Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ****

  Pár filmů to trvalo, ale už jsem si ke Kevinu Smithovi cestičku našel. Toto dílo je naprosto esenciální smithovka (tuny vulgarismů, tuny popkulturních odkazů, vtipy pohybující se na hranici trapnosti a geniality), takže je možná dobře, že jsem ho viděl až nyní, kdy jsem se všemi ostatními důležitými Smithovými filmy seznámen. Bavil jsem se skvěle, poměr vtipných a trapných vtipů bych odhadoval tak kolem 80 : 20. Zásadně víc se mi líbili jen Flákači.(14.7.2011)

 • 3DD!3
  ****

  Někdy nezáleží na tom co sledujete, ale s kým to sledujete.(15.12.2010)

 • Gimp
  *****

  Co dávají 3* a méně donutím sníst moje hovno, vysrat ho a sníst to hovno, vytvořené z mého hovna. Tak pravil diktátor vkusu.(16.11.2004)

 • Djkoma
  ****

  Nemyslím si, že je Kevin Smith nějaký extra velký Bůh, ale nemohu říct, že by dvojce Jay a Bob nebyla dokonalá. Jayovi hlášky, pohledy, skutky, všechno je perfektně groteskní. Bohužel ostatní příběh sám o sobě je prakticky o ničem a je úmyslně absurdní. Nebudu se k fotce Kevina Smithe každý den modlit a děkovat mu, ale na jednou dvě podívání opravdu pobavil.(31.12.2006)

 • Trellíno
  *****

  Tenhle film je takovej nářez, jakej snad ještě nikdo nikdy v tomto žánru nenatočil. Pro Smithofily (kam se okamžitě zařazuji) 200% záležitost. Originální hlášky, které se jen tak neslyší. Bohužel pro ty co od Smithe nic neviděli asi tento film bude chvilkama k nepochopení. Já už, ale něco viděl, takže jsem se bavil úžasně. Chvilkama jsem se smál tak, že jsem si musel film zastavovat, abych nepřeslechnul další fórky.(21.10.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace