poster

Nezvěstní v boji

 • USA

  Missing in Action

 • slovenský

  Nezvestní v boji

Akční / Válečný

USA, 1984, 101 min

Režie:

Joseph Zito

Scénář:

James Bruner

Kamera:

João Fernandes

Hudba:

Jay Chattaway

Scénografie:

Ladislav Wilheim
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  ***

  Průměrný akčňák, který ničím nepřekvapí. V době své slávy mě to minulo, jako většina Norrisových filmů, tak k tomu nemám žádný hlubší vztah. 60% :)(10.12.2015)

 • HAL
  **

  Chuck je bůh. A Vietnamci to nevědí, protože jinak by ho jen těžko pustili do své země když tam přijede dělat pozorovatele na jakousi konferenci o poválečném usmíření, na které prohlásí že už žádné americké zajatce nevězní. Protože Chuck je bůh a něco takového ho nasere, takže se uprostřed konference prostě sebere, odskočí si s kulometem do džungle, a na tu konferenci ony vězně přivede dřív než si ostatní všimnou že vůbec odešel. Protože Chuck je bůh a umí asimilovat i borgy, takže nějací rákosníci si na něj prostě nepřijdou. Jenže vzato kolem a kolem, jen Chuckův zarostlý hrudník celý film na nohou neudrží a ten tak ve srovnání s podobným (podobně blbým) pokračováním Ramba neobstojí. A už vůbec neobstojí před tematicky podobnou asijskou superpeckou jménem Eastern Condors. 5/10(15.5.2011)

 • AGAMENON
  ****

  Chuckův nejlepší (s Osamělým vlkem) film. Vzpomínám jak jsem ho viděl poprvé a byl sem nadšen, dnes již je to jen nostalgická vzpomínka, ale přesto je to jeden ze slušnějších béček z 80. let.(30.3.2003)

 • Enšpígl
  ***

  USA je super velmoc jenom proto že jejich občan je super Chuck Norris.Film patří bezi to lepší čím nás tento vousatý hero oblažuje.(28.7.2006)

 • Rominator
  ***

  Plukovník James Braddock (Chuck Norris) se vrací do Vietnamu, aby pátral po zajateckém táboru, kde jsou vězněni muži nezvěstní v boji... Podobnost s filmem Rambo: First Blood Part II (1985) není náhodná, protože se tvůrci při realizaci nechali inspirovat původní verzí scénáře Jamese Camerona. Chuckův bratr Aaron Norris byl koordinátorem kaskadérů a v závěrečných titulcích překvapil pod kreditem kaskadér J. Claude van Damme. Snímek nabídne poměrně dost akce a řadí se k těm lepším Norrisovým filmovým počinům.(1.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace