Mazaní hoši

Half Baked

Komedie

USA, 1998, 82 min

Rozpočet $8miliónovTržby USA $17,460,020Tržby Celosvetovo $-(15.6.2009)

Nahúlená mňamka, príručka na lietanie (aj pre vášho štovnohého miláčika) a plno metrákov trávy, s ktorej bude dobre tráviť.(2.5.2008)

• Jara.Cimrman.jr

Ještě nikdy jsem nebyl uvězněn za zabití policejního koně nanukem a jelikož se drogám vyhýbám, tak patrně ani nikdy nebudu. Nicméně komedie mne obvykle baví a tak jsem dal šanci i této "huličské". Je mi jasné, že divák naladěný na stejně zelenou notu jako hlavní představitelé by si tohle musel užít mnohem víc, ale já se rád posmívám zmateně omámeným existencím i v reálném životě a v to jsem doufal i u tohoto snímku. Nestalo se, ale pár slušných hlášek a Samsonovy nepříliš oděné osobní strážkyně jsou důvodem, proč pro mne tento snímek nebyl ztrátou času.(24.8.2013)

Celkom dobre som sa bavil, aj keď miestami je táto monotematicky ladená huličská komédia silne uletená. Ale čo by sme vlastne tak iné čakali, že?(19.11.2010)

• swamp

Zkouknout a zapomenout.(31.1.2012)

• Lenny.M

Absolutní debilovina....(12.9.2010)

Takovej ten typ komedie co si pustíte když nevíte na co koukat...proste zhulená pohodová komedie...(5.7.2010)

Tady mi asi něco uniklo! Komedie o hulení jsou vůbec jedny z nejlepších. Vždy je skvělá zábava, ale tohle mi nějak nesedlo. Asi bych měl používat stejné "palivo" jako mazaní hoši a nebo jsem měl být na tuto komedii pořádně high, abych si to pořádně vychutnal a měl jsem nehorázné záchvaty smíchu. Samozřejmě, že tam bylo několik vtipných scén (scéna s vyzvednutím půl kila trávy), kterým se člověk zasmál, ale bylo jich tam málo. A to vzhledem k délce filmu, jenž je pouhých 79 minut, tak to byla slabota. Závěr filmu je absolutně debilní. Viděl jsem horší a určitě jsem viděl lepší. Mazaní hoši se pohybují někde mezi dvěma a třema hvězdičkama. Prostě průměr.(12.1.2012)

ano,hodnocení některých z vás naprosto přesné,o huličích pro huliče.jedna z mála komedií o zelené bylince která se drží starých klasických stylů komedií 80 let.tahle zhulená podivnost,která si našla místo v mém srdci,patří k tomu lepšímu co bylo v tomto zeleném jádru natočeno.solidní humor,kerý má trošku větší hloubku než jen jak ubalit jointa a vojet kde jakou buchtičku.bohužel to ocení spíš starší generace,nebo trošku rozumní puberťáci(jestli takoví existujou)dnešní zhulená mladež radši debilitky typu zahulíme uvidíme,bohužel.mě osobně se fakt líbila otázka,při které bych měl vážně problém.holka?nebo hulení s kamarády?holka?nebo hulení s kamarády?hmmm........nejlepčí by byla holka co si zahulí s kamarády:-))))(7.11.2008)

proste od zhulencu pro zhulence, eazy peazy a musi se hrat jejich hra. ale fakt je, ze tohle je imho jeste nudnejsi kousek.(18.7.2005)

Pozeral som to "baked" - a bavil som sa kráľovsky.(4.8.2009)

Nenáročná, ale skutečně zábavná komedie, která narozdíl od výtvorů typu Kdo hulí, ten umí má alespoň stravitelnou základní dějovou linii, vyvaruje se fekálních scén a dialogy jsou chytře napsané, že se jim zasmějete i když nejste pod vlivem omamných látek :-)(26.9.2005)

Že v tom má prsty i Tommy Chong jsem nevěděl. Už to není ono jako cheech and chong a jejich slavná serie, ale určitá podoba v tom je jako např: co to je za model voe? Mauí vauí, voe :-) Mauí vauí hulej i v cheech and chong:up in smoke, což je ale o 20 let starší věcička a taky daleko hustější!(6.4.2008)

Kvalitní huličský film. Kdo hulí, pochopí, kdo nehulí, ten jen nevěřícní čumí.(29.1.2008)

• Jimmi

slabe....malo vtipne......pacit sa to bude asi iba ludom o akych je aj tato "komedia"(13.12.2004)

• Radiq

Pohřbívání psa do květináče se stromem a vyhulenej příběh o psovi, kterej měl třínohou matku, zabil v psích zápasech bratra a pak se dal na crack, kterej si zapaloval zapalovačem vlastníma tlapkama, chch, to mě tam jediný fakt dostalo. Zbytek podprůměr.(23.2.2006)

• Gabbo

Kdybych nebyl pod vlivem, tak bych se na to asi koukat nevydrzel.. Do zabiti policejniho koně to ještě šlo, ale zbytek to uplně pohřbil.(2.5.2009)

Jon Stewart si to tady opravdu dava, jeden by si myslel ze kluci byli hodne zhulakani kdyz stali pred kamerou. Toho muze na gauci bych zvladl zahrat asi aj ja:)(27.6.2005)

Tak na tohle se podívají určitě milovníci trávy, pěkný to film........to je libra marihuany(1.12.2005)

Krutá nádielka zhuleného humoru :D:D(3.7.2008)

<< předchozí 1 2 3