poster

Moje první láska

 • USA

  My Girl

 • slovenský

  Moja prvá láska

Komedie / Drama / Romantický / Rodinný

USA, 1991, 102 min

Režie:

Howard Zieff

Scénář:

Laurice Elehwany

Kamera:

Paul Elliott

Producenti:

Brian Grazer

Scénografie:

Joseph T. Garrity

Kostýmy:

Karen Patch
(další profese)
 • Tommassi3
  ****

  "Opravdu chcete to místo ??" - "No, moji bývalí klienti jednou umřou.. A vaši bývali živí, takže mají něco společného.." ;)(23.5.2016)

 • Fiftis
  *****

  Dojemný príbeh inteligentnej dievčiny trochu okorenený humorom a končiaci veľmi smutne. Celkom gýčovité zameranie na vnímanie citlivého diváka použitím detí a ich smutného osudu. Musím vyzdvihnúť skvelý výkon Macaulayho Culkina. Veľká škoda, že sa z neho stalo to, čo sa stalo a tiež škoda, že aspoň v detstve nenatočil viac filmov. Tento film som videl veľa krát v detstve a vždy ma film dostal. Film sa nehrá s divákom a doslova mu napľuje emócie do tváre. Asi jeden z najobľúbenejších rodinných filmov.(2.2.2015)

 • Una111
  ***

  Tenhle film v kombinaci s reklamami, to byl tedy zážitek (a natažený na dvě hodiny) ! Přiznávám, že takové umění by mne v sobotním odpoledni k obrazovce v žádném případě nepřikovalo, přikovala mne k ní kupa nevyžehleného prádla a s ní se to jakžtakž dalo snést. Jak jinak taky vydržet film, který je založený jen na roztomilosti hlavních dětských představitelů a na sentimentálním příběhu? No nic. Prádlo je vyžehlené, zasloužím si 5 hvězdiček. Film slabé 3. À propos: Nesnáším dětské lásky, to podsouvání jedenáctiletým a jiným -náctiletým, co a jak by měli prožívat, aby byli "in", aby se proboha neopozdili ve vývoji!(30.8.2014)

 • Terva
  ****

  Strašně přirozené nic hraného, krásné povedené.(27.3.2012)

 • sud
  ***

  Ač je to slzopudné až běda, určité kvality tomu nelze upřít. Skvělý Macaulay Culkin. 65%.(21.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace