Moje druhá láska

Moja druhá láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1994, 99 min

• WANDRWALL

Druhá láska přichází, když ta první selhala. Když se nepovede ani druhá láska, tak je třeba počkat si na třetí. Láska je o dávání, ne braní.(3.8.2010)

• Tommassi3

"Četla jsem, že zpěv má na dítě uklidňující vliv.." - "Pokud nemá hudební sluch !!" ;) Tak mě napadá, zda lze mluvit o jakémsi filmovém sluchu.. Pak by samozřejmě otázka, zda jsi slyšel o tom či onom filmu, dostala úplně nový rozměr..;) Stejně jako Vadin filmový svět zde.. Mohlo by se zdát, že bez Culkina tenhle sequel nebude mít culky, zvlášť když Moje - Ne moje, ale Vadina !! ;) - první láska platila za skutečně výborný, kouzelný snímek, nicméně potíž lze hledat úplně jinde, zvlášť když to byla právě opravdu velmi dobrá Ann Chlumsky s tou její Vadou - Nebo vadami ?? ;) - na kom první film vlastně stál.. Některé série by zkrátka neměly vůbec vznikat.. Jakkoli Moje druhá láska se znovu výborně napsanými dialogy nabízí několik opravdu dobrých pasáží s těmi domácími videi Vadiny matky na čele.. A v závěru v porodnici si jeden říká, zvlášť při vzpomínce na první film, který nakonec skutečně ty koule měl, zda se historie nebude opakovat.. Neopakovala, ani v nejmenším.. Bohužel !!(29.5.2016)

Hlas Terezy Duchkové se mi k Vadě moc nehodil. Zdál se mi na ni příliš tvrdý a moc dospělácký. Jinak je to příjemný oddechový film. Písnička od Smokey Robinsona My Girl mě nutí tancovat.(13.12.2009)

Tak trochu zbytočné pokračovanie, ktoré stratilo takmer všetko, v čom je prvá časť úžasná.(26.3.2014)

• pepo

nudné pokračovanie krásneho film.ďalšie z pokračovaní ktoré si páni producenti mohli odpustiť(15.6.2003)