Moje první láska

Scénografie:

Joseph T. Garrity

Kostýmy:

Karen Patch

Ač je to slzopudné až běda, určité kvality tomu nelze upřít. Skvělý Macaulay Culkin. 65%.(21.5.2008)

Strašně přirozené nic hraného, krásné povedené.(27.3.2012)

Upřímně řečeno, jsem překvapená. ,,A funny and moving family film'' je heslem pro strašně nudný, nic neříkající film plný stále přehrávajících dětských herců. Ale tohle? Nejenže ta holčička byla výborná herečka (dost dobrá na poměry dětských hereček) ale úspěch zaručoval kluk z filmu Sám doma, kde už vlastně toho prokázal celkem hodně. A dojemné to bylo dost. Sice si myslím, že na rodinný a komediální film trochu příliš. Copak se jedenáctiletá holčička může ocitnout v takové situaci? Už i to vyrůstání v pohřebním ústavu je kapku uhozené. Ale to by se dalo prominout, protože se mi film opravdu líbil!(4.6.2011)

Dětmi jsme bohužel jen jednou. Naštěstí existují filmy, jako tento, které nám připomenou, jak nádherný a křehký dětský svět je. Kouzelný film, který se mi nikdy neomrzí. 90%(21.1.2011)

Dobré herecké výkony dětských představitelů, ale i poměrně zajímavý a dojemný konec. Přesto však na můj vkus málo vtipné a na více než 3* nedostatečně poutavé.(23.8.2016)