Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

• Československo

Kdo to hodil, pánové

(Československo)

Hey, Mister, let's play

Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 76 + 75 min

Krásné, hravé, roztomilé. Až na to neustálé vyjebávání s Malým medvědem... 80%(28.11.2012)

Tohle mám od dětství nejraději. Kdepak Tom a Jerry.(29.6.2009)

Zasloužená klasika české animace. Pojarovi se až neskutečně krásně podařilo spojit zajímavou a originální vizuální stránku s úžasnou hravostí, nenásilným poučením a přitom udržet kvalitu na takové úrovni, že jak děcko tak i dospělák si v tom najdou to své. Jednotlivé epizody, které v průběhu mnoha let postupně vznikaly, spojuje až neuvěřitelná vyrovnanost, které nijak neuškodila ani pozdější změna vypravěče.(28.12.2009)

Dobrý nápad, přehršle překvapení, a moc dobrý výkon tvůrce.(14.11.2010)

Proč je to tu teď nově jako celek, když už tu máme jednotlivé díly? Nechápu. Asi proto že to vyšlo nedávno na dvd. Ale i tak, to nic nemění na faktu že se jedná o skutečně geniální a dodnes velmi oblíbený dětský animovaný seriál, navíc se skutečně geniálně namluveným Deylovým komentářem!(5.5.2009)

• - V díle „Jak jeli k vodě“ je vloženo podprahové sdělení (informace na obrazovce trvající zlomek vteřiny) "HLASUJI PRO MÍR". (pan.Kaplan)