Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  ****

  Debilní, ale proklatě zábavný.(13.5.2005)

 • Skejpr
  ****

  Velmi originální a místy k dokonalosti dotažená parodie. Bohužel místy kapičku roztříštěná. Nicméně místy opravdu brilantní :))(7.8.2006)

 • Gemini
  ****

  V globálu to na 80% není, ale některé frky, které ústřední antihrdinská dvojka sype z rukávů i jiných otvorů jak na běžícím pásu, nemají v tomhle světě obdoby. A do toho přifrčí na mopedu Will Ferrell a předvede takovou komickou kreaci, kterou mu sežeru i já, který z duše nenávidím jeho kousky typu Noc V Roxbury. Dawson Leary v první roli, za kterou bych mu neposlal balíček tikající, leč hodinky jako takové neobsahující, Matt Damon s Benem Affleckem dávající si to drsněji než při svých před"ženáčských" pitkách, Mark "don't fuck with the Jedi master" Hamill s poněkud neprinceznovskou Leiou, Scooby Doo a Charlieho Andílci na entou (kteří pobaví ještě lépe než originál, promiň, Lucy;)), boha mário, kde to Kevin Smith bere? Některé z těchhle "stranou stojících" výstupů plní plán na 100 a více procent a jako post scriptum po 80%ním hodnocení nelze napsat nic jiného než: Justice!!!!!;)(26.8.2006)

 • xxmartinxx
  ****

  Přestože podobný humor obvykle nevyhledávám, u tohoto volného pokračování Clerks bych udělal výjimku. Nekonečná záplava cameo roli spolu se skvělými parodiemi zaručuje zábavu prakticky po celou dobu filmu. Některé skvělé hlášky si budu určitě pamatovat.(8.12.2009)

 • Fr
  ***

  Kdysi dávno, kdesi daleko.... . Takhle bych si představoval svůj život v Hollywoodu. Točit film u kterého by jsme se všichni super pobavili a ještě (možná) z toho káplo pár kaček. Pardon - doláčů. Tempo je kolísavé, ale po slabší chvilce se vše vrací do dobrých ,,ujetých" kolejí. Pobaví určitě i zjištění, že si jistí herci dokážou udělat si legraci sami ze sebe. B.Affleck u mě hodně stoupnul v ceně. Stejný styl humoru jako v Dogma, jen mrtvých je míň. Takže je-li Dogma ,,vaším" šálkem humoru, zaručeně budete spokojeni. A kdyby náhodou ne, hrejte podle pravidel Knihy silnic a za chvíli se dostanete kam budete potřebovat. Já mažu na stopa. Přestože jsem se bavil.(21.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace