Přežít Vánoce

Surviving Christmas

Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

• Xmilden

Nebýt chvílemi nemístné a zbytečné vulgarity tvůrců tak by mé hodnocení muselo rozhodně být vyšší. Nespatřuju ovšem nic vtipného na situaci když si nechá matka ve vánočním čase nafotit sprosté a obhroublé akty. Škoda těchto přehmatů, které opravdu do vánoční romantické komedie nepatří. Jinak film má své silnější momenty (černý Doo-Dah) a Ben Affleck zde snad dokonce působí sympatickým dojmem a neruší. Herecké obsazení celkově není slabinou. James Gandolfini, pro mě doteď neznámý herec, překvapil.(15.9.2010)

hvezdy patri hlavne Benu Afflecktovi, protoze to byla hlavni postava vseho :D(5.7.2010)

• Defaultovna

Od Bena som čakala viac než len znôšku všetkých možných klišé americkej romantickej komédie.(27.12.2010)

• Gereth

Budu objektivní. Našlo se několik málo vzácných okamžiků, kdy jsem se zasmál. Obvykle nějaké napůl huby uceděné hlášce Gandolfiniho. To je ale na vánoční komedii, od které divák očekává střídavě dojetí a výbuchy smíchu, krutě málo. Ben Affleck mě poslední dobou režisérsky i herecky celkem dost příjemně překvapuje, ale to afektované přehrávání, co předvádí tady, to člověka nutí nechápavě kroutit hlavou. A to vzhledem k tomu, že ostatní herci tu jsou víceméně do počtu, z tohohle snímku dělá silně podprůměrnou záležitost. // 40%(23.12.2009)

Akosi to ten Ben Affleck dostáva do priemeru. Šedivá, priemerná, ničím extra zaujímavá, no na predvianočné obdobie dobre stráviteľná komédia. Absolútne nenáročná zábava a tak trošku sa obávam druhého pozretia, lebo potom by mohlo hodnotenie klesnúť. /55%/(28.12.2011)