• Lima
  *

  Jako malej capart jsem na tom byl se svými kamarády v kině a byli jsme úplně vytrslí z akčních scén, které nám připadaly hodně dramatické a ze scén s feťáky, o kterých se propagandisticky tvrdilo, že v socialistickém zřízení neexistujou. Naštěstí jsem od té doby posbíral ještě něco mozkových buněk a kvality snímku, včetně těch rádoby akčních momentů dnes ve vzpomínkách vidím trochu jinak. Přesto označení prvního protidrogově zaměřeného snímku mu nikdo neodpáře. A jako nechtěná komedie to je výborné :o)(20.9.2003)

 • sud
  *

  Josef Vinklář, Jan Kanyza, Rudolf Jelínek a Jiří Zahajský jsou herci, které mám rád a kteří hrát umějí. Ovšem tento film je po všech stránkách tragédie. Autoři zřejmě nevěděli nic o drogách a feťákách a dostali stranický úkol ukázat občanům, jak dokáží zatočit ze svinstvem ze západu a ukázat, že akční film nemusí být jen z USA. Jenomže akční scény jsou tak strašné a konec tak neuvěřitelně debilní, že dávám jedinou špinavou a urousanou hvězdičku ze soucitu k na začátku vyjmenovaným hercům.(11.3.2007)

 • Falcor
  **

  Německo (západní), ústředí velkého překupníka drog a hlášky podobné těmto: ..Naše drogy se geniálně jednoduchým plánem dostaly do rukou československé policie... jsou až moc dobří, podcenili jsme je..... pánové, vy byste všechno řešily násilím, naučte se myslet, je vidět, že jinde se to, bohužel, naučily." Sem tam Lada s houkačkou, rvačka padouchů mezi sebou, pár mladých coby vzorek čs feťáků, hysterická ječení, ozřejmující komentáře moralizujících čs policejních profesionálů. Dnes zábavná podívaná, za komančů nepřesně zasazená rána imperialistickým západním sousedům za zatahování jejich drog a zkaženého životního stylu do naši harmonické socialistické republiky.(28.10.2005)

 • Tsunami_X
  ***

  Valutami prolezlé Karlovy Vary jako hlavní tranzit pro distribuci smrtícího prášku po naší republice, zahraniční zabijácké eso s českými kořeny, honička se sodovkářským vozem, nesmrtelný Rudolf Hrušínský ml. (po dvou hodinách ve vaně je po škrcení zase jako rybička), Láďa Mrkvička v klíčové gore scéně československé kinematografie, uvědomělý hlídač mužstva a morálky Vinklář a dvojrole (!) Jana Kanyzy. V první chvíli se mi nechtělo věřit, že to nerežíroval Dušan Klein, ale teď už vím, že to chci vidět znova, a to ideálně na začátku července v sále hotelu Thermal. A dám si k tomu nejmíň dva cukříky.(11.3.2013)

 • A_FISH
  *****

  Tohle se nemělo stát!(17.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace