Nastala chyba při přehrávání videa.
 • igi B.
  ***

  ...fakt nevím... fakt ne... fakt.(2.10.2005)

 • Lima
  **

  Geniální gagy se tu střídají s naprosto trapnými a lacinými. Pohužel ty trapné mají převahu. Filmoví maniaci tu sice jistě ocení spoustu jemných narážek na slavné filmy minulosti, ale ty samy o sobě nestačí na to, abych této taškařici dal vyšší hodnocení.(20.7.2002)

 • genetique
  ****

  Smithov veľmi kvalitný štandard! Možno som ale prišiel na to, prečo táto filmová brutalitka dostala také nízke hodnotenia. Na totálne pochopenie všetkých vtipov a narážiek je totiž potrebné poznať a vidieť celú New Jerseyjskú ságu od Kevina Smitha, a tým sa určite všetci pochváliť nemôžu, takže im aj uniká genialita všetkých gagov a hlášok. Bál som sa síce, či film postavený na Jayovi a Bobovi vydrží udržať si atraktivitu, no napriek tomu nesklamali. Prvé dve tretiny sú na smiechový záchvat, potom sa tempo zvoľnilo, no stále to bola pecka. A toľko filmových hviezd, koľko si sem Smith zavolal len na blbé, niekoľkokrát len minútové role som ešte nevidel. 80%.(1.10.2006)

 • MrHlad
  *****

  Od Smithe pro jeho fanoušky. Víc se k tomu říct nedá, protože pokud člověk není fanoušek, nebude se mu to líbit. A tohle nebylo točený pro lidi, co nejsou fanoušky.(24.8.2002)

 • 3DD!3
  ****

  Někdy nezáleží na tom co sledujete, ale s kým to sledujete.(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace