Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu

• slovenský

Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu

Komedie / Krimi / Akční

USA, 1991, 82 min

Rozpočet $23miliónovTržby USA $86,930,411Tržby Celosvetovo $120,900,000║ Jedna z mála úderných paródii. /70%/(19.7.2005)

Zase pořádná dávka humoru. Leslie Nielsen opět nezklamal. Některé gagy jsem prostě nerozchodil.(15.4.2003)

Opět výborná parodie. Sice nedosahuje kvality jedničky, ale to není žádná ostuda, protože jednička je fakt výjimečná sranda. V druhém díle má Frank Drebin více sexuálních narážek a hodně mě pobavil O. J. Simpson jak to zase celej film hrozně kupoval a na konci si složil ten obří kanón :D(29.11.2009)

Dvojka v nicom nezaostava za jednotkou, nasmial som sa rovnako. Tie vazne Drebinove ksichtiky pri jeho najväcsich trapasoch ma jednoducho rozosmeju v kazdej casti. Zaujimave je aj to, ako sa scenaristi zahravaju s menami hlavnych zaporakov - pokial v jednotke bol nejaky Vincent Ludwig, v dvojke zase Hapsburg, obe mena naramne pripominajuce akychsi vladarov niekolko storoci dozadu :-) Uz som zabudol, kto bude zaporakom v trojke, ale na nu sa vrhnem o par dni... 14.10.2010 _______ Leslie Nielsen - (Frank Drebin) +++ Priscilla Presley - (Jane Spencer) +++ George Kennedy - (Ed Hocken) +++ O.J. Simpson - (Nordberg) +++ Robert Goulet - (Quentin Hapsburg) +++ Richard Griffiths - (Dr. Albert S. Meinheimer / Earl Hacker) +++ Anthony James - (Hector Savage) +++ Produkcia: Jim Abrahams, Jerry Zucker +++ Hudba: Ira Newborn +++(14.10.2010)

Hm...taky mě se dvojka zdála o něco slabší, ale nevím, spíš to bylo novým dabingem, který je možná trošičku kreativnější, o to víc však ničí zaběhnuté kultovní hlášky :-((24.3.2003)