poster

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu

 • USA

  Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear, The

 • slovenský

  Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu

Komedie / Krimi / Akční

USA, 1991, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Druhý díl Blaznívý střely stejně perfektní jako ten první. Zase to je totálně nabušený vtipy a gagy a kupodivu i když to je parodie, tak to neni ani jednou trapný. David Zucker má na parodie snad nějakej patent a spolu s Leslie Nielsenem vytvořili dvě skvělý nezapomenutelný parodie(23.6.2006)

 • Foox
  ****

  Opět parodie na úrovni, která jde ještě trošku dál, ale pořád se sympatickou elegancí velkého policejního důstojníka.(22.5.2015)

 • viperblade
  *****

  Podle mě je tohle lepší než jednička. Hodně vtipů, a typických Nielsenovských gagů. Dveřník: Váš kabát, Pane. Frank: To bych řek, mám na něj paragon. :-)(4.12.2007)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Nejlepší polda na světe, zabiják tisícovky drogových dealerů, detektiv Frank Drebin vyrazil podruhé do akce a zase při ní neudělal jedinou chybu. Sice to v některých okamžicích vypadá, že je lepší tankista, tanečník, keramik, potápěč, Mexičan i správce hydrantu než detektiv, ale to je jen zdání. Ekologie, Jane, má bránice i zadek doktora Meinheimera jsou totiž v nejlepších rukou mistra parodie.(24.11.2015)

 • Aky
  ***

  Možná, že kdyby se scénárista a režisér nesnažili předvést všechno, co je napadne, a co mnohdy není už právě originální, vyzněl by celek nápaditěji a svižněji. Oproti prvnímu dílu mám ještě větší problém s tím, že mi u poloviny gagů chybí moment překvapení, ačkoliv si autoři evidentně myslí, že bych ho měl zažít.(4.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace