Delta Force

• slovenský

Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Jedna z mých nejoblíbenějších Norrisovek, na které jsem vyrůstala.(29.6.2008)

Norris, Marvin, Kennedy, Vaughn - všechny tyhle starý frajery mám moc rád, navíc jsem nikdy neviděl Chucka s velkým rozpočtem. Těch výbuchů, soubojů a střílení je tu nadmíru, takže spokojenost. I když se čověk nutně musí zasmát některým těm manýrům typu dojíždění letadla na motorce na zadním kole. Ale celkově příjemná záležitost a divím se, že se mi Delta Force jako malému úspěšně vyhýbala. 70%(22.12.2011)

• Kryton

Neprustřelný, nezničitelný, nesmrtelný a hlavně nedotknutelý Chuck Norris. Skvělá komedie!(30.11.2008)

Asi nejlepší film s Chuckem Norrisem v hlavní roli, ale není to nic světoborného. Děj to má, akci taky, neurazí to. Průměr.(30.5.2005)

• paascha

Ty motorky s raketkama, cha cha cha:-ú)))))))(14.12.2007)

• - Posledný film Lee Marvina. (m.a.t.o.)

• - V Norsku byl film zkrácen o 8-9 minut, aby získal mírnější rating. (Cheeker)

• - Scenár bol napísaný na základe skutočných udalostí, ktoré sa stali 14. júna 1985. (m.a.t.o.)