poster

Flákači

 • USA

  Mallrats

Komedie

USA, 1995, 95 min (SE: 122 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  ****

  Zpočátku průměrná komedie, ale zhruba poslední půlhodina se rozjela neskutečným způsobem a nabrala takové obrátky, že jsem se nestačil divit, a zíral jsem a chechtal jsem se jak blbeček :-D No a Jay s Bobem mě opět, už potřetí, hezky pobavili:-)(24.5.2011)

 • gudaulin
  ****

  Můj dojem z filmu bohužel značně zkalil mizerný dabing, který připravil americké týpky o autentičnost a větší ujetost. Jinak jde o přesně ten typ humoru, nadsázky a provokace, kterou mají fanoušci Kevina Smithe rádi. Opět se setkáme s flákači, pozéry a nepraktickými konzumenty komiksů a videoher, kteří tentokrát musí řešit problém se ztrátou svých partnerek. Pokud jde o herecké obsazení, mám pocit, že dvojka prodavačů ze Smithovy prvotiny byla typově přece jen lepší a pokud jde o dívčí obsazení, J. L. Adamsová ve vedlejší roli hravě zastínila své konkurentky v hlavních postavách. Ve Flákačích je ale důležitá spíš míra absurdity, ztřeštěných dialogů a gagů. Potěšila mě ruka v zadku, už jsem myslel, že to dělám jen já sám, Tricia mi osvělila význam značek, kterými se to jen hemží v manželčině zápisníku, no a tu plachetnici jsem bohužel do dneška nenašel. Celkový dojem: 75 %.(26.1.2010)

 • EdaS
  ****

  Vzhledem k předchozím Clerks se nejedná vlastně o nic nového, oproti Chasing Amy či Dogma(tu) tomu chybí hloubka, ale zábavný je tento filmeček jako kterákoliv pecka Kevina Smithe. Zvlášť závěrečné vyznání lásky v soutěži Truth or Date nemá chybu! :o)(1.1.2003)

 • Rominator
  ***

  Kamarádi Brodie Bruce (Jason Lee) a T.S. Quint (Jeremy London) dostanou od svých holek kopačky ve stejný den a jdou se poflakovat do nákupního centra... Snímek nabídne celou řadu zajímavých postav. Stan Lee má na míru ušitou roličku, snaží se navést Brodieho (všetečné otázky ohledně sexuálních orgánů superhrdinů), aby se udobřil se svojí dívkou. Willam (Ethan Suplee) snažící se najít schovaný 3D obrázek, který ostatní vidí okamžitě. Herecky boduje Michael Rooker jako cholerický otec Jared Svenning, který chce pro svoji dceru pouze to nejlepší. Šéf ochranky LaFours (Sven-Ole Thorsen) za celou dobu nepromluví jediné slovo. Thorsen se na filmu podílel také jako kaskadér a v závěrečných titulcích má kredit jako Sven Thorsen. Kaskadérem byl také Chuck Zito (herec, bývalý bodyguard celebrit a exprezident motocyklového klubu Hells Angels Nomads N. Y.). Viděna delší 122 minutová verze. JAY AND SILENT BOB WILL RETURN IN "CHASING AMY"(10.9.2016)

 • castor
  ***

  Nechápu, jak mi to mohlo tak dlouho unikat. Nakonec jsem ale zase tolik netratil, protože je potřeba přiznat, že Smith natočil mnohem suverénnější kusy!! Opět během jediného dne nabízí zdánlivě obyčejné scény, avšak které dokáže skvěle vypointovat, koncentrace hlášek nicméně není tak velká a atmosféra není tak uvolněná jako jindy. Samozřejmě nechybí Smithův trademark v podobě slavné dvojky drogových dealerů Jaye a mlčenlivého Boba. Bohužel ani oni ale nejsou tak přesní, jako v jiných „smithovkách“. O nějaké nedoceněnosti bych tu moc nemluvil..(21.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace