poster

Zkratky ke štěstí

 • USA

  Devil and Daniel Webster, The

 • USA

  Shortcut to Happiness

 • Slovensko

  Skratky ku šťastiu

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 2003, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  **

  Jenom jména nestačí a humoru také jen malá špetka. Toto je bohužel málo... - 2010 - 40%(6.6.2011)

 • T2

  Rozpočet $35miliónovTržby USATržby Celosvetovo $605,294(8.3.2010)

 • Big Bear
  *

  Tohle se opravdu nepovedlo. Jak vidno i ze zajímavého námětu a s teamem dobrých herců se dá udělat zoufalost. Přitom by to tak nemuselo být. Americká variace na Fausta o upsání duše ďáblu a její snaha o její získání zpět tu už byla vícekrát. I když na toto pojetí budu nahlížet jako komediální, nemohu se ubránit pocitu zmaru a to zejména díky účasti A.Hopkinse. Prakticky jediná věc za kterou bych dal palec nahoru je nápad se sexy čerticí a modernizované verzi upsání duše... :-). Kdo chce ve filmu s podobným námětem vidět opravdického Ďábla ať se podívá na Ďáblova advokáta (1997) s Al Pacinem. Osobně jsem ještě nic lepšího neviděl. --- Pane Baldwine, sorry, mou duši jste si tímto dílkem nezískal. *(20.11.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nejevím žádnou náklonnost k americkému soudnímu systému, ale pokud umožňuje zažalovat sexy ďáblici, tak snad začnu věřit v zemi neomezených možností. Ale spíše nezačnu, protože tohle mělo být daleko zábavnější užívání si života a nikoli neustálé hledání možnosti odstoupení od standardního produktu „úspěch za duši“. Nicméně na smrtelné posteli bych nemohoucí rukou s tímto ďáblem podepsal desetiletý kontrakt na štěstí, osouložil bych ho a pak bych ho nechal, ať se o mou duši popere s exekutory.(19.8.2012)

 • Terva
  ****

  Chystáte se udělat obchod se svou duší? To už je na věky, tak si to nevyplýtvejte na nějaké hloupé malichernosti. Tak co chcete nejvíc ze všeho na světě? 10 let je velice málo na smlouvu z Ďáblem. Smutný film plný "dobrých skutků" a herecky krásně obsazený. Sabez Stone vs. Onen svět. Závěrečná řeč Ďábla (Jennifer Love Hewitt ) byla mrazivá.(24.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace