Na rozdíl od předchozích Smithových filmů budou dosud nezasvěcení naprosto a nenávratně ztraceni. Až do druhých Clerks nejlepší Kevinův film v kadenci solidní vtip-skvělý vtip-tři geniální.(7.8.2006)

Geniální záležitost, kdy se divákova bránice nemůže zastavit.(9.10.2006)

Pár filmů to trvalo, ale už jsem si ke Kevinu Smithovi cestičku našel. Toto dílo je naprosto esenciální smithovka (tuny vulgarismů, tuny popkulturních odkazů, vtipy pohybující se na hranici trapnosti a geniality), takže je možná dobře, že jsem ho viděl až nyní, kdy jsem se všemi ostatními důležitými Smithovými filmy seznámen. Bavil jsem se skvěle, poměr vtipných a trapných vtipů bych odhadoval tak kolem 80 : 20. Zásadně víc se mi líbili jen Flákači.(14.7.2011)

Kdysi dávno, kdesi daleko.... . Takhle bych si představoval svůj život v Hollywoodu. Točit film u kterého by jsme se všichni super pobavili a ještě (možná) z toho káplo pár kaček. Pardon - doláčů. Tempo je kolísavé, ale po slabší chvilce se vše vrací do dobrých ,,ujetých" kolejí. Pobaví určitě i zjištění, že si jistí herci dokážou udělat si legraci sami ze sebe. B.Affleck u mě hodně stoupnul v ceně. Stejný styl humoru jako v Dogma, jen mrtvých je míň. Takže je-li Dogma ,,vaším" šálkem humoru, zaručeně budete spokojeni. A kdyby náhodou ne, hrejte podle pravidel Knihy silnic a za chvíli se dostanete kam budete potřebovat. Já mažu na stopa. Přestože jsem se bavil.(21.1.2007)

Tenhle film je takovej nářez, jakej snad ještě nikdo nikdy v tomto žánru nenatočil. Pro Smithofily (kam se okamžitě zařazuji) 200% záležitost. Originální hlášky, které se jen tak neslyší. Bohužel pro ty co od Smithe nic neviděli asi tento film bude chvilkama k nepochopení. Já už, ale něco viděl, takže jsem se bavil úžasně. Chvilkama jsem se smál tak, že jsem si musel film zastavovat, abych nepřeslechnul další fórky.(21.10.2002)

• - Sean William Scott, Jason Biggs a Shannon Elizabeth točili tento film téměř shodně s filmem American Pie 2. (Tygrys)

• - Harley Quinn, dcera Kevina Smithe, hraje maličkého Boba. (Tygrys)

• - Herečce Heather Graham byla původně nabídnuta role Justice (Shannon Elizabeth), ale nakonec ji nehrála, protože nedokázala pochopit, proč se její postava zamilovala do Jaye. (Kulmon)