Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  ****

  Debilní, ale proklatě zábavný.(13.5.2005)

 • RHK
  *

  "Dosť bolo takých Švýkov."- jsem zaslechl kdysi na vojně. No a mi tahle pokleslá a sprostá parodie přišla zoufale nevtipná a nudná, burany a feťáky a Kevina Smithe já nerad, zajímavé narážky na parodované filmy jsem tam nenašel za prvních 30 minut žádné :(, tak jsem to vypnul. Od toho máme dálkové ovládání, že? K pobavení by Vám mohl stačit trailer, jsou tam asi všechny fóry, tedy ten jeden, Spielbergovo logo: http://www.csfd.cz/film/10220-jay-a-mlcenlivy-bob-vraci-uder/videa/(30.12.2010)

 • gouryella
  ****

  Nadmiru povedena a vtipna parodie, ale tem co neznaji filmy Kevina Smithe asi opravdu moc nerekne.(11.3.2003)

 • Nathalie
  ****

  Výchozí pozice: Bez baterky a bez mapy. Smithův svět je velkou neznámou černou dírou, která pohltila část mého okolí. Dokonce jsem na vlastní oči viděla individua,která jsou schopna hodinu nahazovat hlášky. K vulgarismům mám poněkud viktoriánský měšťácký postoj. Některé z parodovaných filmů jsem neviděla. Marihuanu jsem nikdy nekouřila. Tak proč? Dokonale nudné stvoření se chce podívat do jiného vesmíru. Trasa: Minuta pátá: smíchy se válím po gauči. Minuta padesátá: smíchy se válím po zemi. Minuta poslední: křeče od smíchu paralyzují poslední životní funkce...Cíl: Opice a Bob. Justice a Jay. Affleck a Damon. Hollywood, Hollywood. Vzdávám se, Kevine, omlouvám se, Bene Afflecku:-)(24.5.2007)

 • TeeAge
  ***

  Vskutku slušná, mlado ladená zábava, na mňa ale trochu zbytočne sprostá.(9.6.2010)

 • - Scéna s bufetem se natáčela v té samé kaňonové lokaci jako mnoho scén z původní série Star Treku (1966). (Kulmon)

 • - Přímé odkazy na hororovou sérii Vřískot (1996–2011): Shannon Elizabeth hrála ve snímku Scary Movie (2000), který parodoval první díl (1996). Carrie Fisher, Jason Mewes a Kevin Smith se objevili v třetím díle (2000). A Wes Craven režíroval všechny díly. (Lorge)

 • - V Hollywoodu se Jay ptá Jasona Biggse, jestli se vyspal s tím "ruským kuřátkem". To je odkaz k sérii "prciček", kde Nadiu hrála představitelka Justice - Shannon Elisabeth. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace