poster

Delta Force

 • anglický

  The Delta Force

 • slovenský

  Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *****

  Tak mne tu vy nekteri intelektualove a antinorrisovci pekne serete jenom slepej nepozna jednu z nejvetsich akcnich klasik 80 let a zanru vubec jasne ze je to nejvic proamerickej a propagandistickej film ja to nepopiram ale Golan pro mne proste zustane jednim z nejlepsich akcnich reziseru vsech dob a Norris se svym pekelnym nadhledem prevalcuje vsechny arabsky teroristy jeho a Marvina meli poslat do Afghanistanu a Usama by nemel narok tak jako tak tezko v tom hledat chyby pokud nejsem pakos jako nekteri tady a nevadi mi ani ta dvouhodinova delka prvni pulka je ten nejnapinavejsi unos letadla co jsem kdy videl naprosto strhujici no a ta druha? poctiva akce 80 let nema smysl resit jak je to realisticky hlavne je to skvele natoceny a i po 25 letech si to vytira prdel z temi dnesnimy radoby akcnimy filmy a ta hudbicka... ta je naprosto bozi odjakziva ji miluju tohle je proste jedna z mych srdecnich zalezitosti a pro ty nektery chytry kritiky z iq tykve mam jediny vzkaz nekoukejte se na poctivy akcni filmy zlatych 80 let neni to pro vas nepochopite to a zmuzete se jenom na to aby jste to tu zesmesnovali DO HAJZLU S VAMA!(12.8.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $17,768,900Tržby Celosvetovo $21,600,000║ Prvá polovica filmu sa dal pekne zniesť, nieslo sa to v takej pohodičke na palube uneseného lietadla teroristami aj keď samozrejme béčkovitosť z toho sršala na každom metri ale dalo sa to v pohode absorbovať. Nuž v tej druhej naskočil na pľac bijec Chuck Norris a s ním aj strelecký masaker teroristov podajúcich k zemi takmer po desiatkach, popri tom si stihol zajazdiť na špeciálnej motorke ozbrojenej s raketami a guľometmi, občas aj niekoho pekne skopal ako sa patrí, nuž Chuck sa nezaprel a ukázal nám ako ma vypadať poriadny národný hrdina, bez ktorého by sa moc do akcie nikomu nechcelo. /35%/(20.1.2009)

 • woody
  ***

  Vzpomínka na mé tolik milované 80. léta.Střílačka,honička,únosci lezadel,výbuchy,boje,nože,krev.Chuck Norris tu naštěstí i normálně bojuje.ÁÁÁch jaká lahoda.(21.10.2003)

 • sidzej
  ***

  1* prihadzujem za Chucka a tú Silvestriho chytľavú 80tkovskú ústrednú melódiu(7.12.2008)

 • MATADOR
  **

  Naprosto typický akční film 80. let, nad kterým musel v té době každý říkat "Wow", "Páni", "to jsou machři", nebo "nářez". Jsem přesvědčen, že tomu tak skutečně bylo. Jenže v dnešní době je to velmi laciný film s opravdu mizernými hereckými výkony, jednou melodií, která si vystačí na všechno, od honiček, na přestřelky, až po titulky. Šíleně dlouhé, za to místy docela zajímavé, určitě tento film nezavrhuji.(10.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace