• IllIlIlIIl

,,Zlato jsem doma....,,!(27.11.2007)

Dneska úplně náhodou jsem někde viděla fotku této rodinky a úplně jsem si vybavila, jak jsem na seriálu vyrůstala. Nejsi máma......Zlato jsem doma.... a řada dalších nezapomenutelných hlášek. Dneska jsem se z nostalgie koukla na první díl a normálně mě to i po těch letech bavilo. Spolu se Strážci vesmíru - aneb morfujeme - seriál mého dětství.(22.10.2012)

Tohle byla klasika na n@ve. Dinasourove a po nich Kutil Tim, zaplava nostalgickych vzpominek na me mladi me uplne pohltila. Mel jsem tenhle serial opravdu rad ono kdyz je vam 12 tak se nemuzete divit. Budu na nej stale v dobrem vzpominat. PS: zajimave si filmari poradily se zaverem serialu kdyz dinosauri vyhynuli.(9.4.2008)

Zlato,sem doma!!!!!!tak na tuhle větu sem jako malej čekal každej den!!!!Seriál,který sem miloval od dětství.(24.9.2008)

Nejlepší záležitost mého dětství!(6.4.2009)

• - V seriálu je možné zaznamenat několik podobností se seriálem Simpsonovi (od r. 1989). Earl je tlustý a pracuje s dvojicí přátel, stejně jako Homer s Lennym a Carlem. Jejich šéf je zlý, podobně jako Pan Burns. Earlova źena Fran i Marge Simpsonová jsou ženami v domácnosti. Do rodinny patří v obou případech ještě dvojice dětí, chodících do školy, a nejmladším členem rodiny je ještě miminko. (TwoFace)

• - Jim Henson chtěl začít točit seriál již okolo roku 1988, ale až úspěch seriálu Simpsonovi (od r 1989) produkci přesvědčil, že námět není šílený. Sám Henson však rok před tím zemřel a realizace svého nápadu se nedožil. (Drom)

• - V 5. epizodě 1. série je možné na stěně Robbieho pokoje vidět plakát ke komiksu „Teenage Mutant Ninja Cavemen“, který je parodií na znáný komiks „Želví Nindžové“. (Ištván87)