Striptýz

Striptíz

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1996, 115 min

• viperblade

Upřímně, do filmu jsem šel s tím, že to určitě nebude tak špatné, jak se podle hodnocení zdá, přece jen, je tu Demi, Ving a Burt! Ale po skončení tohoto skvostu je mi jasné, že jsem se mýlil. Tohle je průser. Ze začátku film vypadal ještě "seriózně", ale pak se to potápí do absurdní roviny a samotný konec mi připomněl nějaký dost špatný skeč. Jedna hvězda za sexy Demi, druhá pro Vinga "Bushe" Rhamese (kdo viděl film, chápe). Jinak tu není nic, co by stálo za zmínku. 40 %.(30.4.2011)

• Stegr

Zlaté maliny 1996 - 6x - Nejhorší film, Nejhorší herečka HR (Demi Moore), Nejhorší herecký pár (Demi Moore a Burt Reynolds), Nejhorší režie (Andrew Bergman), Nejhorší scénář, Nejhorší píseň...(1.11.2008)

• Arx

V podstatě kultovní film. Řekl bych, že je skutečně málo lidí, co tenhle film ještě neviděli, ale co nadělat, když je to prostě neuvěřitelná nuda. Herecké výkony neoslní a musím se přiznat, že ty dvě hvězdičky dávám hlavně kvůli Demi Moore, která je tady neuvěřitelně sexy jako nikdy předtím. Bez Demi Morre by ale tohle byl naprostej odpad. Docela škoda..(1.6.2007)

• Legas

Viděl jsem posledních 15 minut a raději bych viděl 3 díly Esmeraldy. To se nedá jinak okomentovat.(29.5.2003)

• mzss1

Slabý film. Hodně slabý film. Film má dobrý námět a dobré herce. Zbytek nuda, divné scény, nic víc teda zde nenajdeme dobrého. I mi to moc nesedlo. 19% = *(12.1.2013)