Delta Force

• slovenský

Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Zde asi Norris předvedl svůj nejlepší výkon mimo Walkera...Celkem dobré scény, napínavé, smutný konec....(27.1.2007)

• Hellboy

Krutohustej film!! Chuck Norris ve své možná nejlepší formě:) Příběh je tak neuvěřitelně pitomej, až tomu místo odpadu chci dát 5*****, ale rozum mi velí přiklonit se ke kompromisu - 35% zábavné béčko a taky jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Skutečně blbé herecké výkony, blbá hudbička, dementní scénář a blbé dialogy, příšerný televizní dabing, fakt jsem se bavil:) Škoda jen, že je to tak dlouhé, dvě hodiny je vážně moc, i na Chucka.(10.11.2008)

• BoPo

Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Jean-Claude Van Damme, Steven Seagal, Michael Dudikoff, Dolph Lundgren, všetko hviezdy akčných filmov. Ale ani jeden z nich nedokázal postaviť dom v ktorom sa narodili. Tento výkon zvládol len Chuck Norris. Nikdy síce nebol č.1 akčňákov, ale jeho chlpatá odpoveď na Ramba bola šlágrom veľkého množstva VHS zbierok v časoch jednohlasného dabingu.(11.11.2013)

• Kryton

Neprustřelný, nezničitelný, nesmrtelný a hlavně nedotknutelý Chuck Norris. Skvělá komedie!(30.11.2008)

Podle mne jeden z nejlepších Norrisových filmů. Na filmu je znát docela velký rozpočet a to je fajn. První polovina je spíš drama a teror v uneseném letadle, druhá polovina je klasická akce, kde už se jen střílí a vybuchuje ostošest. Norris díky svému "neherectví" zde vystupuje spíše jako sympatická "ničivá síla", proti které nemá nikdo žádnou šanci. První polovina má pomalé temto, než se film dopracuje k akci, uběhne spousta minut, jakmile to ale začně, akční peklo odsýpá svižně a sympaticky až do konce. Nejvíc se mi líbilo, jak Norris dost drsně namlátil hlavnímu záporákovi a pak ho odstřelil raketou z motorky. Samozřejmě, že pro mnoho lidí je tento a další podobné filmy již směšným akčním smetím, ale já na nich vyrůstal a mám je prostě rád. A tento je hodně v pohodě.(9.8.2008)

• - V Norsku byl film zkrácen o 8-9 minut, aby získal mírnější rating. (Cheeker)

• - Natáčelo se ve městech Jeruzalém, Tel Aviv, Haifa a Beerševa v Izraeli, v Athénách v Řecku a Washingtonu v USA. (Cheeker)

• - Posledný film Lee Marvina. (m.a.t.o.)