Táta z billboardu

Billboard Dad

Olsen Twins: Otecko z billboardu

Rodinný / Komedie / Romantický

USA, 1998, 89 min

TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +mělo to pár dobrejch momentů, hudba je jak z jiného filmu -z počátku to bylo hodně dětinské (tedy ne že by nebylo ani potom, ale nějak jsem si zvyk)/// Po dlouhé době první setkání s Olsenkama. Určitě u mě nepatří mezi nejoblíbenější, ale mám je celkem rád a hlavně na jejich pozdější filmy se těším. Tento je však pro mě již trošku pase. Z tohoto věku jsem už odrostl hodně dávno. Prostě cílené publikum je někde mezi 7 až 13 lety. Přesto nelze tomuto snímku upřít, že má pár dobrých momentů. Jinak je samozřejmě vše už dávno nalajnované, a tak vás máloco překvapí, snad jen dětští herci./// Celkem 56%///(21.2.2008)

Tenhle film s Olsenkama ještě šel. Když jsem ho viděla poprvé, docela mě bavil. Většina následujících filmů, které Olsens' twins natočily, už však stojí celkem za nic, často už ani nemají žádný nový nápad. ~(3,3)~(11.2.2009)

• dandislav1991

Tyhle dohazovačky bych nechtěl.(26.7.2012)

• Patrik200s

Ako zvyčajne sa dej filmu v ktorom sa tieto dve masky objavili opakuje a podobá tm predošlým aj budúcim.Osamelý otecko potrebuje dáku čajočko tak mu jeho dcérky dáku budú chcieť nájsť.Navyše ak mám povedať niečo konkrétne k tejto kravine tak vedomosť že scenár je okopčený z už legendárnej romantickej komédií s Tomom Hanksom a Mag Ryanovou Bezsenné noci v Seattli.Tento film je skrátka brak.(22.1.2011)

Jeden z mojich obľúbenejších filmov s Olsen twins.(22.1.2011)