Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  **

  Námět zajímavý, proto jsem do toho taky šel, ale obsah se velice záhy stočí do sekce kokotina. Bohužel. Nebavilo mě to. 40%(25.3.2015)

 • hirnlego
  ****

  Velmi zajímavé pojetí Hitlerova konce s výbornými herci a silnou atmosférou! (bohužel mi ze začátku unikla velká část filmu - znáte to - přepnete program, něco vás zaujme a už od toho neodtrhnete oči - škoda, přeškoda - snad to zas někdy budou dávat)(10.6.2007)

 • troufalka
  *****

  Úžasná sonda do lidského svědomí. Jak se vypořádat s válkou a válečnými zločinci? Stačí připravit je o život? Skvělý Karel Höger.(24.6.2014)

 • eraserhead666
  ***

  Z psychologického i lidského hlediska zajímavě vymyšlená alternativní historie. I když ten závěr byl takový trochu samospasitelný a ne/konání některých postav v něm nepochopitelné.(25.3.2016)

 • Aky
  ***

  Škoda nápadu a námětu. Než překomplikovaný příběh hrající si na složité krimi-špionážní veledíla, by filmu slušelo spíše několik nosných myšlenek, které se kolem zvoleného tématu nabízejí, a při trefných formulacích by z nich mohlo až mrazit. Ovšem nejsou-li ve scénáři, tak ani Karel Hoger s tím nic neudělá, neboť zkrátka nemá, co hrát, a může jak chce hezky volně přecházet a tvářit se zádumčivě, ale nic moc z toho nevykřeše.(19.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace