poster

Nezvěstní v boji

 • USA

  Missing in Action

 • slovenský

  Nezvestní v boji

Akční / Válečný

USA, 1984, 101 min

Režie:

Joseph Zito

Scénář:

James Bruner

Kamera:

João Fernandes

Hudba:

Jay Chattaway

Scénografie:

Ladislav Wilheim
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $2,550,000Tržby USA $22,812,411Tržby Celosvetovo $23,900,000(1.12.2009)

 • Le_Chuck
  *

  Žiadna nostalgia milé deti. Braddocka som dal až teraz je okrem jeho Mitch Buchannonovsky lesklej hrude, bullet-time výskoku z vody s M60 v pahýloch a Tuckerovej modrej hawaiskej košele, sa není veľmi na čo dívať. Áno Chuck je Fun Rádio, ale akýkoľvek náznak trashoidnej zábavnosti likviduje Joseph "I like it long" Zito a jeho nneekoooonneeččnnéééé scénky. Návrat do Bradocka hotela by každý normálny človek natočil do 5-6 záberov a do minúty, Zito ich tam narve 10x toľko. A takto sa ako sopeľ umelo preťahuje celý film. Zlatý John Rambo, zlatý John Matrix. 25%(9.11.2008)

 • Chrustyn
  ***

  Klasické akční béčko a dost možná jeden z nejlepších filmů s Chuckem Norrisem. I dnes překvapivě stravitelné.(21.7.2013)

 • AngelAngie
  ***

  Klasická herecká poloha Chucka Norrise před tím než začal svět vábit svojí nesmrtelností, ale už zde to bylo cítit.(30.8.2008)

 • HAL
  **

  Chuck je bůh. A Vietnamci to nevědí, protože jinak by ho jen těžko pustili do své země když tam přijede dělat pozorovatele na jakousi konferenci o poválečném usmíření, na které prohlásí že už žádné americké zajatce nevězní. Protože Chuck je bůh a něco takového ho nasere, takže se uprostřed konference prostě sebere, odskočí si s kulometem do džungle, a na tu konferenci ony vězně přivede dřív než si ostatní všimnou že vůbec odešel. Protože Chuck je bůh a umí asimilovat i borgy, takže nějací rákosníci si na něj prostě nepřijdou. Jenže vzato kolem a kolem, jen Chuckův zarostlý hrudník celý film na nohou neudrží a ten tak ve srovnání s podobným (podobně blbým) pokračováním Ramba neobstojí. A už vůbec neobstojí před tematicky podobnou asijskou superpeckou jménem Eastern Condors. 5/10(15.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace