poster

Krotitelé duchů

 • USA

  Ghostbusters

 • Československo

  Krotitelia duchov

Sci-Fi / Fantasy / Komedie / Dobrodružný

USA, 1984, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  *****

  "Tohle oni nesnášejí. Rád je mučím." (...) "To je ložnice. Tam ale nikdy k ničemu nedošlo."; "To je ale zločin!" (...) To, čo je pre dnešných teenagerov Harry Potter, Piráti Karibiku či Transformers, to boli pre mňa koncom 80. rokov Krotitelia duchov. Úžasný, bombastický, trikmi nabitý popcorn, z ktorého mi vtedy spadla čeľusť a brucho ma od smiechu bolelo tri dni.(16.7.2007)

 • lesumir
  *

  Velká nuda a trapná kktina.(11.7.2006)

 • Radyo
  ****

  Zlobí vás ve vašem domě duch? Otravný poltergaist vám vyhazuje nádobí z kredence a šoupe nábytkem po naleštěné podlaze? Pak máte jedinou možnost, jak se jich zbavit! Zavolejte Krotitele duchů! Hned teď! A pokud vás nic takového nadpřirozeného ve vašem domě neotravuje, tak si alespoň Krotitele duchů pusťte. Skvěle se pobavíte.(12.8.2002)

 • Eddard
  ****

  Nestárnoucí komedie s hodně starými triky... Hodně lidí se tady ohání onou nadčasovostí Krotitelů, což samozřejmě neplatí tak úplně - přece jenom, film původně nestavil jenom na humoru, ale taky na poměrně slavné trikové stránce, kterážto je po těch dvou desetiletí... no, prakticky směšná (zj. digitální pekelní čoklové). Ovšem dnešní divák si ve filmu svoje přesto najde - ať už opravdu rajcovní Sigourney ("Do you want this body? - Is this a trick question?"), skvělé komiky ze Saturday night live (Murray a Aykord), kteří tvoří komediální páteř filmu, štící kolem sebe spousty hlášek a gagů či ústřední hudební motiv, který je sám o sobě legendou... 70%(10.1.2007)

 • BadoXXII
  ****

  Mocný Gozere! Dobrý večer. Jako řádně zvolený zástupce tohoto města, okresu a státu New York ti přikazuji, abys upustil od nadpřirozené činnosti a vrátil se neprodleně do místa svého původu, nebo nejbližší vhodné paralelní dimenze!..... Nádhera! Veľmi pohodový a vtipný film, ktorý však mal aj hororovú atmosféru a dokázal vystrašiť. Postavy sú sympatické, efekty sú podstivé a aj po toľkých rokoch vypadajú dobre. Právom KULTový film.(14.9.2011)

 • - V samotném závěru filmu je zmíněna dodnes spolehlivě nevysvětlená záhada a to pád tunguzského meteoritu s tím, že k údalosti došlo v roce 1909. Ve skutečnosti se však katastrofa udála 30. června 1908. (oje)

 • - Velký zelený duch, který v hotelu převrací tácy a láduje se, byl na place přezdíván "duch Johna Belushiho". Přezdívku vymyslel Don Aykroyd. (DareDeer)

 • - V původním scénáři měl film začínat rovnou zákrokem Krotitelům, ale režisér Reitman rozhodl, že bude lepší ukázat, jak se tým dával dohromady. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace