Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hirnlego
  ****

  Velmi zajímavé pojetí Hitlerova konce s výbornými herci a silnou atmosférou! (bohužel mi ze začátku unikla velká část filmu - znáte to - přepnete program, něco vás zaujme a už od toho neodtrhnete oči - škoda, přeškoda - snad to zas někdy budou dávat)(10.6.2007)

 • Spinosaurus
  ****

  "El bizardos de la Brynychos". Zdeněk Brynych je zvláštní režisér a já ty jeho některé filmy prostě nechápu. Tohle je jeden z nich. Nepopsatelná záležitost, nepopsatelné herecké výkony, zblízka snímané obličeje, tenhle film pochopim snad až napodesátý, takže na konečné hodnocení ještě pár let počkejte.(20.10.2010)

 • mchnk
  ****

  Lež, přetvářka, fikce a zrada. Vlastnosti každého správného nacisty. Udržení vůdcova šílenství je namáhavé a plné obětí, nicméně jak si vůdce své fanatiky vychoval, tak se mu také odvděčí. Jeden z vrcholů režiséra Brynycha, který v mém nadprůměrném hodnocení drží hlavně závěr.(11.2.2013)

 • troufalka
  *****

  Úžasná sonda do lidského svědomí. Jak se vypořádat s válkou a válečnými zločinci? Stačí připravit je o život? Skvělý Karel Höger.(24.6.2014)

 • eraserhead666
  ***

  Z psychologického i lidského hlediska zajímavě vymyšlená alternativní historie. I když ten závěr byl takový trochu samospasitelný a ne/konání některých postav v něm nepochopitelné.(25.3.2016)

 • Fritz Diez

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace