poster

Riziko

 • USA

  Boiler Room

 • Slovensko

  Riziko

Thriller / Drama / Krimi

USA, 2000, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Standardní pohled na podvodné machinace. Snímek nenabízí nic navíc a pokud se o to pokouší, tak je to jenom k horšímu. Třeba motiv rozporuplného vztahu mezi otcem a synem končí samozřejmě klišovitým usmířením. Konec je useknutý. /1. 7. 12./(1.7.2012)

 • Eldrick
  **

  Náborový video OVB Allfinanz a jim podobným čůrákům.(27.9.2008)

 • gudaulin
  ****

  Slušný žánrový kousek z prostředí bezohledných amerických yuppíků, kteří se coby burzovní makléři s ostrými lokty snaží oškubat důvěřivé kavky ze střední třídy. Giovanni Ribisi má k podobným týpkům svým vzhledem a mimikou blízko, zkrátka a dobře, podobně jako náš Miloš Kopecký nebo Josef Vinklář, si ty padouchy vyloženě užívá a nelze se divit, že byl obsazený i do role šéfa mocné těžební společnosti ve velkofilmu Avatar, kde je doslova ztělesněním chamtivosti a bezskrupulóznosti. Hlavním a jediným motivem pro tuhle ambiciózní sebranku jsou peníze a prožitky. Tam, kde takové Americké psycho selhává, tam se Riziko pohybuje na pevné půdě a přináší solidní kriminálku se zajímavými padouchy, silným příběhem a poučným a efektním rozuzlením. Celkový dojem: 75 %.(30.5.2011)

 • gouryella
  ***

  Film se sice tvari jako velmi realisticke ztvarneni praktik jedne maklerske kancelare, ale me je tento svet tak vzdaleny, ze jsem se pri filmu maximalne obcas pousmal.(2.8.2002)

 • Slarque
  ***

  Zajímavé nahlédnutí do prostředí, kterému i nadále absolutně nerozumím. Docela dobrý scénář, slušní herci a hudba, která podle mě ke zbytku moc nepasuje.(29.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace