Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oli.G
  ****

  Síce skvelá komédia, no zároveň prvý Smithov film, ktorý ma sklamal. Po Dogme som sa na samostatné dobrodružstvo Jaya a Silent Boba veľmi tešil, no tu je táto dvojica je slabým odvarom tých charizmaticky zhulených charakterov, ktorých si pamätáme z Clerks. Dal by som tri hviezdičky, nebyť skvelého záveru v Miramaxe plného paródií a odkazov na rôzne filmy, všetky Smithove diela nevynímajúc. Dúfam, že v Clerks 2 sa Jay s Bobom vrátia v takej podobe, v akej som ich mal rád, lebo tu sú len hiphopovo oblečení blbý a blbší. A dosť ma zaráža, že dokonca aj v kreslených Clerks sú to viac "oni"...(30.6.2008)

 • mandes
  ****

  rozpocet:$22 million trzby celosvetovo:$33,788,161(29.10.2006)

 • Renton
  ***

  Scénář: Kevin Smith .. Tak jo, slyšel jsem názory, že Smithovy snímky po Dogma jsou o dost slabší než ty před Dogma. Jako druhý se mi naskytlo vidět právě Strike Back. A vůbec to není slabší než Dogma. Chvílemi jsem se bavil víc než poprvé. A jestli jsou předešlé snímky ještě lepší, mám se na co těšit. Film si opravdu vychutnáte, jen když přistoupíte na Kevinovu hru a také máte co největší znalostí zde hromadně parodovaných filmů, postav čí scén. „-Biggsi, ty jsi nečetl scénář? / -TO má scénář?“ nebo fucking Miramax či moje oblíbená cameo vize Planety Opic.(19.4.2005)

 • genetique
  ****

  Smithov veľmi kvalitný štandard! Možno som ale prišiel na to, prečo táto filmová brutalitka dostala také nízke hodnotenia. Na totálne pochopenie všetkých vtipov a narážiek je totiž potrebné poznať a vidieť celú New Jerseyjskú ságu od Kevina Smitha, a tým sa určite všetci pochváliť nemôžu, takže im aj uniká genialita všetkých gagov a hlášok. Bál som sa síce, či film postavený na Jayovi a Bobovi vydrží udržať si atraktivitu, no napriek tomu nesklamali. Prvé dve tretiny sú na smiechový záchvat, potom sa tempo zvoľnilo, no stále to bola pecka. A toľko filmových hviezd, koľko si sem Smith zavolal len na blbé, niekoľkokrát len minútové role som ešte nevidel. 80%.(1.10.2006)

 • Fr
  ***

  Kdysi dávno, kdesi daleko.... . Takhle bych si představoval svůj život v Hollywoodu. Točit film u kterého by jsme se všichni super pobavili a ještě (možná) z toho káplo pár kaček. Pardon - doláčů. Tempo je kolísavé, ale po slabší chvilce se vše vrací do dobrých ,,ujetých" kolejí. Pobaví určitě i zjištění, že si jistí herci dokážou udělat si legraci sami ze sebe. B.Affleck u mě hodně stoupnul v ceně. Stejný styl humoru jako v Dogma, jen mrtvých je míň. Takže je-li Dogma ,,vaším" šálkem humoru, zaručeně budete spokojeni. A kdyby náhodou ne, hrejte podle pravidel Knihy silnic a za chvíli se dostanete kam budete potřebovat. Já mažu na stopa. Přestože jsem se bavil.(21.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace