poster

Nezvěstní v boji

 • USA

  Missing in Action

 • slovenský

  Nezvestní v boji

Akční / Válečný

USA, 1984, 101 min

Režie:

Joseph Zito

Scénář:

James Bruner

Kamera:

João Fernandes

Hudba:

Jay Chattaway
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Klasické akční béčko a dost možná jeden z nejlepších filmů s Chuckem Norrisem. I dnes překvapivě stravitelné.(21.7.2013)

 • Le_Chuck
  *

  Žiadna nostalgia milé deti. Braddocka som dal až teraz je okrem jeho Mitch Buchannonovsky lesklej hrude, bullet-time výskoku z vody s M60 v pahýloch a Tuckerovej modrej hawaiskej košele, sa není veľmi na čo dívať. Áno Chuck je Fun Rádio, ale akýkoľvek náznak trashoidnej zábavnosti likviduje Joseph "I like it long" Zito a jeho nneekoooonneeččnnéééé scénky. Návrat do Bradocka hotela by každý normálny človek natočil do 5-6 záberov a do minúty, Zito ich tam narve 10x toľko. A takto sa ako sopeľ umelo preťahuje celý film. Zlatý John Rambo, zlatý John Matrix. 25%(9.11.2008)

 • nash.
  ***

  Slušné osmdesátkové béčko s typickou patinou, lacinou strohostí, zdlouhavě roztáčenými obrátkami od drobného pošťuchování přes razantnější pěstní "dialogy" až po kulometné finále, a samozřejmě s kameným Chuckem, který obohatil akční žánr o nesmrtelnou scénu vynoření. Nutností je nostalgická nálada, vhskově špatná kvalita obrazu a pokud možno jednohlasý podmluv.(28.2.2011)

 • mzss1
  ****

  Jeden z nejlepších filmů s Chuckem Norrisem. Zaujal mě příběh, toto válečné téma a podobné filmy se k Chuckovi hodí nejvíc. Akce je tu dost, hlavně druhá půlka filmu je akčnější a bavila mě víc. hudba celkem dobrá, obsazení mě moc nebavilo krom Norrise, ale nevadí. 81% = ****(13.10.2012)

 • AGAMENON
  ****

  Chuckův nejlepší (s Osamělým vlkem) film. Vzpomínám jak jsem ho viděl poprvé a byl sem nadšen, dnes již je to jen nostalgická vzpomínka, ale přesto je to jeden ze slušnějších béček z 80. let.(30.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace