Striptýz

Striptíz

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1996, 115 min

• sud

Těžko zařadit do nějakého žánru. Komedie ani náhodou, drama leda hoooooodně nevydařený, krimi tak z 1% a thriller...no, to snad ani nebudu říkat. Film je založen čistě a jen na krásné postavě Demi Mooreové. A skutečně, ve filmu není nic jiného na co by se dalo koukat.(21.3.2006)

• genetique

Príklad úplného hereckého a filmárskeho dna a toho, kam až môže nádejná herečka klesnúť. Na úplné dno a aj to za vidinou chabého honoráru. K deju a trápnosti scenára sa nejdem ani vyjadrovať, škoda aj ďalej písať. 5%.(29.3.2006)

• Gilmour93

Absolutně nezdařilý mix komedie, krimi, rodinného dramatu kolem tyče z nerezu a silikonu, co by stačil na zaspárování nejméně čtyř koupelen. Zájem o tuto nechtěně úsměvnou marmeládu ze Zlatých malin se tak může smrsknout maximálně do dvou vztyčných bodů. Ukáže Demi obě dvě uměle vypěstované samičky domácího přežvýkavce dělajícího zarputile méé? Jistě a to hned několikrát. A co budoucí intimní skrýš pro neposedného Juniora vlastněného panem Ashtonem Kutcherem? Tak to bohužel, asi zakázal taťka Bruce..(14.1.2011)

Pokud je vám (tak jako mně) už od počátku jasné, že to bude o ničem, ale že se tam bude ukazovat Demi Moore, bude to sice pořád hrůza, ale přežijete to. Pokud zjistíte, že je tam i pár dobrých vtipů a hraje tam i pár dobrých herců (třeba Ving Rhames), bude to o trochu lepší...a když naprosto nepřipraveni na něco takového uvidíte Burta Reynoldse s naprosto odlišným krevním oběhem než jakým disponuje (doufám, protože jinak feministky vyhrály) drtivá většina mužské populace, bude to vážně docela zábava....navíc se mi líbí i ta "příšerná muzika" (protože jsou to Eurythmics, sakra!) a Demi je docela pohybově nadaná, nicht Wahr?:)(1.8.2003)

• castor

Pamatuji si, jak jsem kdysi ve videopůjčovně ve své tehdejší domovině dlouho obcházel regály s třiceti korunami v kapse a nakonec po dlouhém váhání, čemu dát přednost, sáhl po obalu s odhalenou Demi Moore. Věděl jsem, o co zhruba jde, u „pokladny“ mi to i přes můj věk taky prošlo, ale video mě muselo slušně nenávidět. Producentské cesty jsou holt někdy nevyzpytatelné, protože taková zmatená směs žánrů se jen tak nevidí. Špinavé praktiky showbusinessu jsou načrtnuté neuvěřitelně naivně, kriminální drama se špetkou sociálních podtónů je absurdní a komedie? No, to si děláte srandu..(7.5.2012)