Flákači

Mallrats

Komedie

USA, 1995, 95 min (SE: 122 min)

Výborná "smithovina", plná geniálnych hlášok a gagov... Konečne mi ani Ben Affleck nevadil:)))(5.7.2006)

Kevin Smith goes mainstream. Dobré dialógy aj vtipné scénky, no pôsobí to amatérskejším dojmom ako Clerks. Niektoré gagy sú zle zostrihané, slabo vypointované a celkovo cítiť, že Smith ešte nemal poriadne skúsenosti s réžiou. Opäť raz exceluje Jason Mewes, ktorému ale kráľovsky konkuruje Jason Lee.(3.8.2011)

Nechápu, jak mi to mohlo tak dlouho unikat. Nakonec jsem ale zase tolik netratil, protože je potřeba přiznat, že Smith natočil mnohem suverénnější kusy!! Opět během jediného dne nabízí zdánlivě obyčejné scény, avšak které dokáže skvěle vypointovat, koncentrace hlášek nicméně není tak velká a atmosféra není tak uvolněná jako jindy. Samozřejmě nechybí Smithův trademark v podobě slavné dvojky drogových dealerů Jaye a mlčenlivého Boba. Bohužel ani oni ale nejsou tak přesní, jako v jiných „smithovkách“. O nějaké nedoceněnosti bych tu moc nemluvil..(21.12.2011)

Jakmile si jednou zamilujete filmy Kevina Smitha je nemožné abyste někdy dospěli.(20.11.2012)

Kevin Smith je prostě borec. Skoro celý se to odehrává v obchoďáku a je to strašně hustý přeplněný tradičníma Smithovskejma figurkama a hercema. Jay a Tichej Bob maj docela hodně prostoru (já je prostě miluju), ale asi nejhustší je Ethan Suplee jak se marně snaží uvidět 3D plachetnici. Pro příznivece komiksů (mezi které se hrdě počítám) velký plus jelikož skvělý hlášky a rozbory superhrdinů a taky Stan Lee. Jason Lee opět zahrál skvěle a objeví se i tradiční Ben Affleck. No a navíc tam hraje Claire Forlani tak co řešit?(10.5.2005)