poster

Nezvěstní v boji

 • USA

  Missing in Action

 • slovenský

  Nezvestní v boji

Akční / Válečný

USA, 1984, 101 min

Režie:

Joseph Zito

Scénář:

James Bruner

Kamera:

João Fernandes

Hudba:

Jay Chattaway
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryton
  odpad!

  Neprustřelný, nezničitelný, nesmrtelný a hlavně nedotknutelý Chuck Norris. Skvělá komedie!(30.11.2008)

 • PetGriDus
  ***

  Plný velký sál kina Světozor přihlížel nesmrtelnému hrdinovi s vousy jak si poradí s nekonečnými nástrahami, které mu pobyt ve Vietnamské lidové republice způsobil. Vypjaté bojové scény leckdy vyvolaly smích a dá se říci, že zubem času se film z žánru akčního béčka přesunul do žánru nechtěné akční komedie. Jeden ze zajatců mi připomínal českého herce Matonohu. Ve filmu byl v domovní scéně zbořen mýtus, že Chuck nevrhá stín.(9.12.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Klasická herecká poloha Chucka Norrise před tím než začal svět vábit svojí nesmrtelností, ale už zde to bylo cítit.(30.8.2008)

 • Campbell
  ****

  Béčko jak když vyšije, Norris tu nakope prdel všem a s nikým se nemazlí. Zito přesně věděl co dělá a dělá to s chutí. To znamená že je tu smršť přestřelek. Pár hlášek, a nějaká ta krev. Norris se soustřeďuje na akci a tak jeho mimika vypadá budto na to že je nasranej a nebo že je nasranej. Walsh je slizák jako vždy. A džungle je parádní. Já si film užíval.(11.2.2012)

 • Divočák
  ***

  Chuck Norris je sice dobrák od kosti, ale to, že v televizi dávají zprávy o něm až po novém díle Spidermana, to prostě nemůže přenést přes sdrce. Ale jak si získat zašlou slávu? Jednoduše - odletět do Vietnamu, vystřílet pár rákosníků a přivést sebou pár amerických zajatců. A pak už jen Fu*k you Spidermane!!!:) Rambo II. že prý je jenom remake nějakého filmu s Chuckem? Tak to jsem si prostě nemohl nechat ujít. Jenomže... Chuck prostě není Slye. Ten má větší nůž, větší kulomet, větší svaly (vlastně snad až na plnovous uplně všechno) a pokud přijde na akci, umí to taky daleko líp. Zatímco Rambo to pekelně rozjede už pěkně od začátku, Chuck nejdřív musí udělat interview pro televizi, zajít si nakoupit a než se k něčemu dostane, je už půlka filmu za náma. Některé killovací scény jsou navíc vrchol tuposti samy od sebe (nejtrapnější asi je, když Chuck zabije šikmáče uraženým topůrkem od sekery) no a Rambo by navíc tak jak Chuck s přemístněnýma zajatcema nikdy nesetřel. Tu třetí * za Chucka nořícího se s těžkým kulometem z vody ale rád přidám.(14.6.2007)

 • - Do role Tucka byl zvažován William Sanderson, ten jí ale odmítl. (KucC)

 • - Ve Vietnamském zajetí zůstaly ještě dlouho po válce stovky amerických vojáků. Ve skutečnosti jim ale nikdo nepomohl. (Pradlík)

 • - Při natáčení scény, kde Walker (Chuck Norris) osvobozuje válečné zajatce, jenž jsou poté vyzvednuti vrtulníkem, absolvoval Chuck závěs na žebříku, který visel z vrtulníku, bez jištění. Měl být zvednut jenom do půl metru, Pilot se ovšem vznesl na 300 metrů. (vojtaruzek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace