Striptýz

Striptíz

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1996, 115 min

• Marius

Jedna za pravý prsník, druhá za ľavý....(13.6.2005)

• gudaulin

Nečíst před sledováním filmu všechny ty uštěpačné komentáře, byl by to patrně kandidát na odpad. Ale i tak mě ta scénáristická a režijní bezradnost docela zaskočila. Producenti museli být raněni slepotou...Odpustil bych naprostou absenci humoru a napětí, ale že je možné natočit tak asexuální příběh z prostředí striptýzového baru, to je svým způsobem fascinující. Demi Moore sice nehraje skvěle, ale odvádí svůj standart, což se o všech učinkujících říct nedá. Celkový dojem 20 %.(11.10.2007)

"JSTE ERIN GRANTOVÁ?" "NE, BARBARA BUSHOVÁ." "A VY JSTE KDO?" "GEORGE BUSH." Fajn komedie, která jen klame tělem. Tedy striptýzu i koz Demi Moore si tu užijete ažaž, ale scénář je dost naivní a jeho žánrové přesahy matou. Velezábavné vedlejší role Reynoldse, Rhamese a Patricka a navrch zjištění, že holky od tyče jsou lidské bytosti. Kdo by to byl řekl. "POLIB MI PRDEL!" "TAK MI JI NASTAV."(31.7.2007)

• monolog

Jediná dobrá věc na tomhle filmu je Burt Reynolds, kterej si tu střihl jednu ze svých nejztřeštěnějších postav, jakou znám. Vždycky jen tvrdý bouchače a detektivy a takhle najednou tohle. Jo a ještě něco, tenhle film je stejně erotickej nebo lechtivej, jako Playgirls (odkaz zde na jedničku a zde na dvojku) s Michaelou Kuklovou. Ne že by to bylo to jediný, co jsem od tohohle filmu čekal, ale když už tam není žádnej skvělej příběh, herci se taky nepředřou a ještě k tomu je to strašně nudný, tak co už by to mohlo pozvednout? Možná Michaela Kuklová nebo Simona Chytrová, i když i o tom pochybuju. Tenhle film by možná byl i pod jejich úroveň. No, možná.(3.2.2006)

Striptýz. Název filmu možná nutí dávat takhle nízké hodnocení, ale lidi. Vzpamatujte se! Tohle není odpad, ale průměrné komediální drama, které si ještě 3 hvězdičky zaslouží a nejen za moji oblíbenou Demi Moore...(11.9.2009)

• - Film byl na poslední chvíli upravován, když se obecenstvo na ukázkovém promítání smálo u špatných částí. (HappySmile)

• - Ve scéně v obchodě s videem můžete vidět spoustu filmů od studia Castle Rock Entertainment. (HappySmile)

• - V původním traileru je vidět záběr s Ving Rhames a Tiffany Towers, který se ale neobjevil ve filmu. Tento záběr totiž pocházel ze závěrečné scény, která byla přetočena potom, co se nelíbila zkušebnímu publiku. Původně se scéna odehrávala v poli cukrové třtiny, nakonec ale byla přesunuta do domu s cukrem. (HappySmile)