poster

Koralína a svět za tajnými dveřmi

 • Česko

  Koralína a svět za tajemnými dveřmi

 • USA

  Coraline

 • Slovensko

  Koralína a svet za tajnými dverami

Animovaný / Rodinný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2009, 96 min

Režie:

Henry Selick

Předloha:

Neil Gaiman (kniha)

Scénář:

Henry Selick

Kamera:

Pete Kozachik

Hudba:

Bruno Coulais
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ****

  Atmosférické, napínavé, ponuré a strašidelné. Některé pasáže mě opravdu slušně vyděsily a měla jsem pocit, že jestli mě, diváka vcelku odolného, toto vyděsí, tak pokud se na Koralínu dívá nějaký malý špuntík, z některých scén nejspíše pláče hrůzou a po dlouhé večery se možná bude i po tmě bát. Čarodějnice a ty její knoflíky byly vskutku opravdu velmi děsivé. Hodně povedený snímek, ale netroufla bych si říci, že v něm naleznou pohlazení a klid v duši i ti (nej)menší.(23.10.2010)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 8.1/10] | me: Krásna rozprávka, ktorá ma vtiahla do magického fantazíjneho sveta na opačnej strane malých dvierok. Miestami príjemne strašidelné a taktiež vtipné a celkovo veľmi pútavé. No, prdiaci, grgajúci Shrek to nie je ani náhodou ale o to viac si vážim takúto rozprávku - doslova rozprávku - milú a tajomnú, proste takú aka má správna a na oko lahodne pôsobiaca rozprávočka byť. Veľmi príjemná zmena !(17.6.2009)

 • Hakha
  *****

  Myslím, že kdybych tento film viděl jako malý, tak bych byl určitě podělaný strachy, jelikož závěrem film nabírá na tempu a vše je tak mysteriózně tajemné. U filmu jsem se výborně bavil, má dobrý příběh, hudbu a je zde mnoho roztomilých maličkostí a nápadů. Jinak velice oceňuji ruční práci, které musela být velice obtížná, ale tvůrci si s tím dobře poradili. Mé hodnocení 5 hvězdiček…(16.6.2009)

 • Rex Mundi
  *****

  Koralínka ja doslova čarovná. Úchvatne naanimovaný film ma prisámbohu bavil viac, než kedysi kniha :-)(4.1.2010)

 • TheDarKnig
  ****

  fujj to bylo ale strašidelne. Ale takový styl pohádky sem ještě neviděl, i když tento rok ještě jednu takovou asi uvidím, jak se tak divam na trailery 9. Proste nice dangerous pohádka. a i když sem se po prvních ukázkách bál, jak tam bude sedet ta "zastarala" grafika, nakonec to snad coraline prospelo. Hudba perfektní 8/10(27.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace