidí nepopsatelnou krásu uvnitř vesmíru, vidí to, vidí ono, co vidí jen bůh. My to také můžeme vidět, jenže většina z nás to nevidí, protože se celý žívot jen za něčím honíme, celý život něco hledáme a nikdy to nenajdeme a když ano, pak zjistíme, že to vlastně není to, co hledáme, že to není to spojení s onou krásou, s onou lidskostí, nevinností, něhou a tolerancí.....tohle není život, nybrž jen neůmyslné, ale přeci naplno reálné přežívání....my si to neuvědujeme, ale ta krása leží jen v nás, v našich srdcích, v těch nejhlubších vodách, v nenalezených pokladech. Jenže naše ega jsou silnější a onu krásu zabíjejí, překrývají nečistou, nepopsatelnou dezorientací, která vede k zániku k oné kráse, k onému životu a žít je pak pro nás nesnadné, přímo zdrcující, jsme už na onu překrývanost natolik zvyklí, že jsme na tu krásu úplně zapoměli a to, jak práve žijeme, tak bereme jako ten, ten pravý, pro nás zkažený život. A pak říkáme takově věci, jako třeb že: BŮH neexistuje, protože kdyby ano, tak by nebyly války, nebylo by tolik dětí po celém světe, které každou minutu umírají hladem, nebylo by tolik lidí, kteří jsou nakaženi HIV, přestalo by vybíjení zvířat pro kožešinu, neexistovalo by globální oteplování a právě, teď aktuální, nebyla by nikdy žádná Globální finanční krize. Jenže to je právě ono. Za tohle všechno, za tuhle Zemi poškvrněnou kdejakým svinstvem si můžeme jen a jen sami. Chyba, ta je v nás. Musíme se změnit, musíme změnit naše myšlení. Musíme, alespoň, jen na maličččččkatinku chviličku, zavřít oči. Představit si onu nevinnou krásu, která na Zemi byla a pořád je ( ale překrývaná ) a musíme jí přenést na plátno, do našich srdcí, do naších myslí a pak se i Buhudík, objeví v našich ŽIVOTECH ! www.svet2012.info(30.9.2007)

 • AngelAngie
  *****

  Klasika .. výborná klasika!(20.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace