Freddyho smrt - Poslední noční můra

Freddyho smrť - Posledná nočná mora

Horor / Komedie / Mysteriózní

USA, 1991, 96 min

• Stegr

30% - Myslím, že jsem Nočních můr viděl víc, ale vůbec si je nepamatuji. Takže se spokojím s tím, že ohodnotím tuhle, kterou jsem viděl jako poslední asi tak před třemi lety. Mno, byla to dosti slabá záležitost, takhle Freddyho smrt...(6.2.2008)

• Tom Hardy

Smutná ukázka toho, když se k hororovému žánru dostane někdo, kdo ho vůbec nepochopil. Osobně se tvářím, že tahle kravina neexistuje. 1 a 1/2*...(1.10.2006)

• choze

Už pětka byla takový dojezd po skvělé čtyřce, ale tohle je vyložená sračka.(9.7.2016)

• HellFire

Freddy na kosteti a trapna scena s vydeohrou? WTF Sledování údajně posledního dílu jsem vydržel už jen ze setrvačnosti. A že to byl hrůzný konec série.(29.4.2008)

• HorrorVamp

Tak to byla panečku slátanina :) Freddy Krueger tady lítal na koštěti, tak to už bylo i na mě trošku moc :)) Nejslabší díl z celé série.(3.11.2008)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 18. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - 12. září 1991, kdy měl film premiéru, jmenovali tento den v Los Angeles "dnem Freddyho Kruegera". (Karlos80)

• - V televizní reklamě se objeví i Johnny Depp, který hrál v i prvním dílu. (Karlos80)