Harley Davidson a Marlboro Man

Harley Davidson and the Marlboro Man

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 92 min

Byl to jeden z mých oblíbených filmů, ale když jsem ho viděl po takové době, tak mě trošku zklamal. Vlastně trošku víc, vlastně až na poslední čtvrtinu, a že ta je výborná, se zde nic neděje. Avšak scéna na pohřebišti letadel je přeplněná hláškama, kvůli kterým se snad vyplatí přetrpět zbytek. /po odprásknutí pár týpků/ - "Nejlíp utracenejch dvanáct dolarů."(5.12.2007)

geniální béčková klasika s geniálnímá hláška a dvouma nejkůlovatějšíma postavama v celé galaxii akčního filmu(17.8.2007)

Tohle akční béčko jsem měl za mlada strašně rád. Není to nic extra převratnýho, ale jistá stylovost tomu upřít nejde. 75%(18.11.2015)

Tuhle věcičku jsem viděl fakt jako capart, takže to ve mě nechalo jen kladný dojmy. Když sem to viděl nedávno, říkal jsem si, kde má ta badna těch dlouhopláštěnců víc gelu. Jestli na hlavě nebo na pr..li.(2.6.2008)

Akční kousek plný drsných hlášek a těžkého frajerství! Kovboj Marlboro a ostrostřelec Harley se vydávají na divokou jízdu!(19.8.2011)