poster

Krotitelé duchů

 • USA

  Ghostbusters

 • Československo

  Krotitelia duchov

Sci-Fi / Fantasy / Komedie / Dobrodružný

USA, 1984, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  *****

  "Rayi, když se tě někdo zeptá, jestli jsi Bůh... řekni, že jo!" Nestárnoucí klasika, jejíž neotřelost, originalita a nápaditost dělá SNL takovou službu, že ať už by kvality téhle televizní show klesly kamkoliv, vždycky se půjde ohlédnout a zavzpomínat na časy, kdy Aykroydovi s Ramisem neskutečně pálilo a Murray řádil jako utržený ze řetězu. "Osliznul mě." "To je super, odeberu vzorek!"(4.6.2010)

 • Marius
  *****

  Komédia ktorej 20 rokov neubralo na kvalite. 9/10(24.1.2005)

 • H34D
  ****

  Ghost busters se s ničím nepářou, hned od počátku je jasné, že téma nasvědčující horroru, bude převráceno úplně naruby, až z toho vznikne osvěžující komedie. Ta je taktéž dost přímočará - ujetý Bill Murray, lítající zelená hlava, trošku nasranější Zuul a nakonec křížení proudů (což zde není gay!) u velkého "sněhuláka". Krotitelé duchů byli lákadlem pro každé dítě, není proto divu, že jen vyslovení názvu, či vzpomenutí na chytlavý ústřední song v mnoha z nás vyvolává příjemné pocity nostalgie. Jen je třeba připustit, že 80. léta prostě většinou neplodila příliš důmyslné filmy, a ani infantilní Ghost busters nejsou vyjímkou, avšak klišé v jejich podání jsou ještě celkem slušně stravitelná. 7/10(22.8.2011)

 • BadoXXII
  ****

  Mocný Gozere! Dobrý večer. Jako řádně zvolený zástupce tohoto města, okresu a státu New York ti přikazuji, abys upustil od nadpřirozené činnosti a vrátil se neprodleně do místa svého původu, nebo nejbližší vhodné paralelní dimenze!..... Nádhera! Veľmi pohodový a vtipný film, ktorý však mal aj hororovú atmosféru a dokázal vystrašiť. Postavy sú sympatické, efekty sú podstivé a aj po toľkých rokoch vypadajú dobre. Právom KULTový film.(14.9.2011)

 • Djkoma
  ****

  Jedna velká klasika :) ale nemohu dát opěvovaných 5*. Nevím, ale k tomuto filmu mi chybí málo. Něco jako kultovní hláška? Asi ... Prostě si nevybavuju z toho filmu tolik kolik bych u 5* chtěl. Ale jinak záruka kvality.(20.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace