Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Na rozdíl od předchozích Smithových filmů budou dosud nezasvěcení naprosto a nenávratně ztraceni. Až do druhých Clerks nejlepší Kevinův film v kadenci solidní vtip-skvělý vtip-tři geniální.(7.8.2006)

 • Psema
  *****

  Geniální záležitost, kdy se divákova bránice nemůže zastavit.(9.10.2006)

 • J*A*S*M
  ****

  Pár filmů to trvalo, ale už jsem si ke Kevinu Smithovi cestičku našel. Toto dílo je naprosto esenciální smithovka (tuny vulgarismů, tuny popkulturních odkazů, vtipy pohybující se na hranici trapnosti a geniality), takže je možná dobře, že jsem ho viděl až nyní, kdy jsem se všemi ostatními důležitými Smithovými filmy seznámen. Bavil jsem se skvěle, poměr vtipných a trapných vtipů bych odhadoval tak kolem 80 : 20. Zásadně víc se mi líbili jen Flákači.(14.7.2011)

 • Fr
  ***

  Kdysi dávno, kdesi daleko.... . Takhle bych si představoval svůj život v Hollywoodu. Točit film u kterého by jsme se všichni super pobavili a ještě (možná) z toho káplo pár kaček. Pardon - doláčů. Tempo je kolísavé, ale po slabší chvilce se vše vrací do dobrých ,,ujetých" kolejí. Pobaví určitě i zjištění, že si jistí herci dokážou udělat si legraci sami ze sebe. B.Affleck u mě hodně stoupnul v ceně. Stejný styl humoru jako v Dogma, jen mrtvých je míň. Takže je-li Dogma ,,vaším" šálkem humoru, zaručeně budete spokojeni. A kdyby náhodou ne, hrejte podle pravidel Knihy silnic a za chvíli se dostanete kam budete potřebovat. Já mažu na stopa. Přestože jsem se bavil.(21.1.2007)

 • Trellíno
  *****

  Tenhle film je takovej nářez, jakej snad ještě nikdo nikdy v tomto žánru nenatočil. Pro Smithofily (kam se okamžitě zařazuji) 200% záležitost. Originální hlášky, které se jen tak neslyší. Bohužel pro ty co od Smithe nic neviděli asi tento film bude chvilkama k nepochopení. Já už, ale něco viděl, takže jsem se bavil úžasně. Chvilkama jsem se smál tak, že jsem si musel film zastavovat, abych nepřeslechnul další fórky.(21.10.2002)

 • - Sean William Scott, Jason Biggs a Shannon Elizabeth točili tento film téměř shodně s filmem American Pie 2. (Tygrys)

 • - Harley Quinn, dcera Kevina Smithe, hraje maličkého Boba. (Tygrys)

 • - Herečce Heather Graham byla původně nabídnuta role Justice (Shannon Elizabeth), ale nakonec ji nehrála, protože nedokázala pochopit, proč se její postava zamilovala do Jaye. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace