Flákači

Mallrats

Komedie

USA, 1995, 95 min (SE: 122 min)

Smithův pokus o romanci dopadl naprosto geniálně. Hlášky, dialogy, odkazy a přesah jako prase. Jedna z nejlepších komedií všech dob a další Smithův zářez do filmových análů. Tenhle chlap prostě umí.(14.1.2007)

Symbolicky preplnení Flákači, ktorý svojím prevedením parodujú verejné vysielanie... priemerná komédia v ktorej padne nespočet hlášok, avšak nič kultové sa nekoná. Žiadnu hlbšiu myšlienku som nepostrehol, odkazy na 5* nestačia, skôr 5/10(18.10.2008)

Čím víc Smithových filmů jsem viděl, tím víc se mi jeho styl líbí. A dokud neuvidím další, jsou na vrcholu právě Mallrats.(5.9.2009)

Zpočátku průměrná komedie, ale zhruba poslední půlhodina se rozjela neskutečným způsobem a nabrala takové obrátky, že jsem se nestačil divit, a zíral jsem a chechtal jsem se jak blbeček :-D No a Jay s Bobem mě opět, už potřetí, hezky pobavili:-)(24.5.2011)

Kult, tohle a Dogma jsou nejlepší filmy Kevina Smithe.(26.7.2008)