Harley Davidson a Marlboro Man

Harley Davidson and the Marlboro Man

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 92 min

Jako malej kluk jsem se na to koukal na kazetě, samozřejmě tajně a hrozně se mi to líbilo, ačkoliv jsem netušil o co tam vlastně jde, ale bylo to pro mě "zakázané ovoce" a tak je to pro mě teď velká nostalgie, ačkoliv jsem to už dobrejch 12 let neviděl.(10.5.2007)

Víte co je horší než ségra v bordelu? Brácha na japonský motorce.(4.12.2007)

Choppery, hard rock, Rourkey, ženské, rvačky, přestřelky atd atd... co od toho čekat? Perfektní film a kdo má rád metal, rock, motorky tak může čekat více než uspokojivý film!(13.4.2012)

• Trellíno

Tento film je opravdu špatný, tak špatný, že ho od hodnocení odpad zachránila jen moje malá slabost pro silné stroje. Špatný scénář(teda jestli se to scénářem dá nazvat) a navíc v hlavních rolích dva herci, které opravdu nemám rád.(25.8.2002)

Cigaretka po sexu, pohled z okna na ohňostroj, pohled na fotku manželky / přítelkyně v peněžence a šup do motorkářského mundůru. Ještě závěrečný pohled na rozloženou náhodnou známost na posteli, vyfouknutí cigaretového kouře mužské siluety v protisvětle a odchod. Jak jinak (a lépe) charakterizovat před úvodními titulky jednu z hlavních postav bez jediného slova. Potom ještě skvělá motorkářská montáž s nápaditými prolínačkami a je tu - brácha Bruce Willise, v tomhle filmu jeho dokonalá imitace Mickey Rourke. Bohužel celý film není tak skvělý, jako jeho začátek. Narážka na westerny sálá z každé vteřiny filmu, bohužel stupidní nápad neprůstřelných zabijáků sráží úroveň tohoto filmu až mezi zapadlá béčka videopůjčoven. A přitom stačilo málo a Harley Davidson a Marlboro Man byl nesmrtelný kulťák jako Die Hard. Škoda.(19.12.2008)