poster

Krotitelé duchů

 • USA

  Ghostbusters

 • Československo

  Krotitelia duchov

Sci-Fi / Fantasy / Komedie / Dobrodružný

USA, 1984, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Skvělá komedie s na tu dobu slušnými triky a výborným hereckým zastoupením v podobě Billa Murraye, Dana Akroyda a Sgourney Weaverové, který tady jsou ještě docela mladý, ale pořád stejně dobrý. Děj je sice takovej aby se do něj dalo vložit hodně duchů, ale to vůbec nevadí a i tak je tohle podle mě jedna z nejlepších duchařských komedií a možná nejlepší Reitmanův film(11.9.2005)

 • sepp
  ***

  V 80.let trhak - sam jsem tuhle inovativni ducharinu miloval jako dite. Ale v dnesni dobe jiz nic vic nez vycpela americka pohadka s nic moc zapletkou a efekty uz vypadaji bohuzel smesne...(19.9.2003)

 • Gilmour93
  ****

  Duchařská komedie přivádějící na svět bláznivé seskupení vymítačů nadpřirozena, světoznámé logo a galakticky známou ústřední píseň. Pohlédnout na to znovu optikou patnáctiletého kluka, byl bych maximálně nadšen. Raději se však jdu podívat do ledničky, jestli mi tam místo jogurtů nesedí na trůně Gozer..(9.9.2008)

 • Eddard
  ****

  Nestárnoucí komedie s hodně starými triky... Hodně lidí se tady ohání onou nadčasovostí Krotitelů, což samozřejmě neplatí tak úplně - přece jenom, film původně nestavil jenom na humoru, ale taky na poměrně slavné trikové stránce, kterážto je po těch dvou desetiletí... no, prakticky směšná (zj. digitální pekelní čoklové). Ovšem dnešní divák si ve filmu svoje přesto najde - ať už opravdu rajcovní Sigourney ("Do you want this body? - Is this a trick question?"), skvělé komiky ze Saturday night live (Murray a Aykord), kteří tvoří komediální páteř filmu, štící kolem sebe spousty hlášek a gagů či ústřední hudební motiv, který je sám o sobě legendou... 70%(10.1.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Elmer Bernstein: 1. Ghostbusters - Ray Parker Jr. [4:06] ,2. Cleanin' Up The Town - The Bus Boys [2:59] ,3. Savin' The Day - Alessi [3:24] ,4. In The Name Of Love - Thompson Twins [3:20] ,5. I Can Wait Forever - Air Supply [5:09] ,6. Hot Night - Laura Branigan [3:23] ,7. Magic - Mick Smiley [4:21] ,8. Main Title Theme (Ghostbusters) - Elmer Bernstein [3:01] ,9. Dana's Theme - Elmer Bernstein [3:32] ,10. Ghostbusters (Instrumental) - Ray Parker Jr. [4:48](19.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace