Nic netušící zaneprázdněný otec rodiny odváží své děti do školy. Na cestě se zastaví v obchodě a nečekaně se stane rukojmím lupiče-amatéra. Začíná honička, ve které se pět dětí, stává nadšenými rukojmími. Již méně nadšeným rukojmím je jejich otec, pro kterého je na prvním místě kariéra a teprve na druhém místě rodina a který by rád stihl prezentaci, díky níž by se v práci mohl vyšvihnout ještě výš. Stejně jako automobil, který projíždí přes příliš mnoho výmolů, tak i Danielovy priority potřebují trochu poopravit. A Franklin je přesně ten pravý typ, který mu ukáže jak... (Warner Home Video CZ)

dobytek

Jedna z mnoha "rodinných" komedií, která ničim nevyniká a za pár dní si ani nevzpomenete, o čem to vlastně bylo. Vhodný to je tak akorát pro děti. ()

Indiana

Skvělá komedie, jako malej jsem na ni furt čuměl.....nejvíc mi v paměti utkvěla ta policajtka na tří kolce v obchoďáku. ()

choze

"HELE, PAN KOPEK PRACUJE NA ZAHRADĚ." - "VIDÍTE DĚTI, PAN KOPEK JE SICE STARÝ, ALE JE TO ZDRAVÝ A VITÁLNÍ ČLOVĚK PLNÝ ENERGIE." - "TATI, PAN KOPEK NEMÁ KALHOTY." - "DOBŘE DĚTI, OD TEĎ SE OD NĚJ DRŽTE DÁL, ANO?" Svého času jsem to viděl na kabelovce asi stokrát a přitom je to zcela průměrná rodinná komedie s tak třemi dobrými hláškami (vyplácanými hned na začátku), spoustou přehrávání a obligátním otravným výchovným ukazovákem namířeným směrem k rodičům, co nemají kvůli práci čas na děti. Tom Arnold je trapný jako vždy, ale David Paymer se pro roli upjatého otce narodil. ()

Dever

Soundtrack John Debney: 1. I WANNA BE SEDATED ,2. OH, SHENANDOAH ,3. CANDY CORNER" ,4. ROLLING MOTION ,5. ONE WAY OR ANOTHER" ,6. WIPEOUT ,7. BOSSA DE ROMANCE ,8. WILLIAM TELL OVERTURE ()