Přežít Vánoce

Prežiť Vianoce

Ako prežiť Vianoce

Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

Mezi všemi těmi vánočními, sentimentálními komediemi je tenhle snímek naprostý skvost. Je to zábavné, vtipné, lehce ironické. Ben mě prostě vážně bavil.(3.5.2011)

• AngelAngie

Je fakt, že herecké výkony by v tomhle snímku člověk hledal opravdu marně, přes to mě to celkem bavilo, i když to je množná silné slovo - slabší podprůměr, který si hvězdičky získal u mě díky Jennifer Morrison.(2.6.2008)

• Gereth

Budu objektivní. Našlo se několik málo vzácných okamžiků, kdy jsem se zasmál. Obvykle nějaké napůl huby uceděné hlášce Gandolfiniho. To je ale na vánoční komedii, od které divák očekává střídavě dojetí a výbuchy smíchu, krutě málo. Ben Affleck mě poslední dobou režisérsky i herecky celkem dost příjemně překvapuje, ale to afektované přehrávání, co předvádí tady, to člověka nutí nechápavě kroutit hlavou. A to vzhledem k tomu, že ostatní herci tu jsou víceméně do počtu, z tohohle snímku dělá silně podprůměrnou záležitost. // 40%(23.12.2009)

• ceskyhonza

Chtěl jsem původně dát jednu * za svetr Christiny Applegate, ale nejdete, snad mi to svetr odpustí.(9.12.2012)

• milka

Pitomá a skoro nezábavná vánoční komedie, která má naprosto dementní příběh. Affleck je ještě více nesnesitelný než někdy bývá a Gandolfini tady vypadá jako nějakej bezdomovec. Někdy ale ten vtípek přece jenom vyjde a je to i dostatečně krátké na to, aby se tyhle blbé Vánoce aspoň dali přežít. Ale u někoho možná s trvalými následky.(24.12.2007)