poster

Přežít Vánoce

 • USA

  Surviving Christmas

 • Slovensko

  Prežiť Vianoce

 • Slovensko

  Ako prežiť Vianoce

Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  ***

  Sem tam docela vtipná, sem tak trošičku romantická, sem tam poučná rodinná podívaná, která nemůže být na škodu, ale také nikomu nebude vadit, když ji neuvidí. Příběh o poněkud apatickém dobře vydělávajícím muži, který žije sám a protože se chce více poznat, přijede do svého bývalého domu, kde už žije jiná rodina a doslova se vnutí (za peníze) jako jeden ze členů rodiny na vánoční svátky. Pak přijede jejich dcera a na romantickou notu s notným proměněním hlavního hrdiny máme zaděláno.(9.3.2006)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Randy Edelman: 1. The Most Wonderful Time of The Year - Andy Williams ,2. Jingle Bell Rock - Chet Atkins ,3. Santa Claus Is Comin’ To Town - Lou Rawls ,4. Feliz Navidad - José Feliciano ,5. Have Yourself A Merry Little Christmas - Judy Garland ,6. Happy Holidays (Beef Wellington Remix) - Bing Crosby ,7. Kissed By A Snowflake - Randy Edelman ,8. House Arrival - Randy Edelman ,9. Airport Madness - Randy Edelman ,10. Telling A Story - Randy Edelman ,11. Salami And Bagels - Randy Edelman ,12. Pop The Old Head - Randy Edelman ,13. By The Fireside - Randy Edelman ,14. Shopping Spree - Randy Edelman ,15. Ice Storm - Randy Edelman ,16. Loving You All Over - Randy Edelman ,17. Two-Fifty Large - Randy Edelman ,18. Toboggans And Helicopters - Randy Edelman ,19. I Like It - Randy Edelman ,20. A New Phone System - Randy Edelman ,21. Smelling Fear - Randy Edelman ,22. Christmas Pageant - Randy Edelman ,(10.5.2011)

 • Xmilden
  **

  Nebýt chvílemi nemístné a zbytečné vulgarity tvůrců tak by mé hodnocení muselo rozhodně být vyšší. Nespatřuju ovšem nic vtipného na situaci když si nechá matka ve vánočním čase nafotit sprosté a obhroublé akty. Škoda těchto přehmatů, které opravdu do vánoční romantické komedie nepatří. Jinak film má své silnější momenty (černý Doo-Dah) a Ben Affleck zde snad dokonce působí sympatickým dojmem a neruší. Herecké obsazení celkově není slabinou. James Gandolfini, pro mě doteď neznámý herec, překvapil.(15.9.2010)

 • LiVentura
  **

  Čekal jsem to hloupější, ale bylo to i místy zábavné..(17.12.2011)

 • 3n3my
  ***

  Priemerne vtipná "vianočná záležitosť", na ktorej sa dá chvíľami dobre pobaviť a samozrejme prináša aj nejaký ten poučný podtext. Na ČSFD myslím mierne podhodnotený film.(21.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace