Úlisný majitel diskotéky Harry Moučka, zfetované zpocené děti zmýtající se v disco rytmu, dábělský pan Marcel řídící drogové impérium z Německa, šílený vrhač nožů Mrkvička, západní nájemný vrah kupující si v Kotvě modráky a brašnu na nářadí, karate Jandová, tajný symbol pro doručení zásilky - malůvka velblouda s nákladem na tácku, zářivé opulentní reklamy a honosné byty ve vrchních patrech mrakodrapů v kontrastu s bídou a zmarem na ulicích, "cukříky", parta mladých experimentátorů, kteří si stihnou během odjezdu rodičů na dovolenou vypěstovat těžkou závislost, "dynamické" honičky a rvačky, Jan "double impact" Kanyza a samozřejmě "megretovský" Vinklář střílející vraha Bartáka do zad - mravenci 4ever.(19.6.2006)

• raptorrr

normalizační parafráze na bondovky. Jiří Zahajský hraje svou postavu stejně jako inspektora Trachtu :-)(25.11.2003)

Valutami prolezlé Karlovy Vary jako hlavní tranzit pro distribuci smrtícího prášku po naší republice, zahraniční zabijácké eso s českými kořeny, honička se sodovkářským vozem, nesmrtelný Rudolf Hrušínský ml. (po dvou hodinách ve vaně je po škrcení zase jako rybička), Láďa Mrkvička v klíčové gore scéně československé kinematografie, uvědomělý hlídač mužstva a morálky Vinklář a dvojrole (!) Jana Kanyzy. V první chvíli se mi nechtělo věřit, že to nerežíroval Dušan Klein, ale teď už vím, že to chci vidět znova, a to ideálně na začátku července v sále hotelu Thermal. A dám si k tomu nejmíň dva cukříky.(11.3.2013)

Kameňák? Mě to přišlo dosti přesvěčivé.(4.8.2010)

Mne se film libil dost. Myslim si, ze scenar nebyl uplne nejhorsi a postava najemneho vraha byla genialni. Rychle si nevybavim v ceskem ci ceskoslovenskem filmu " vetsiho " zaporaka. Vinklar me ale strasne vadil, stejne tak i vykresleni narkomanu nebylo nejstastnejsi. Hrebicek do rakve byl i komentar nemeckeho drogoveho bosse jak chvali nasi policii:-). Vzhledem ke spatnemu hodnoceni zde pridavam hvezdicku, ve filmu je spousta zajimavych postav a dej ma spad, ktery nenudi.(16.8.2011)

• - Filmovalo se v Karlových Varech. (M.B)

• - Jan Kanyza ve filmu ztrárnil dvojroli, příslušníka VB a člena drogové skupiny. (M.B)

• - V roli punkáčů-feťáků se objevili Petr Hošek z punkové skupiny Plexis a Jan Peterka z Mrtvých miminek. Za natáčení dostali 100 korun. (HONXX)