• Lima

Geniální gagy se tu střídají s naprosto trapnými a lacinými. Pohužel ty trapné mají převahu. Filmoví maniaci tu sice jistě ocení spoustu jemných narážek na slavné filmy minulosti, ale ty samy o sobě nestačí na to, abych této taškařici dal vyšší hodnocení.(20.7.2002)

Síce skvelá komédia, no zároveň prvý Smithov film, ktorý ma sklamal. Po Dogme som sa na samostatné dobrodružstvo Jaya a Silent Boba veľmi tešil, no tu je táto dvojica je slabým odvarom tých charizmaticky zhulených charakterov, ktorých si pamätáme z Clerks. Dal by som tri hviezdičky, nebyť skvelého záveru v Miramaxe plného paródií a odkazov na rôzne filmy, všetky Smithove diela nevynímajúc. Dúfam, že v Clerks 2 sa Jay s Bobom vrátia v takej podobe, v akej som ich mal rád, lebo tu sú len hiphopovo oblečení blbý a blbší. A dosť ma zaráža, že dokonca aj v kreslených Clerks sú to viac "oni"...(30.6.2008)

Komedie a zároveň parodie na všechno i sama na sebe. Tenhle film je opravdu bomba a je přecpanej k prasknutí popkulturnímy odkazy a známými osobnostmi. Pro fanoušky Kevina Smithe je tohle ráj.(3.3.2005)

Ačkoliv Smithe miluju, tohle je to nejhorší co jsem od něj kdy viděl. Snímek tak na úrovni Scary Movie!(11.1.2003)

• AngelAngie

Nesedlo, ani trošku...(25.5.2008)

• - Jeptiška, která zastaví stopujícímu Jayovi a Bobovi, má na palubní desce figurku "kámoše Ježíše". Je to odkaz na předchozí Smithův film Dogma (1999). (Chladek)

• - Ben Affleck hráli v tomto filmu jako poděkování Kevinu Smithovi za to, že to byl on, kdo donesl scénář k filmu Dobrý Will Hunting Miramaxu. (Kulmon)

• - Webová stránka www.moviepoopshot.com byla vytvořena speciálně pro tento film. Existuje dodnes. (Kulmon)