Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Smith tentokráte trochu pozapomněl i na další diváky, co se chtějí bavit a nejsou výhradně skalními fanoušky jeho předešlých eskapád do světa černého humoru, vulgárních narážek a trefně vystavěných dialogů. Pokud prostě neznáte předešlé snímky, ve kterých dva maskoti (nadrženej Jay a málomluvný Bob) vstupovali tu a tam do života hlavních postav, tak si tenhle film zrovna neužijete. V komedii (uzavírající pětidílnou sérii z New Yersey) vystupují jako ústřední duo, které se rozhodne překazit v Hollywoodu natáčení snímku, který je inspirován jejich osudy. V road movie potkávají nekonečnou řadu hvězd a hvězdiček filmového nebe, v drtivé většině jde o staré známé ze Smithových filmů. Možná se jedná o nejslabší film nezávislého scenáristy a režiséra, přesto jde o slušnou plejádu gagů pro zasvěcené!!(5.9.2006)

 • movie
  ***

  Ačkoliv Smithe miluju, tohle je to nejhorší co jsem od něj kdy viděl. Snímek tak na úrovni Scary Movie!(11.1.2003)

 • Trellíno
  *****

  Tenhle film je takovej nářez, jakej snad ještě nikdo nikdy v tomto žánru nenatočil. Pro Smithofily (kam se okamžitě zařazuji) 200% záležitost. Originální hlášky, které se jen tak neslyší. Bohužel pro ty co od Smithe nic neviděli asi tento film bude chvilkama k nepochopení. Já už, ale něco viděl, takže jsem se bavil úžasně. Chvilkama jsem se smál tak, že jsem si musel film zastavovat, abych nepřeslechnul další fórky.(21.10.2002)

 • J*A*S*M
  ****

  Pár filmů to trvalo, ale už jsem si ke Kevinu Smithovi cestičku našel. Toto dílo je naprosto esenciální smithovka (tuny vulgarismů, tuny popkulturních odkazů, vtipy pohybující se na hranici trapnosti a geniality), takže je možná dobře, že jsem ho viděl až nyní, kdy jsem se všemi ostatními důležitými Smithovými filmy seznámen. Bavil jsem se skvěle, poměr vtipných a trapných vtipů bych odhadoval tak kolem 80 : 20. Zásadně víc se mi líbili jen Flákači.(14.7.2011)

 • 3DD!3
  ****

  Někdy nezáleží na tom co sledujete, ale s kým to sledujete.(15.12.2010)

 • - Scéna s bufetem se natáčela v té samé kaňonové lokaci jako mnoho scén z původní série Star Treku (1966). (Kulmon)

 • - Mark Hamill, který hrál Lovce ptáků, namluvil i psa Scooby-Doo. (Zdroj: behindthevoiceactors.com)

 • - Jako v každém filmu Kevina Smithe se i tady objevilo číslo 37 (na klapce během natáčení souboje). (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace