• LiVentura
  *

  Milá Mirka Šafránková, škoda jen, že musela pryč z naší kotliny české, neboť talentu měla a jistě stále má.!(1.1.2010)

 • Mulosz
  *****

  Dalsi bolsevicka selanka, u ktere jsem se nad tou tuposti zajikal smichy, cili nemohu jinak:-)(4.10.2010)

 • belldandy
  odpad!

  Kandidát na titul - nejhorší český film všech dob. Je pravda, že ty opravdu nejhorší filmy vám z paměti většinou vyklouznou, protože prostě nestojí za zapamatování. Tenhle je ovšem špatný tak nějak aktivně zábavnou formou. Uvidíte "obyčejný" život českých hvězd v zákulisí mladežnických klubů a učně, který si "prostě a obyčejně" přeje sloužit české pop-musik. Když vám dojde, že tohle představuje vrchol kultury éry vrcholné normalizace, pochopíte jaká nuda a šeď byl život v téhle době. Vše ve filmu je samozřejmě zcela nereálné a absorudní - samotná zapleka "s tou korunou" ze všecho nejméně. Nevkus, nevkus, nevkus... Promiňte, ale mám trochu předsudečný odpor k 70. letům. Každopádně dnes z odstupu se lze u tohohle filmu opravdu gottovsky (= božsky) pobavit. Přeji, dobrou chuť...(9.6.2005)

 • topesto
  ***

  Je to jeden z těch filmů,na který se dá koukat v neděli odpoledne v televizi,ale aby si ho někdo kupoval na DVD to těžko.Víc než na příběhu tento film staví na tehdejších hvězdách populární hudby (Gott,Vondráčková,Urbánková,Schelinger...atd)(6.6.2013)

 • nash.
  ***

  Blbina o tom, kterak obyčejný učen mezi hvězdy pop music přišel... ale Mirku Šafránkovou jsem tehdy miloval... :-)(19.7.2004)

 • - Film sa natáčal v Prahe - na Strednej škole technickej, stanici metra Kačerov, pred závodom Tesla Hloubětín, na Václavskom námestí a pred obchodným domom Kotva. (Raccoon.city)

 • - V tomto filmu zpívá Rudolf Cortez píseň "Nejmíň stárne klaun". Její melodii později Karel Svoboda použiil i ve své další tvorbě, jako třeba v seriálu Návštěvnící (od r. 1983) nebo ve filmu Zralé víno (1981). (offlineman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace