Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu

Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu

Komedie / Krimi / Akční

USA, 1991, 82 min

• bestlama

Opět nuda, jako předchozí díl ..(21.5.2009)

Povedená komedie, ale příjde mi slabší než jednička.(15.2.2003)

Po druhém zhlédnutí už sice za 4*, ale stejně, kde jinde uvidíte nejerotičtější scénu než tady??? :D(20.4.2008)

Jsem svobodný! Zbožňuju svůj stav! Mám více sexu, než když jsem vedl kursy ve skautu! Najlepší diel série! Neskutočne vtipné. Ešte hodinu po prvom pozretí som mal v bruchu kŕče, tak veľmi som sa smial (už som to videl asi desaťkrát a stále ma úspešne rozosmeje). Možno moja najobľúbenejšia komédia vôbec. Nemohl jsem uvěřit, že je to ona. Bylo to jako sen, ale byla to ona. Přesně taková, jakou jsem si ji pamatoval. Ten překrásný jemný obličej a tělo, které by dokázalo rozehřát i sýrový sendvič. Ňadra, jako by říkala "Hej, koukněte se na nás!" Je to ten typ ženy, před kterou klesáte na kolena a děkujete bohu, že jste mužem. Ano připomínala mi mou matku. O tom nebylo sporu. ...Simply The Best .95%(9.4.2009)

Rozpočet $23miliónovTržby USA $86,930,411Tržby Celosvetovo $120,900,000║ Jedna z mála úderných paródii. /70%/(19.7.2005)