Táta z billboardu

Billboard Dad

Olsen Twins: Otecko z billboardu

Rodinný / Komedie / Romantický

USA, 1998, 89 min

Prijemna komedie, kde jsou Olsenky jeste roztomile, zadne fetandy...(17.6.2006)

Ještě, že je tu skvělý Tom Amandes, protože ty dvě obludy v hlavnívh rolích bych asi zastřelil ;-). Ale i ta Jessica Tuck není marná.(11.1.2015)

• Patrik200s

Ako zvyčajne sa dej filmu v ktorom sa tieto dve masky objavili opakuje a podobá tm predošlým aj budúcim.Osamelý otecko potrebuje dáku čajočko tak mu jeho dcérky dáku budú chcieť nájsť.Navyše ak mám povedať niečo konkrétne k tejto kravine tak vedomosť že scenár je okopčený z už legendárnej romantickej komédií s Tomom Hanksom a Mag Ryanovou Bezsenné noci v Seattli.Tento film je skrátka brak.(22.1.2011)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +mělo to pár dobrejch momentů, hudba je jak z jiného filmu -z počátku to bylo hodně dětinské (tedy ne že by nebylo ani potom, ale nějak jsem si zvyk)/// Po dlouhé době první setkání s Olsenkama. Určitě u mě nepatří mezi nejoblíbenější, ale mám je celkem rád a hlavně na jejich pozdější filmy se těším. Tento je však pro mě již trošku pase. Z tohoto věku jsem už odrostl hodně dávno. Prostě cílené publikum je někde mezi 7 až 13 lety. Přesto nelze tomuto snímku upřít, že má pár dobrých momentů. Jinak je samozřejmě vše už dávno nalajnované, a tak vás máloco překvapí, snad jen dětští herci./// Celkem 56%///(21.2.2008)

• Kathien°

Trapný, trapný, trapný..... A nejlepší je jak malujou ten plakát. :x(24.7.2007)