Přežít Vánoce

Ako prežiť Vianoce

Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

• Hrabka

Oslaďte si život touto romantickou komedií, ale nečekejte nic převratného. Pokud milujete Bena Afflecka určitě se na to podívejte. 40%(28.12.2007)

• Ivoshek

Kombinace humoru a Vánoc je v US komediích málokdy úspěšná. Tahle trapárna se zařadila do "hnědého fondu světové kinematografie" mezi podobně kvalitní snímky typu Sám doma 1 - 10 nebo Rolničky, kam se podíváš, Kazatelova žena atp. Jestli máte mermomocí potřebu se na Vánoce koukat na něco o Vánocích, podívejte se na Bad Santa nebo na Love Actually.(21.12.2008)

• Gereth

Budu objektivní. Našlo se několik málo vzácných okamžiků, kdy jsem se zasmál. Obvykle nějaké napůl huby uceděné hlášce Gandolfiniho. To je ale na vánoční komedii, od které divák očekává střídavě dojetí a výbuchy smíchu, krutě málo. Ben Affleck mě poslední dobou režisérsky i herecky celkem dost příjemně překvapuje, ale to afektované přehrávání, co předvádí tady, to člověka nutí nechápavě kroutit hlavou. A to vzhledem k tomu, že ostatní herci tu jsou víceméně do počtu, z tohohle snímku dělá silně podprůměrnou záležitost. // 40%(23.12.2009)

hvezdy patri hlavne Benu Afflecktovi, protoze to byla hlavni postava vseho :D(5.7.2010)

• LiVentura

Čekal jsem to hloupější, ale bylo to i místy zábavné..(17.12.2011)