poster

Harley Davidson a Marlboro Man

 • USA

  Harley Davidson and the Marlboro Man

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jsem vlastníkem mimořádně silné úchylky pro lehce slaboduché filmy, v nichž se akce mísí s humorem a trochou sexu. Třeba v tomto snímku se dva bouráci na motorkách rozbíhají hlavou proti jakkoli tlusté zdi, spolehlivě proměňují každou hláškovou přihrávku a nemůže je zastavit ani parta směšně kráčejících, pokerově se tvářících a zběsile střílejících dlouhokabátníků. Je to sice jenom béčková zábava, ale ukuchtěná takovým způsobem, že si na ní vždycky rád smlsnu.(28.11.2013)

 • blackrain
  ***

  Ty motorky stály za to. Duo Mickey Rourke a Don Johnson bylo více než zajímavé. Don Johnson skutečně vypadal jako z reklamy na cigarety.(7.10.2008)

 • Skip
  ***

  Byl by to docela zábavný film, jenže to hrozně zkazili záporáci, jako stroje jdoucí a pálící idioti, kteří byli zahráni neskutečně špatně a vévodil jim vyloženě idiotský Daniel Baldwin.(12.1.2008)

 • paascha
  ***

  Drsní chlápci na Harleyích, kteří vyjebou s divnou partičkou mafiodealerů:-)) Boží je scéna na hřbitově letadel:-)(4.12.2007)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Tohle akční béčko jsem měl za mlada strašně rád. Není to nic extra převratnýho, ale jistá stylovost tomu upřít nejde. 75%(18.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace