Další z řady mých oblíbených dětských seriálů :) Nejsi máma.(18.8.2009)

Pamatuji si tenhle seriál, když ho dávali na tehdy začínající Nově. Už je to nějaký patek zpátky. Seriál byl docela vtipný a já jsem se na něj rád díval. Je to takový typický americký komediální seriál. Jen netradičně pojat. Dneska bych se asi nad tím moc nezasmál, ale dříve jsem to žral.(29.7.2011)

"Zlato jsem doma" :D nebo "Ty nejsi mama" Loutky to byly neskutecne osklive, ale charaktery byly jednoduche, tedy snadno citelne, cimz se z Dinosauru stal serial, ktery sledovaly sand vsechny deti :)(26.5.2011)

Tohle byla klasika na n@ve. Dinasourove a po nich Kutil Tim, zaplava nostalgickych vzpominek na me mladi me uplne pohltila. Mel jsem tenhle serial opravdu rad ono kdyz je vam 12 tak se nemuzete divit. Budu na nej stale v dobrem vzpominat. PS: zajimave si filmari poradily se zaverem serialu kdyz dinosauri vyhynuli.(9.4.2008)

Krásné.. srandovní a ten hnusný šéf taťky dinosaura.. :-))(6.8.2012)