12 úkolů pro Asterixe (TV film)

• Francie

Dvanásť úloh pre Asterixa

The Twelve Tasks of Asterix

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie, 1976, 82 min

Asterixe jsem miloval už od malička. 12 úkolů sice není tak dobré jak "Astérix a překvapení pro Cézara", i tak ale jedna z nejlepších asterixovek.(20.3.2007)

Za svých mladých let jsem Asterixe a Obelixe miloval! Ale dneska?!(19.11.2008)

Málem jsem už na tohle zapomněl, že jsem to kdysi dávno viděl jsem rozpoznal díky chlapíkovi s bločkem a špičatým nosem a postupně jsem si vybavil skoro celý animák. Velmi příjemná podívaná, i když ta část s propustkou byla na palici. :D(30.3.2014)

já Asterixe miluju a tohle bylo přesně to o čem jsem dlouho snil.(30.12.2004)

Standartní starý dobrý Asterix, vaprávějící klasicky o tom jak to dva nebojácní frantíci nandají celému tehdejšímu světu. Jako ditě jsem Asterixe zbožňoval, protože stojí na skvělém nápadu a umí si vtipně utahovat z historie. Tento díl patří k těm několika nejlepším, protože má všechny atributy toho pravého asterixovského.(10.9.2009)