• Rex Mundi

Milovníci huličských a ostatných nových druhov komédií mi kľudne môžu povedať, že som to proste nepochopila (je mi to fuk) - ale tento film mi pripadal trápny od začiatku do konca. Jay a Bob (alebo Jason a Kevin) sú schopní všeličoho, ale toto bol rozhodne prešľap. Radšej si pozrite Dogmu, tá je stopercentná!(7.3.2005)

• Lima

Geniální gagy se tu střídají s naprosto trapnými a lacinými. Pohužel ty trapné mají převahu. Filmoví maniaci tu sice jistě ocení spoustu jemných narážek na slavné filmy minulosti, ale ty samy o sobě nestačí na to, abych této taškařici dal vyšší hodnocení.(20.7.2002)

Někdy nezáleží na tom co sledujete, ale s kým to sledujete.(15.12.2010)

Výchozí pozice: Bez baterky a bez mapy. Smithův svět je velkou neznámou černou dírou, která pohltila část mého okolí. Dokonce jsem na vlastní oči viděla individua,která jsou schopna hodinu nahazovat hlášky. K vulgarismům mám poněkud viktoriánský měšťácký postoj. Některé z parodovaných filmů jsem neviděla. Marihuanu jsem nikdy nekouřila. Tak proč? Dokonale nudné stvoření se chce podívat do jiného vesmíru. Trasa: Minuta pátá: smíchy se válím po gauči. Minuta padesátá: smíchy se válím po zemi. Minuta poslední: křeče od smíchu paralyzují poslední životní funkce...Cíl: Opice a Bob. Justice a Jay. Affleck a Damon. Hollywood, Hollywood. Vzdávám se, Kevine, omlouvám se, Bene Afflecku:-)(24.5.2007)

Přestože podobný humor obvykle nevyhledávám, u tohoto volného pokračování Clerks bych udělal výjimku. Nekonečná záplava cameo roli spolu se skvělými parodiemi zaručuje zábavu prakticky po celou dobu filmu. Některé skvělé hlášky si budu určitě pamatovat.(8.12.2009)