Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lebowski
  *****

  Výborný přepis románu Fredericka Forsytha, člověk opravdu chce aby se mu to povedlo(5.3.2003)

 • gouryella
  ****

  Filmova klasika je tim nejlepsim pripadem jak ma vypadat opravdu podareny thriller - vyborny scenar a film ktery ma napeti od sameho pocatku az do uplneho konce. Divak filmem pak doslova zije.(5.8.2002)

 • Wacoslav1
  ***

  Poctivý thriller ze staré školy který stojí a padá na postavě hlavního (anti) hrdiny. Edward Fox je prostě příkladem tak těžkýho profíka, že se mu nedá nefandit i když dělá to co dělá. I když je od začátku všechno proti němu, tak nakonec kdyby se ten daný džentlmen co neměl být v pohybu nesehnul, tak by svůj nesplnitelný úkol provedl. Škoda jenom slabšího a utahanějšího středu filmu. Jinak fajn záležitost.65%(21.7.2016)

 • paascha
  ****

  Stále působivé a nestárnoucí drama. je to kvalitní předlohou, uvěřitelnými výkony nebo je to jen obyčejná nostalgie? nevím, ale tenhle film mám pořád rád:-)(21.3.2008)

 • Djkoma
  ****

  Realistický a syrový pohled na skoro prohrané pronásledování neznámého nájemného vraha policiemi několika států. Typický film 70sátek, kdy vysoké tempo nebylo nutností a promyšlenost zobrazovaných detailů s jejich až reportážním nádechem brala dech. Spolu s tím nepřítomnost moderní techniky navrací oldschool nádech celému příběhu (možná díky tomu rychle zestárne, ale ta doba má své kouzlo). Kniha na mě čouhá z poličky již dobrých pár let a po filmu jsem k ní o výrazný kus blíže. Ovšem tu dvojitou výměnu lokomotivu u vlaku do Paříže si mohli tvůrci odpustit...(20.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace