Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  *

  Milovníci huličských a ostatných nových druhov komédií mi kľudne môžu povedať, že som to proste nepochopila (je mi to fuk) - ale tento film mi pripadal trápny od začiatku do konca. Jay a Bob (alebo Jason a Kevin) sú schopní všeličoho, ale toto bol rozhodne prešľap. Radšej si pozrite Dogmu, tá je stopercentná!(7.3.2005)

 • Lima
  **

  Geniální gagy se tu střídají s naprosto trapnými a lacinými. Pohužel ty trapné mají převahu. Filmoví maniaci tu sice jistě ocení spoustu jemných narážek na slavné filmy minulosti, ale ty samy o sobě nestačí na to, abych této taškařici dal vyšší hodnocení.(20.7.2002)

 • 3DD!3
  ****

  Někdy nezáleží na tom co sledujete, ale s kým to sledujete.(15.12.2010)

 • Nathalie
  ****

  Výchozí pozice: Bez baterky a bez mapy. Smithův svět je velkou neznámou černou dírou, která pohltila část mého okolí. Dokonce jsem na vlastní oči viděla individua,která jsou schopna hodinu nahazovat hlášky. K vulgarismům mám poněkud viktoriánský měšťácký postoj. Některé z parodovaných filmů jsem neviděla. Marihuanu jsem nikdy nekouřila. Tak proč? Dokonale nudné stvoření se chce podívat do jiného vesmíru. Trasa: Minuta pátá: smíchy se válím po gauči. Minuta padesátá: smíchy se válím po zemi. Minuta poslední: křeče od smíchu paralyzují poslední životní funkce...Cíl: Opice a Bob. Justice a Jay. Affleck a Damon. Hollywood, Hollywood. Vzdávám se, Kevine, omlouvám se, Bene Afflecku:-)(24.5.2007)

 • xxmartinxx
  ****

  Přestože podobný humor obvykle nevyhledávám, u tohoto volného pokračování Clerks bych udělal výjimku. Nekonečná záplava cameo roli spolu se skvělými parodiemi zaručuje zábavu prakticky po celou dobu filmu. Některé skvělé hlášky si budu určitě pamatovat.(8.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace