Vysoká hra patriotů

• slovenský

Hry patriotov

Akční / Thriller / Drama / Krimi

USA, 1992, 117 min

To lepší z filmografie pana Forda...(13.11.2009)

Harrison Ford jako Jack Ryan ve špatný čas na špatném místě, hrdinsky kazící aténtát, který má za následek hrozící smrt nejen jemu ale i jeho rodině. Od stejného týmu mám raději novější "Jasné nebezpečí" ale i tak slušný ale poněkud plytký thriller.(28.5.2010)

Šablónovitý menej akčný triler, ktorý sa nikam neponáhľa...Bolo mi sympatické, že Jack Ryan nebol tentokrát vykreslený ako neohrozený záchranca sveta, ale (ďalšie klišé) skôr svojej rodiny... Ak niekto čaká sofistikovaný politický triler tak silno narazí, ako nenáročná jednorazovka je to veľmi dobré.(5.9.2009)

Solidní akční thriller, stará škola. Na dnešní poměry ale trochu rutinérská práce – dá se čekat, co kdy přijde, a i když napětí nechybí, nikdy nemám opravdový strach, co se komu stane, a jen čekám na happyend. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 6 | hudba 6 | humor 0 | akce 4 | napětí 3 | pustil bych si znovu 6(10.3.2013)

Myslel, som, že film bude nuda, no prekvapujúco mi prešiel veľmi rýchlo. Napriek tomu je všetko obrovsky predvídateľné, zápletka ušla, len to jej odhaľovanie a záver - veľké klišé. Bean ako záporák mi sem akosi nesadol. 60%.(22.6.2006)