poster

Moje druhá láska

 • USA

  My Girl 2

 • Slovensko

  Moja druhá láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1994, 99 min

 • JohnnyD
  **

  Ďalšie nepotrebné pokračovanie, ktoré sa nedostáva do odpadu len kvôli asi 10-15 minútam s Danom Aykroydom a detailnému záberu do výstrihu Jamie Lee Curtis.(5.9.2005)

 • pakobylka
  *

  Spíš sci-fi nežli romantická rádoby komedie, neboť děti, které se bez zjevné či skryté příčiny nevyjadřují jako děti, obyčejně nebývají z tohoto světa. S pubertou to nemá co dělat. Příběh je bez větších výhrad "koukatelný" přesně do onoho památného okamžiku, kdy se Anna Chlumsky alias Vada Sultenfuss řízením osudu zastoupeného chápající macechou přemístí do Los Angeles - bohužel se tak stane velice záhy a velký průšvih završí Austin O'Brien. Zatímco s akční jízdou po boku Arnolda Schwarzeneggera v "Posledním akčním hrdinovi" (1993) se srovnal víc než dobře, úloha Nicka Zsigmonda mu vyloženě neseděla. Oba mladí hrdinové už jaksi vyrostli z dětské otevřenosti a bezprostřednosti a ocitli se přesně v tom nevyhraněném věku, který přináší dost a dost starostí i v reálném světě - a zabývat se ještě osobními problémy postav světa filmového je očividně nad jejich síly. P.S.: Mám drobné podezření, že se pod dílem zkázy podepsal i český dabing, ale nemám pro to žádný přímý ani nepřímý důkaz.(29.11.2012)

 • keddy79
  ***

  Pěkný odpočinkový film. Mladá dslečna hledá své kořeny z matčiny strany a jako bonus nachází zkušenosti a lásku.(29.11.2012)

 • pepo
  **

  nudné pokračovanie krásneho film.ďalšie z pokračovaní ktoré si páni producenti mohli odpustiť(15.6.2003)

 • blackrain
  ***

  Hlas Terezy Duchkové se mi k Vadě moc nehodil. Zdál se mi na ni příliš tvrdý a moc dospělácký. Jinak je to příjemný oddechový film. Písnička od Smokey Robinsona My Girl mě nutí tancovat.(13.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace