poster

Flákači

 • USA

  Mallrats

Komedie

USA, 1995, 95 min (SE: 122 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  *****

  Asi nejlepsi film Kevina Smithe. Hlaska strida hlasku, sem tam naka sprostarna. Do toho Jay a Bob s jejich boochie noochies. Tenhle film je proste dokonalost.(18.3.2004)

 • juta
  ****

  Jay a tichý Bob zde konečně dostali víc prostoru a tak mohli pobavit ještě víc. Jasonu Leeovi role seděla perfektně, stejně tak Ethanu Supleemu, který mě slušně pobavil. Závěr opět skvěle vygradoval a dočkali jsme se i dalšího promluvení tichého Boba a náznaku, co měl Kevin Smith v plánu v dalších letech natočit.(13.7.2012)

 • dzej dzej
  ****

  Extraplytký děj může upomenout na jednu z kapitol Beverly Hills 90210. Tuto teorii potvrzuje účast Shannen Doherty, který hraje mimochodem velmi dobře a v jednom dialogu na svůj domovský projekt odkazuje ("Tak ahoj Brendo - Ty seš ale debil!"). Dvojice hlavních hrdinů se netají nehynoucí láskou k popkulturním výdobytkům, fascinace brakem a konzumním uměním je ostatně důležitou součástí všech Smithových děl. Svatá trojice Mallrats? Comics - Sega (Hell hath no fury like a woman scorned for Sega.) - Star Wars. Kořením všech filmů KS je dvojice fakerů Jay a Silent Bob, kteří se ani tady nedrží zkrátka. Snootchie-bootchies... kdo se nepodívá na Mallrats, ten nikdy neuvidí plachetnici!(30.7.2006)

 • xxmartinxx
  ****

  Docela příjemný film. Smith opět dokazuje, že má smysl pro fuckování a ví, jak ho použít v ten správný čas, aby bylo cool, ale nenucené. Někde jsem možná měl pocit, že to přepískl a někde, že to úplně nevyužil, ale to asi každý, kdo není Smith - v tom není problém. Nejvíc mi vadí to, co na Smithovi vždy - že i přes ten free - cool - in povrch je to vlastně neuvěřitelně jednoduchý příběh s tím nejsladším a nejokoukanějším poselstvím. Nicméně i to Smith dobře zvládá. Slušné čtyři hvězdy.(24.12.2009)

 • mysicka
  *****

  "jé, plachetnice.." "Brendo?":-)))))))(4.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace