Flákači

Mallrats

Komedie

USA, 1995, 95 min (SE: 122 min)

Nejpřímočařejší komedie z Jerseyské pentalogie Kevina Smithe. Bez přesahů a eklektických zběsilostí, ale zato se Stanem Lee. Kdyby Kevin Smith tehdy věděl že Ben Affleck jednou bude hrát Batmana, pravděpodobně z toho oněmí navždy. 8/10(23.1.2007)

Výborná "smithovina", plná geniálnych hlášok a gagov... Konečne mi ani Ben Affleck nevadil:)))(5.7.2006)

K. Smith řádí jako šílenec!. Od své prvotiny si o něco polepšil a viditelně zamakal i na svém stylu. Střídání žánrů je zde výtečné. Mlčenlivý Yoda je prostě génius...9/10(11.5.2008)

Rozpočet $6,1miliónaTržby USA $2,122,561Tržby Celosvetovo $-(16.11.2009)

,,TOMU ŘÍKÁŠ ROMANTIKA? TOMU ŘÍKÁM ZLOČIN!....“ /// (další) Smithův náhled na ostýchavý a nerozhodný na muže (kluky) bez profesních vyhlídek, životních ambicí a jinejch přívlastků. (Česky pičo! … Dobrá tedy, když to chceš, tak teda osob, kteří (třeba) při orálu prděj.) Klasicky dost filmovejch úvah (třeba nad pohlavním životem Supermana), komiksy, sex… prostě věci, který nás chlapy (kluky) bavěj. Jo a taky tu jsou Jay a Bob (,,těsně“ před tím, než vrátěj úder) a vztahy, který mě (kupodivu) bavěj. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak si vyndat pískomila z prdele (ne, se srandou to nemá nic společnýho. Nebo jo?). 2.) Co asi můžou znamenat ty obrázky (úsměv, úsměv s řasama, kolečko, kolečko s křížkem…) v deníčku mý přítelkyně. (Nebo je to blog?) 3.) Thx za titule ,,fridatom“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR **** AKCE * NAPĚTÍ ne(13.11.2012)