• sta

Dodnes je asi leckterému US-scénáristovi záhadou, z čeho všeho nedokázal Dietl udělat nejméně desetidílný seriál. Tahle (jistě kultovní) série je stejně stará jako já, proto ( a taky kvůli obdivu k panu Dietlovi) dávám 2* (jinak odpad na entou).(28.5.2003)

Některé případy advokáta na penzi dnešnímu publiku asi nic moc neřeknou, ale stále je to nadprůměrná a zábavná televizní podívaná z pera Jaroslava Dietla.(7.5.2003)

7/7 Vyložená lahoda. Doktor z vejminku sice patří mezi klasické seriály, které matou tělem, režie "pouze" Podskalský, název neasociuje doktora práv, ale medicíny, znělku opět dostal Matuška... ale to jsou taky jediné výtky, které bych k tomu měla. Je zajímavé, že pouhých 7 dílů bylo točeno v rozpětí let 1982-1985, ale znát je ten posun jen dětech a účesu Dany Kolářové. Během prvních pár minut jsem se stala se seriálem kamarád, měla jsem jasno o povaze hlavních postav, okamžitě jsem si je zamilovala a jednotlivé příběhy jsem přivítala s otevřenou náručí. Tohle je nadčasový kousek z Dietlova pera, o jakém se jiným jeho kasaštikům může jen zdát. A samozřejmě všechny dnešní seriály tomu nesahají ani po kolena.(30.9.2010)

• Tsunami_X

Dovezl jsem ti počítačku ty kluku jeden!(20.9.2012)

Docela pohodové příběhy z občansko-právního ranku (taková Kauza Králík v ne tak cynicky depresivním seriálu), s pohodovým Růžkem, slušnou kamerou a exteriéry, i slušně sepsanými scénáři. Dietl měl talent na popsání psychologie postav, a i když zde to trošičku odflákl, pořád jde o nadprůměr.(29.10.2014)