poster

Nezvěstní v boji

 • USA

  Missing in Action

 • slovenský

  Nezvestní v boji

Akční / Válečný

USA, 1984, 101 min

Režie:

Joseph Zito

Scénář:

James Bruner

Kamera:

João Fernandes

Hudba:

Jay Chattaway

Scénografie:

Ladislav Wilheim
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Divočák
  ***

  Chuck Norris je sice dobrák od kosti, ale to, že v televizi dávají zprávy o něm až po novém díle Spidermana, to prostě nemůže přenést přes sdrce. Ale jak si získat zašlou slávu? Jednoduše - odletět do Vietnamu, vystřílet pár rákosníků a přivést sebou pár amerických zajatců. A pak už jen Fu*k you Spidermane!!!:) Rambo II. že prý je jenom remake nějakého filmu s Chuckem? Tak to jsem si prostě nemohl nechat ujít. Jenomže... Chuck prostě není Slye. Ten má větší nůž, větší kulomet, větší svaly (vlastně snad až na plnovous uplně všechno) a pokud přijde na akci, umí to taky daleko líp. Zatímco Rambo to pekelně rozjede už pěkně od začátku, Chuck nejdřív musí udělat interview pro televizi, zajít si nakoupit a než se k něčemu dostane, je už půlka filmu za náma. Některé killovací scény jsou navíc vrchol tuposti samy od sebe (nejtrapnější asi je, když Chuck zabije šikmáče uraženým topůrkem od sekery) no a Rambo by navíc tak jak Chuck s přemístněnýma zajatcema nikdy nesetřel. Tu třetí * za Chucka nořícího se s těžkým kulometem z vody ale rád přidám.(14.6.2007)

 • T2

  Rozpočet $2,550,000Tržby USA $22,812,411Tržby Celosvetovo $23,900,000(1.12.2009)

 • sidzej
  **

  Uz len kvoli scene v ktorej sa Chuck vynori z vody a v spomalenom zabere s kamennym vyrazom a samopalom v ruke kosi smejucich sa cinanov by niekto mal k filmu doplnit zaner komedia :D(3.10.2010)

 • JohnnyD
  ***

  Chcelo by to trochu zostrihať (najmä pasáž v Thajsku), ale aj tak je to solídna vykrádačka druhého Ramba s prekvapivo dobrým scenárom. Obstojná zábava.(11.9.2016)

 • Mertax
  ***

  Už jen kvůli geniální zpomalovačce, při níž se Chuck vynoří z vody s kulometem, musíte film vidět! [Chuck Norris: Filmový večer pro ostré diváky, Světozor, 8.12.2011](28.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace