poster

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu

 • USA

  Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear, The

 • slovenský

  Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu

Komedie / Krimi / Akční

USA, 1991, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  *****

  Komisařka: "Uvědomujete si, že kvůli vám je toto město plné pobíhajících opičáků?" Frank: "Ano? A není to spíš vina voličů?"(23.2.2006)

 • Shit
  *****

  Druhý díl Blaznívý střely stejně perfektní jako ten první. Zase to je totálně nabušený vtipy a gagy a kupodivu i když to je parodie, tak to neni ani jednou trapný. David Zucker má na parodie snad nějakej patent a spolu s Leslie Nielsenem vytvořili dvě skvělý nezapomenutelný parodie(23.6.2006)

 • Sašenka165
  *****

  Na první díl neztrácí ani jednu hvězdičku. Frank Drebin je prostě king :).(22.12.2007)

 • Radyo
  *****

  Naprosto jedinečný odvaz s Frankem Drebinem ve vrcholné formě. Celá tahle série byla MIMOŘÁDNĚ povedená, ale tenhle díl ještě o kousíček vyčnívá nad ostatní dva. Záplava takových vtipů, na které může přijít snad jen totální šílenec, totiž diváka takřka ochromí, ne to je špatný výraz, prostě jej donutí jen se svíjet smíchy a z posledních sil zadržovat svěrače, aby si z té přemíry legrace neučurknul do spodního prádla. Tohle je vysoká škola parodie.(8.10.2002)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Nejlepší polda na světe, zabiják tisícovky drogových dealerů, detektiv Frank Drebin vyrazil podruhé do akce a zase při ní neudělal jedinou chybu. Sice to v některých okamžicích vypadá, že je lepší tankista, tanečník, keramik, potápěč, Mexičan i správce hydrantu než detektiv, ale to je jen zdání. Ekologie, Jane, má bránice i zadek doktora Meinheimera jsou totiž v nejlepších rukou mistra parodie.(24.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace