Striptýz

Striptease

Striptíz

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1996, 115 min

Celkový dojem z filmu ani nemůže muž mít, když se v něm objeví tak nádherná žena, jakou je bezesporu Demi Moore.. :-)(18.7.2009)

• sinp

Reklamní propagace sraček je o něco těžší a manipulace zřetelnější, ale památný humbuk k Striptýzu byl ukázkovým příkladem. Že je to nebetyčná hovadina je věc jiná. Díky "brilantnímu" scénáři mi jaksi unikl hlavní žánr filmu, jen dle některých trapných náznaků se dá vysledovat, že tvůrci se pokoušeli snad i o humor. Přidali drobet lechtivosti (na hraně parodie) a zajímavá jména (Bergman je fajn příjmení a Reynolds před x-lety něco ulovil, neberte je). Beztak ale nevím proč ta předražená srágora vůbec vznikla. Ví to vůbec někdo?(22.3.2006)

• playboxguest

První půlka filmu s tancující Demi a muzikou od Eurythmics mi dneska připadá jako skoro kultovní záležitost, zbytek nestojí za řeč.(15.6.2014)

• Crocuta

Podle zdejších komentářů to vypadá, jako by byla Demi nějaká šereda, ale mně se vždycky líbila. (Ačkoliv mně se líbí každá druhá :- ) ). Ale mohla toho tedy odhalit podstatně víc! A jinak je to přece jen dost velká kravina...(13.8.2007)

• woody

Demi Moore není zrovna nějak pěkná herečka a myslel jsem že alespoň ta plastika a zvětšení prsou ji pomůže.Nepomohlo a spíš ty prachy měla vrazit dětem v Somálsku.K tomu striptýzu.Scénaristé zřejmě neviděli nikdy striptýz protože ty rádoby vzrušující scény kdy se měl chlapům postavit se nedočkáte(možná jen bezdomovcům kteří neviděli dlouho ženskou :-) ).Celkově je to jeden z nejhorších amerických trháků všech dob.Ale Robert Patrick v roli feťáka se mi jako jediný herecký výkon líbil ale nezasloužil si hrát v takových bracích.Hvězdička jen pro něho.(9.8.2003)

• - Dceru Demi Moore hraje její skutečná dcera Rumer Willis (zároveň dcera Bruce Willise). (marcek)

• - Demi Moore za svou roli dostala 12 milionů dolarů, což byla tehdy pro herečku rekordní částka. (HappySmile)

• - Demi Moore byla po skončení natáčení zavolána zpět, aby přetočila některé scény. Musela nosit paruku, protože už si nechala vyholit hlavu pro roli v G.I.Jane. (HappySmile)