poster

Moje druhá láska

 • USA

  My Girl 2

 • Slovensko

  Moja druhá láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1994, 99 min

 • WANDRWALL
  **

  Druhá láska přichází, když ta první selhala. Když se nepovede ani druhá láska, tak je třeba počkat si na třetí. Láska je o dávání, ne braní.(3.8.2010)

 • Tommassi3
  **

  "Četla jsem, že zpěv má na dítě uklidňující vliv.." - "Pokud nemá hudební sluch !!" ;) Tak mě napadá, zda lze mluvit o jakémsi filmovém sluchu.. Pak by samozřejmě otázka, zda jsi slyšel o tom či onom filmu, dostala úplně nový rozměr..;) Stejně jako Vadin filmový svět zde.. Mohlo by se zdát, že bez Culkina tenhle sequel nebude mít culky, zvlášť když Moje - Ne moje, ale Vadina !! ;) - první láska platila za skutečně výborný, kouzelný snímek, nicméně potíž lze hledat úplně jinde, zvlášť když to byla právě opravdu velmi dobrá Ann Chlumsky s tou její Vadou - Nebo vadami ?? ;) - na kom první film vlastně stál.. Některé série by zkrátka neměly vůbec vznikat.. Jakkoli Moje druhá láska se znovu výborně napsanými dialogy nabízí několik opravdu dobrých pasáží s těmi domácími videi Vadiny matky na čele.. A v závěru v porodnici si jeden říká, zvlášť při vzpomínce na první film, který nakonec skutečně ty koule měl, zda se historie nebude opakovat.. Neopakovala, ani v nejmenším.. Bohužel !!(29.5.2016)

 • blackrain
  ***

  Hlas Terezy Duchkové se mi k Vadě moc nehodil. Zdál se mi na ni příliš tvrdý a moc dospělácký. Jinak je to příjemný oddechový film. Písnička od Smokey Robinsona My Girl mě nutí tancovat.(13.12.2009)

 • corpsy
  ***

  Tak trochu zbytočné pokračovanie, ktoré stratilo takmer všetko, v čom je prvá časť úžasná.(26.3.2014)

 • pepo
  **

  nudné pokračovanie krásneho film.ďalšie z pokračovaní ktoré si páni producenti mohli odpustiť(15.6.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace