Delta Force

Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

• Marigold

Realistic until Chuck Norris then Chuck Norris(17.8.2010)

To boli ešte časy, keď sa o Čakovi rozprávalo s rešpektom. No neprešlo ani pár rokov a rešpekt bol vystriedaný dlhodobým dešpektom. Ide o klasiku 80-tych rokov, ktorá tajne kolovala v pirátskych kópiách na VHS s jednohlasým dubbingom. To boli časy, keď videorekordér mal len krajský tajomník ÚV KSS a vážil asi 15 kíl .....Ufff(16.2.2006)

Slušnou hudbu k tomuto akčnímu filmu zkomponoval Alan Silvestri. Pro něj to byla po úspěšných komediích HONBA ZA DIAMANTEM, FANDANGO a NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI, první velká příležitost v akčním žánru.(3.3.2006)

• anais

Teroristi unesou letadlo, pak se dlouho nic neděje, potom s ním přistanou, zase se dlouho nic neděje, nakonec přijede Chuck Norris na motorce s raketomety (střílí všemi směry), pobije teroristy, a ukončí tak 125 (!!!) minut dlouhé , naprosto nudné NIC, které je asi nejbezobsažnějším filmem, co jsem kdy spatřil, a kdyby tu bylo hodnocení ještě o stupeň nižší než „odpad“, neváhal bych.(16.2.2006)

Čím vícekrát se ta pirátská kopie půjčila, tím byl ten film kvalitnější (chyby hlavy videa vyretušovaly chyby filmu).(12.7.2006)