Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  // Distribútor: Paramount // Počet premietajúcich kín v USA: 2,365 // Otvárací Víkend USA: $24,450,602 // Forest Gump je právom v prvej desiatke všetkých filmov sveta, to jak ho Zemeckis natočil je genialita sama osebe a o hereckom výkone Toma Hanksa ani nehovorím. Dej tak prešpekulovaný a obdivu vhodný, že je proste krása naňho pozerať. Veľký obdiv pre všetkých, ktorí sa zúčastnili na natáčaní Foresta Gumpa...... 100%(6.1.2011)

 • Cival
  *****

  Kinematografie je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš. Například jsem šel jednou s tatínkem do kina na zajímavě vyhlížející film. On, takřka filmový analfabet, a já, jedenáctiletý klučina, jsme se celou dobu smáli a plakali - už tehdy jsem poznal, že mám co dočinění s takřka geniálním filmem. A taky že jo. Nevím, co obdivovat dřív - do detailu promyšlené, skvělý scénář, Silvestriho slzopudnou hudbu nebo herecké výkony. Je to dokonalé filmové dílo s dvěma vadami na kráse - svou dokonalost si až příliš uvědomuje, takže může vypočítavě vodit diváky za nos, a navíc ukradlo všechny Oscary Shawshanku.(16.6.2002)

 • golfista
  *****

  Zemeckisovo vrcholné dílo, nejlepší výkon Toma Hankse (zatím), úžasný výběr muziky (soundtrack *****), krásná Robin Wright Penn a dokonalý poručík Dan, který koupil tu nejlepší ovocnářskou firmu na světě :-) Co si ještě přát víc ?(17.3.2003)

 • Rob Roy
  *****

  Tenhle film jsem už viděl hodněkrát a snad vždycky jsem brečel a o pět minut později se zase smál. To nedokázal ještě žádný film.(16.4.2003)

 • KarelR
  *****

  Jmenuje se Robert Zemeckis a natočil nejkrásnější film všech dob.(19.2.2006)

 • - Za scénu, kde Danu Taylorovi (Gary Sinise) „zmizí“ nohy na nemocničním lůžku, dostal film ocenění. Jednal se o jeden z nejlépe provedených trikových efektů tehdejší doby. (Listeroman)

 • - Když spolu Jenny (Robin Wright) a Forrest (Tom Hanks) konverzují, je možné vidět, že se několikrát změní poloha žehličky. (chleba24)

 • - Na náměstí Chipewa Square, kde Forrest (Tom Hanks) sedí během vyprávění svého příběhu, ve skutečnosti žádné lavičky nejsou. Lavička, na které sedí, byla přidána speciálně kvůli natáčení. (GreatestFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace