Na tomhle seriálu jsem vyrůstal, kdo ví, jak bych se k němu stavěl teď, ale tehdy jsem si dinosauří rodinku dosti oblíbil a užíval si každý úder pánvičkou do Earlovy hlavy. Ačkoliv vtípky nevzbuzovaly přímo záchvaty smíchu, o slušné gagy nouze nebyla. Převleky i prostředí působilo sympaticky a seriál se ani nepokoušel přehnaně moralizovat (jen ve zdravé míře)... Jistě, kvality Simpsnů nedosahuje, ale Flinstouny válcuje zdatně. 7/10(7.7.2008)

::::::::::::::::::::::::::::::::: Kultovní komedie s kultovní hláškou: "Zlato, jsem doma !". Jako malý jsem to měl hodně rád, ale byly seriály, které jsem měl ještě radši. Často na tento seriál ale vzpomínám a nejen z nostalgie, dám za pět. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(16.4.2009)

Má to pro mě takovej zvláštní nádech.... Prostě další věc, kterou budu mít už do smrti spjatou s dětstvím....(13.1.2010)

Jooo, jo.. to bylo kdysi tak krásně bezstarostné to koukání. :)(29.11.2009)

Další z řady mých oblíbených dětských seriálů :) Nejsi máma.(18.8.2009)