Přežít Vánoce

Ako prežiť Vianoce

Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

• gabin(a)

Vím, že je to blbina, ale mě se to docela líbilo, když jsem to viděla poprvé, o Vánocích, mezi těma milióntýma reprízama pohádek a vánočních dojáků. Jenže ani to nepomůže k dalším hvězdičkám.....Jednoznačně nejlepší byl James Gandolfini! Hlavně se santaklausovskou čepičkou!(27.5.2011)

Podle mě jedna znejlepších vánočních komedií..některý scény jsou prostě dokonalé(23.12.2009)

• milka

Pitomá a skoro nezábavná vánoční komedie, která má naprosto dementní příběh. Affleck je ještě více nesnesitelný než někdy bývá a Gandolfini tady vypadá jako nějakej bezdomovec. Někdy ale ten vtípek přece jenom vyjde a je to i dostatečně krátké na to, aby se tyhle blbé Vánoce aspoň dali přežít. Ale u někoho možná s trvalými následky.(24.12.2007)

• Defaultovna

Od Bena som čakala viac než len znôšku všetkých možných klišé americkej romantickej komédie.(27.12.2010)

• igi B.

Blboučká hovniwúdština, místy snad i docela bizarně vtipná - ovšem proto tak slabá právě ve chvílích, kdy se snaží jakože něco vážně řešit... Přežitelná ovšem bez nějaké duševní havárie jen s velkým nadhledem a fakt tak leda na ty >novácky< "podělaný vánoce" ... :-/ . . .(24.12.2007)