Moje druhá láska

My Girl 2

Moja druhá láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1994, 99 min

Hlas Terezy Duchkové se mi k Vadě moc nehodil. Zdál se mi na ni příliš tvrdý a moc dospělácký. Jinak je to příjemný oddechový film. Písnička od Smokey Robinsona My Girl mě nutí tancovat.(13.12.2009)

Tak trochu zbytočné pokračovanie, ktoré stratilo takmer všetko, v čom je prvá časť úžasná.(26.3.2014)

ja mám tento diel radšej, aj keď nie je tak dobrý ako ten prvý. len je mi sympatickejší(18.4.2008)

• WANDRWALL

Druhá láska přichází, když ta první selhala. Když se nepovede ani druhá láska, tak je třeba počkat si na třetí. Láska je o dávání, ne braní.(3.8.2010)

• JohnnyD

Ďalšie nepotrebné pokračovanie, ktoré sa nedostáva do odpadu len kvôli asi 10-15 minútam s Danom Aykroydom a detailnému záberu do výstrihu Jamie Lee Curtis.(5.9.2005)

• - Děj se odehrává v roce 1974. V radiu v autě ale pak zaslechneme skladbu "Swingtown",  jejímž autorem je Steve Miller Band. Píseň nicméně spatřila světlo světa až roku 1977. (Kacitr)