Striptýz

Striptíz

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1996, 115 min

• AGAMENON

Opravdu slaboduchý film, s neuvěřitelnými hláškami a ani silikonový prsa hlavní hrdinky to nezachrání.(20.4.2003)

• Djkoma

Ta jedna hvězdička je za tělo a krásu Demi Moore :)) a ty 4* co chyběj jsou za tento film :))(20.3.2005)

Slušné komedie, od které když divák nic nečeká, dobře se pobaví.(30.5.2005)

• Radyo

Tušil jsem, že v tomhle případě i přes proklamovanou bombu půjde spíše o propadák. Nevěděl jsem ale, jak velký propadák to bude. A byl tedy pořádný. Přímo děsivý. Demi Moore nebyla nikdy bůhvíjak skvělá, a popravdě řečeno ani bůhvíjak krásná herečka. Tady je na ni sice pár zajímavých záběrů, ale jednak ty samy o sobě nejsou erotické ani náznakem, jednak se mi na nich zdá Demi moc "namakaná". To ale samo o sobě ještě nenaznačuje nic o kvalitě snímku. Vlastně v tomhle případě je slovo "kvalita" značně nevhodným výrazem. Tvůrci při natáčení zjevně zapomněli, že i z průměrného scénáře se dá udělat solidní hit, a přestože tentokrát byl k dispozici scénář pouze podprůměrný, dokázalai jej pojmout tak, že výsledkem je ještě něco méně než podprůměr. Úplně zděšený jsem byl z vystoupení Burta Reynoldse. Ten chlap je buď úplně senilní, nebo úplně blbý, v horším případě obojí. Vzít roli v tomhle filmu byl sám o sobě hazard, ale ta JEHO role, ta přímo zaručovala smetiště dějin už před natočením. Nu což, asi mu to za ty prachy stálo (anebo mu to prostě stálo :) ). Další, co mě deklasovalo, byla skutečnost, že Demi za tenhle "film" inkasovala v té době rekordní sumu 20.000.000 dolarů! Můj bože, za to, co předvedla, by ty prachy měla rozdat mezi potřebnější, než je ona, a to do posledního centu. Taky bych si stoupl do fronty. :) Každopádně musím před tímhle filmem varovat všechny ty, kteří by jej chtěli vidět v očekávání nějakých lechtivých, nebo alespoň svlékacích scén. Američané si pod pojmem "striptýz" totiž představují spíše "topless", neboli "nahoře bez", čili klasického stripu se tady nedočkáte. A lechtivé scény? Neexistují. Ostatně se bojím, že i kdyby tady něco takového bylo, budilo by to spíše smích, než vzrušení, ale abyste pochopili. to byste se museli na tenhle snímek nejdříve podívat, ale to bych vám opravdu, ale opravdu neradil.(19.5.2003)

• mzss1

Slabý film. Hodně slabý film. Film má dobrý námět a dobré herce. Zbytek nuda, divné scény, nic víc teda zde nenajdeme dobrého. I mi to moc nesedlo. 19% = *(12.1.2013)

• - Demi Moore za svou roli dostala 12 milionů dolarů, což byla tehdy pro herečku rekordní částka. (HappySmile)

• - V původním traileru je vidět záběr s Ving Rhames a Tiffany Towers, který se ale neobjevil ve filmu. Tento záběr totiž pocházel ze závěrečné scény, která byla přetočena potom, co se nelíbila zkušebnímu publiku. Původně se scéna odehrávala v poli cukrové třtiny, nakonec ale byla přesunuta do domu s cukrem. (HappySmile)

• - Demi Moore byla po skončení natáčení zavolána zpět, aby přetočila některé scény. Musela nosit paruku, protože už si nechala vyholit hlavu pro roli v G.I.Jane. (HappySmile)