Nezvěstní v boji

Joseph Zito

James Bruner

João Fernandes

Jay Chattaway

Klasické akční béčko a dost možná jeden z nejlepších filmů s Chuckem Norrisem. I dnes překvapivě stravitelné.(21.7.2013)

• Le_Chuck

Žiadna nostalgia milé deti. Braddocka som dal až teraz je okrem jeho Mitch Buchannonovsky lesklej hrude, bullet-time výskoku z vody s M60 v pahýloch a Tuckerovej modrej hawaiskej košele, sa není veľmi na čo dívať. Áno Chuck je Fun Rádio, ale akýkoľvek náznak trashoidnej zábavnosti likviduje Joseph "I like it long" Zito a jeho nneekoooonneeččnnéééé scénky. Návrat do Bradocka hotela by každý normálny človek natočil do 5-6 záberov a do minúty, Zito ich tam narve 10x toľko. A takto sa ako sopeľ umelo preťahuje celý film. Zlatý John Rambo, zlatý John Matrix. 25%(9.11.2008)

Slušné osmdesátkové béčko s typickou patinou, lacinou strohostí, zdlouhavě roztáčenými obrátkami od drobného pošťuchování přes razantnější pěstní "dialogy" až po kulometné finále, a samozřejmě s kameným Chuckem, který obohatil akční žánr o nesmrtelnou scénu vynoření. Nutností je nostalgická nálada, vhskově špatná kvalita obrazu a pokud možno jednohlasý podmluv.(28.2.2011)

Jeden z nejlepších filmů s Chuckem Norrisem. Zaujal mě příběh, toto válečné téma a podobné filmy se k Chuckovi hodí nejvíc. Akce je tu dost, hlavně druhá půlka filmu je akčnější a bavila mě víc. hudba celkem dobrá, obsazení mě moc nebavilo krom Norrise, ale nevadí. 81% = ****(13.10.2012)

Chuckův nejlepší (s Osamělým vlkem) film. Vzpomínám jak jsem ho viděl poprvé a byl sem nadšen, dnes již je to jen nostalgická vzpomínka, ale přesto je to jeden ze slušnějších béček z 80. let.(30.3.2003)