Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MrHlad
  ****

  I když se ve světě finančních transakcí nevyznám a 90% odbornejch várazů sem ani za mák nerozuměl, hodně dobře sem se bavil.(21.9.2002)

 • Ainy
  ****

  Na tenhle film se mi teda nedívalo moc dobře. Dokázala jsem se vcítit do těch obětí podvodů, jsou slabí a jestli se nacházejí zrovna v nějaké životní situaci, kdy by se jim pár dolarů navíc opravdu hodilo, tak se jim vůbec nedivím, že takovým lidem jako byl Seth naletí. Já bych nedokázala žít s pocitem, že si svými sliby získám něčí důvěru a i když dopředu vím, jak se věci skutečně mají, tak je zklamu, odřu na kost, pošlapu jejich sny a plány ... hnusný pocit.(8.12.2013)

 • Pluhy
  ***

  Wall Street pro puberťáky. Zatímco v Glen Gerry Ross vytahuje Alec Baldwin mosazné koule, zde si Ben Afflack pleská své schlíplé koule o stůl. Zatímco Gorden Gekko nás zavádí do dokonale autentického světa akcií, zde budete za rytmu rapových pecek poslouchat masírování ega o tom, kdo má lepší káru. Boiler Room zobrazuje život v makléřské firmě v cool pojetí a s kapkou naivity.Na druhou stranu podává skvělý scénář, perfektně herecké výkony a rychlý spád. Líbilo se mi zaměření na hlavní postavu, zobrazení vztahu otce a syna, nebo detailní vyobrazení prodejce a kupujícího. Boiler Room je business film, který vás dost možná zaujme i v případě, že neholdujete kariéristickým filmům o dolování milionů.(17.4.2014)

 • Dannysek4U
  ***

  Firmu a Wall Street to neprevalcuje, ale jinak docela solidni prumer...(29.3.2011)

 • Thewho18
  *****

  Riziko zřejmě plně ocení jen diváci znalí tématu. Myslím, že ti z vás, kteří měli možnost někdy nakouknout do nějaké podobné společnosti budou nadšeni. Setkáme se zde s naprosto věrným obrazem manipulačních praktik zločineckých MLM společností, kterých u nás není málo. Věrně zachycuje profily jednotlivých článků těchto obludných spolků. Herecké výkony hodnotím na výbornou. Bravo tohle není thriller, ale spíš dokument.(12.7.2005)

 • - Film sa natáčal v meste New York. (dyfur)

 • - Film, na který se Giovanni Ribisi, Vin Diesel, Ben Affleck a Nicky Katt dívají, je Wall Street z roku 1987. (S.i.d.)

 • - Slovo "fuck" ve filmu zazní 153krát což je 1,29krát za 1 minutu. (Dixxx)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace