Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Humor Kevina Smithe je naprosto ojedinělým. Slovy fuck, bitches a jinými se ve filmu opravdu nešetří. Ale je to vloženo do správných situací tak, že to do sebe nádherně zapadá. Režisér si vzal na paškál modlu řady herců i režisérů..tedy Hollywood. Jediné co mi přišlo na filmu krapet přehnané byly scény, kde se objevily ty čtyři baby. Jinak mlčenlivý Bob je fakt borec a ve filmu nakonec řekne jenom jednu větu, ale výbornou. Velmi slušná parodie s řadou známých herců parodujících většinou sami sebe. --- Doufám že si roztrhaj trička a uvidíme tady poletovat cecky.(8.8.2006)

 • J*A*S*M
  ****

  Pár filmů to trvalo, ale už jsem si ke Kevinu Smithovi cestičku našel. Toto dílo je naprosto esenciální smithovka (tuny vulgarismů, tuny popkulturních odkazů, vtipy pohybující se na hranici trapnosti a geniality), takže je možná dobře, že jsem ho viděl až nyní, kdy jsem se všemi ostatními důležitými Smithovými filmy seznámen. Bavil jsem se skvěle, poměr vtipných a trapných vtipů bych odhadoval tak kolem 80 : 20. Zásadně víc se mi líbili jen Flákači.(14.7.2011)

 • Lynn
  ****

  Tolik vtípků a parodií známých hollywoodských fláků to se jen tak nevidí! Záhadou pro mě ovšem zůstává, že se tu dobrovolně parodují ony hollywoodské hvězdy a hvězdičky (Affleck, Damon, Biggs, Doherty, Scott, Ferrell, Van Sant a já nevim, kdo všechno ještě...). Kevin Smith je prostě ďábel.(8.8.2006)

 • viperblade
  ***

  Páni scénáristé si zřejmě myslí, že pokud každý třetí slovo bude ku*va tak to bude k popukání.. místy i ano ale většinou na hranici trapasu.(26.5.2007)

 • castor
  ***

  Smith tentokráte trochu pozapomněl i na další diváky, co se chtějí bavit a nejsou výhradně skalními fanoušky jeho předešlých eskapád do světa černého humoru, vulgárních narážek a trefně vystavěných dialogů. Pokud prostě neznáte předešlé snímky, ve kterých dva maskoti (nadrženej Jay a málomluvný Bob) vstupovali tu a tam do života hlavních postav, tak si tenhle film zrovna neužijete. V komedii (uzavírající pětidílnou sérii z New Yersey) vystupují jako ústřední duo, které se rozhodne překazit v Hollywoodu natáčení snímku, který je inspirován jejich osudy. V road movie potkávají nekonečnou řadu hvězd a hvězdiček filmového nebe, v drtivé většině jde o staré známé ze Smithových filmů. Možná se jedná o nejslabší film nezávislého scenáristy a režiséra, přesto jde o slušnou plejádu gagů pro zasvěcené!!(5.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace