poster

Krotitelé duchů

 • USA

  Ghostbusters

 • Československo

  Krotitelia duchov

Sci-Fi / Fantasy / Komedie / Dobrodružný

USA, 1984, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  ****

  Jeden z velkých komerčních hitů 80. let, který se mohl opřít o komediální schopnosti Billa Murraye a Dana Aykroyda. Ženským půvabem přispěla slavná S. Weaver a Ivan Reitman to celé zaštítil řemeslně zručnou režií. Chytlavá filmová písnička a scénář obsahující řadu gagů spolu s tím, že film je natočen jako typická mainstreamová rodinná podívaná přispěly k tomu, že Krotitelé důchů zaznamenali přímo globální ohlas a dají se vnímat jako určité ztělesnění komerčně zaměřené produkce amerických studií v 80. letech.Celkový dojem 75 %.(5.1.2008)

 • Radyo
  ****

  Zlobí vás ve vašem domě duch? Otravný poltergaist vám vyhazuje nádobí z kredence a šoupe nábytkem po naleštěné podlaze? Pak máte jedinou možnost, jak se jich zbavit! Zavolejte Krotitele duchů! Hned teď! A pokud vás nic takového nadpřirozeného ve vašem domě neotravuje, tak si alespoň Krotitele duchů pusťte. Skvěle se pobavíte.(12.8.2002)

 • DaViD´82
  ****

  Who you gonna call? Ghostbusters! Dnes již legendární komedie. Snímek, u kterého výsledné ohodnocení nijak nostalgie neovlivňuje. Jednoduše proto, že Krotitelé duchů jsou svým způsobem nadčasoví. Na svou dobu inovativní technická stránka, perfektní chemie mezi herci, spousta odkazů na (nejen) známé horrory a hlavně perfektní letní jízda, která se dá opakovat znovu a znovu a znovu... a znovu.(22.8.2007)

 • Galadriel
  ****

  Výborná komedie, na svou dobu s revolučními triky a skvělými nápady. Navíc příjemné herecké obsazení, atmosféra, hudba, ... Já se na tenhle film ráda dívám znovu a vždy mě pobaví.(16.4.2004)

 • Superpero
  *****

  kult když jsem byl malej a vono to ňák nestárne. :-)(24.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace