Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  *****

  Likvidační komedie se spoustou hlášek pro zasvěcené Smithology, ale také s brutálním, lehce vulgárním, travním, Jayovským humorem. Smith je Bůh a v tomhle filmu je všechno, co má rád a co máme rádi my na něm. Pokud jste Smithofil tak jako já, budete ve ztichlém, nudícím se nebo prázdném kině působit jako řehtající se exot, který si zákonitě musel něco šlehnout. V téhle show totiž stíhá jeden záchvat smíchu druhý...(16.6.2002)

 • H34D
  ****

  Film, který vyloženě stojí a částečně i trochu padá na sledu všemožných vtípků, gagů a parodií, jinak se v něm nic moc důležitého neděje... Tedy samozřejmě kromě toho, že Jay a Silent Bob se vydali směle nakopat prdel všem online geekům, kteří si dovolili mít na internetu nějaké nemístné poznámky na jejich adresu! Vzhledem k předchozímu Dogma lze v humoru zaznamenat jisté "přitvrzení", perverzními hláškami a všemožným fuckováním se rozhodně nešetří a to je jen dobře. Přestože skryté hloubky, nebo hodnotnějších dialogů (viz Clerks, Chasing Amy apod.) se nedočkáme, rozhodně nelze tento film degradovat na úrveň prciček a jim podobným, je z něj cítit typická "Smithovina", tedy bezkonkurenční styl humoru + láska k popkultuře. 7/10(19.7.2008)

 • Matty
  ****

  Nejsem a nikdy jsem nebyl fanouškem Kevina Smithe, kromě toho jsem od něj viděl pouze jeden film – Dogma. Přesto jsem se nenudil. Je velmi obtížné určit, kdo se bavit bude a kdo nikoliv, nechcete-li riskovat, zkuste si následující test. Pokud alespoň na sedm otázek odpovíte kladně, je zde reálná šance, že Jaye a Mlčenlivého Boba neodepíšete coby vulgární nonsens. 1. Viděli jste Hvězdné války, Planetu opic, Batmana a alespoň jednu epizodu seriálu Scooby Doo? 2. Víte, ve kterých filmech hráli Matt Damon a Ben Affleck a o čem přibližně byly? 3. Znáte pořad komika Jona Stewarta? 4. Chcete si rozšířit zásobu anglických vulgarismů o pár obzvlášť vypečených kousků? 5. Slyšeli jste o internetových výhrůžkách Kevinu Smithovi za film Dogma? 6. Poznáte tváře Guse van Santa a Wese Cravena? 7. Líbí se vám Městečko South Park? 8. Jste ateistou? 9. Připadá vám tato hláška vtipná: „Kotě, už ti někdy lízal kakáč tlusťoch v kabátu?“ ? 10. Hledáte ve filmech rádi popkulturní odkazy? Tak co, jak jste dopadli? Ať úspěšně či jinak, řekl bych, že u tohoto filmu se bude bavit jenom okrajová část diváctva, z nichž pouze menšina rozluští onu sofistikovanou propojenost s předchozími Smithovými filmy. Mi přišel místy šíleně vtipný, místy příliš rádoby-intelektuálský, místy k uzoufání trapný a místy až zbytečně vulgární, neřekl bych, že je to film dobrý, neřekl bych, že je to film špatný, řekl bych, že je to film bláznivý. 75% Zajímavé komentáře: Tommy987, Mahalik, silent cut, gudaulin(8.8.2006)

 • xxmartinxx
  ****

  Přestože podobný humor obvykle nevyhledávám, u tohoto volného pokračování Clerks bych udělal výjimku. Nekonečná záplava cameo roli spolu se skvělými parodiemi zaručuje zábavu prakticky po celou dobu filmu. Některé skvělé hlášky si budu určitě pamatovat.(8.12.2009)

 • J*A*S*M
  ****

  Pár filmů to trvalo, ale už jsem si ke Kevinu Smithovi cestičku našel. Toto dílo je naprosto esenciální smithovka (tuny vulgarismů, tuny popkulturních odkazů, vtipy pohybující se na hranici trapnosti a geniality), takže je možná dobře, že jsem ho viděl až nyní, kdy jsem se všemi ostatními důležitými Smithovými filmy seznámen. Bavil jsem se skvěle, poměr vtipných a trapných vtipů bych odhadoval tak kolem 80 : 20. Zásadně víc se mi líbili jen Flákači.(14.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace