Daredevil: Obhajca nevinných

Akční / Dobrodružný / Thriller / Drama

USA, 2003, 103 min (Director's cut: 133 min)

• Gilmour93

Ben Affleck v sadomaso nachovém oblečku? Nechtěně legrační bitka právníka se slepeckou holí a vnadné Jennifer na dětském hřišti mezi houpačkami? Až na stylové intro irského střelce Bullseye za doprovodu House of Pain ani jedna zapamatování hodná scéna. Dost málo na potenciál komiksového Daredevila a tak příště raději přelouskám od začátku do konce velšsko - svahilský slovník v rozšířeném vydání. A v Braillovu písmu..(29.9.2009)

• Segrestor

Starej Ben nám zde vlastně předvede, že i slepého zahraje lépe vidoucí. Eh, čo to táram. Nezahraje. Jinými slovy, kdybych měl vyprávět děj tohoto zfilmovaného komiksu, asi bych pohořel a těm cizím dětem, kterým bych to vyprávěl, by se po tvářích koulely slzy jako hrachy. Ano, klidně mě přivažte na pouliční lapmu, ale já si děj tohoto filmu vůbec nepamatuju. Pamatuju si jen to, že je to takové nezapamatovatelné. Starej Ben tam šermuje slepeckou holí, to jo, taky pozná, že Jenyfér Gé je pěkná roštěnka a týpek s terčem na ksichtě má jakýsi problém. Víc z toho filmu do komentu nevykřešu.(3.1.2012)

• mandes

rozpocet:$78 million trzby celosvetovo:$179,179,718(29.10.2006)

• Renton

Scénář: Mark Steven Johnson .. Netuším, jak vypadá malovaná verze slepého ochránce (práv), ale hraná verze je příšerná. Muže za to samozřejmě nikdo menší než břídil Mark Steven Johnson - (půl)tuctový režisér a otřesný scenárista. Schematické seznámení s postavou, rutinní love story a průměrné herecké výkony.(5.10.2008)

Příjemný, svěží comics, jenž sice zdaleka nedosahuje kvalit takových X-menů, ovšem zcela s přehledem poráží Spidermana. Jen dvě výtky - vyměnit Afflecka a ani Duncan v roli záporáka nepřesvědčil.(14.5.2003)