poster

Riziko

 • USA

  Boiler Room

 • Slovensko

  Riziko

Thriller / Drama / Krimi

USA, 2000, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Celkom schopne natočený snímok z prostredia burzových maklérov ťaží hlavne z toho, že táto téma nieje filmovo až tak rozoberaná. Je tu pár pekných maklérskych hlášok, kde sa vyznamenal hlavne Ben Affleck. Kopa známych hercov, vrátane Bena tu majú len netradične vedľajšie úlohy a celý film je taký nenápadný a pritom taký pohodový. Mňa potešil Vin Diesel inak ako v typických akčných scénach. A veľmi pomohla hudba. 80%.(18.5.2006)

 • klerik
  ***

  Postavy v Riziku priamo citujú WALL STREET a slušne sa na tom bavia. Takže ťažko filmu vyčítať, že je to lacnejšia verzia Streetu. Postavy sú funkčné, paradoxne asi najviac zaujme Vin Diesel vo vedľajšej úlohe - jeho charizma je skrátka nepriehliadnuteľná aj na takto malom priestore a v takto malom filme. Celkovo ide takmer všetko presne podľa očakávaní. Za vykreslenie vzťahu otec - syn si scenáristi získali môj obdiv...(29.6.2014)

 • rikitiki
  **

  Standardní pohled na podvodné machinace. Snímek nenabízí nic navíc a pokud se o to pokouší, tak je to jenom k horšímu. Třeba motiv rozporuplného vztahu mezi otcem a synem končí samozřejmě klišovitým usmířením. Konec je useknutý. /1. 7. 12./(1.7.2012)

 • Dannysek4U
  ***

  Firmu a Wall Street to neprevalcuje, ale jinak docela solidni prumer...(29.3.2011)

 • Ainy
  ****

  Na tenhle film se mi teda nedívalo moc dobře. Dokázala jsem se vcítit do těch obětí podvodů, jsou slabí a jestli se nacházejí zrovna v nějaké životní situaci, kdy by se jim pár dolarů navíc opravdu hodilo, tak se jim vůbec nedivím, že takovým lidem jako byl Seth naletí. Já bych nedokázala žít s pocitem, že si svými sliby získám něčí důvěru a i když dopředu vím, jak se věci skutečně mají, tak je zklamu, odřu na kost, pošlapu jejich sny a plány ... hnusný pocit.(8.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace