poster

Vysoká hra patriotů

 • USA

  Patriot Games

 • slovenský

  Vysoká hra patriotov

 • slovenský

  Hry patriotov

Akční / Thriller / Drama / Krimi

USA, 1992, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gary
  ***

  Na Ryanovku nic moc.Spíš šedo šedý průměr.Několik scén je sice dobrých, ale takové podle mě obsahuje každý průměrný akčňák.Ford je sympatický a odvádí svoji roli dobře, Sean Bean se mi tam moc nehodil a taky toho moc neodehrál.No a Sam Jackson je tam jenom zbytečná figurka (i když svůj výkon odvádí jako vždy dobře) - černoch tam být musí.A Richard Harris je tam tak zbytečný, že je škoda mluvit.Ty vedlejší role mohli nechat komukoliv a vyšlo by to nastejno.(12.8.2003)

 • gouryella
  ***

  Ford nepredvadi nic co by jsme v jeho podani uz nevideli - a casto v mnohem lepsim podani. Jen prumerny thriller.(1.8.2002)

 • 3DD!3
  ****

  Špionážní thriller se špetkou pomsty. Klasika. Výborný Ford, krásná Hornerova hudba.(8.9.2013)

 • Gilmour93
  ***

  Odvážný, inteligentní, americký ex-analytik CIA, žijící v harmonické rodině vs. vrahounský bastard z IRA s pomstychtivou snahou tyto krásné vztahy podle narušit. Hádejte, koho na konci zabalí do severoirské vlajky… Noyce předvedl řemeslný standard libovolného zfilmování Clancyho politického thrilleru. Nabídne sice pár povedených akčních scén (i když ta závěrečná na člunech se zdála nekonečná), či názorně ukáže, jak hoši z Langley získávají supertajné informace očumováním ženských poprsí přes satelit, ale ve finále zjistíte, že Patriot Games ve vás krom hromady klišé nezanechaly vůbec nic, snad je mírné vnitřní napětí, jestli Ryanovi budou kupovat modrou nebo růžovou výbavičku. A Harrison? Ten vypracoval svůj třes bradičky při emotivních scénách k dokonalosti..(19.11.2010)

 • Kaka
  ***

  Noyce už natočil lepší filmy. Na Hon na ponorku to nemá ani náhodou, ale Ford je minimálně tak dobrý Ryan jako Baldwin. Obsahově kvalitní film, který by mohl jen občas přitvrdit na tempu.(7.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace