Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  *

  Milovníci huličských a ostatných nových druhov komédií mi kľudne môžu povedať, že som to proste nepochopila (je mi to fuk) - ale tento film mi pripadal trápny od začiatku do konca. Jay a Bob (alebo Jason a Kevin) sú schopní všeličoho, ale toto bol rozhodne prešľap. Radšej si pozrite Dogmu, tá je stopercentná!(7.3.2005)

 • Lynn
  ****

  Tolik vtípků a parodií známých hollywoodských fláků to se jen tak nevidí! Záhadou pro mě ovšem zůstává, že se tu dobrovolně parodují ony hollywoodské hvězdy a hvězdičky (Affleck, Damon, Biggs, Doherty, Scott, Ferrell, Van Sant a já nevim, kdo všechno ještě...). Kevin Smith je prostě ďábel.(8.8.2006)

 • Gemini
  ****

  V globálu to na 80% není, ale některé frky, které ústřední antihrdinská dvojka sype z rukávů i jiných otvorů jak na běžícím pásu, nemají v tomhle světě obdoby. A do toho přifrčí na mopedu Will Ferrell a předvede takovou komickou kreaci, kterou mu sežeru i já, který z duše nenávidím jeho kousky typu Noc V Roxbury. Dawson Leary v první roli, za kterou bych mu neposlal balíček tikající, leč hodinky jako takové neobsahující, Matt Damon s Benem Affleckem dávající si to drsněji než při svých před"ženáčských" pitkách, Mark "don't fuck with the Jedi master" Hamill s poněkud neprinceznovskou Leiou, Scooby Doo a Charlieho Andílci na entou (kteří pobaví ještě lépe než originál, promiň, Lucy;)), boha mário, kde to Kevin Smith bere? Některé z těchhle "stranou stojících" výstupů plní plán na 100 a více procent a jako post scriptum po 80%ním hodnocení nelze napsat nic jiného než: Justice!!!!!;)(26.8.2006)

 • Dever
  ***

  Soundtrack James L. Venable: 1. Cue Music ,2. Jay's Rap ,3. Kick Some Ass - Stroke 9 ,4. Holden on Affleck ,5. Tube of Wonderful - Dave Pirner ,6. Cyber Savvy ,7. Choked Up - Minibar ,8. Doobie Snacks ,9. Magic Carpet Ride - Steppenwolf ,10. Jay & Justice ,11. Bad Medicine - Bon Jovi ,12. Stealing Monkeys ,13. This Is Love - PJ Harvey ,14. Advice From Above ,15. The Devil Song - Marcy Playground ,16. Idiots vs. The Internet ,17. Tougher Than Leather - Run DMC ,18. Willenholly's Woe ,19. Bullets - Bob Schneider ,20. Touching A Brother's Heart ,21. Hiphopper - Thomas Rusiak ,22. Two Thumbs Up ,23. Jackass - Bloodhound Gang ,24. A Smooth Pimp and a Man-Servant ,25. Jungle Love - Morris Day and The Time ,26. NWP ,27. Because I Got High - Afroman ,28. Stop Stealing Monkeys ,(12.5.2011)

 • Nathalie
  ****

  Výchozí pozice: Bez baterky a bez mapy. Smithův svět je velkou neznámou černou dírou, která pohltila část mého okolí. Dokonce jsem na vlastní oči viděla individua,která jsou schopna hodinu nahazovat hlášky. K vulgarismům mám poněkud viktoriánský měšťácký postoj. Některé z parodovaných filmů jsem neviděla. Marihuanu jsem nikdy nekouřila. Tak proč? Dokonale nudné stvoření se chce podívat do jiného vesmíru. Trasa: Minuta pátá: smíchy se válím po gauči. Minuta padesátá: smíchy se válím po zemi. Minuta poslední: křeče od smíchu paralyzují poslední životní funkce...Cíl: Opice a Bob. Justice a Jay. Affleck a Damon. Hollywood, Hollywood. Vzdávám se, Kevine, omlouvám se, Bene Afflecku:-)(24.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace