Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

• Československo

Kdo to hodil, pánové

(Československo)

Hey, Mister, let's play

Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 76 + 75 min

Potkali se u Kolína zaslouží absolutorium nejen za existenci postaviček medvědů důvěřivého hloupého a velkého vyčůraného, které skvěle dětsky zobrazují základní lidské vlastnosti, ale zejména za vynikající dabing Rudolfa Deyla.(20.4.2011)

Má osobní jednička mezi animovanými pohádkami, zcela nedostižně. Neskutečně vtipné triky, které oba medvědi, zvlášť ten vykutálenější,předvádějí, parádní Deyl, nesmrtelné.(19.9.2010)

Akční, zábavné, nápadité. Nádherný výlet do fantazie. Ze všech dílů je cítit radost z tvorby, radost z hraní. Žádné ilustrování komentáře nejakého českého herce, ale děj, gagy, pohyb!(24.11.2009)

Moje máma dělá reklamu, jeho máma dělá reklamu, můj tatínek "muuuf", jeho tatínek "muuuf", můj strejda je "papadadá", jeho strejda "papadadá", má babička, jeho babička, dědečkové mazaní a oba z Kopidlna, to znamená... to znamená... ty Kubo, že my dva jsme asi bráchové! Bráchové! - A to je jedno, ať jsme bráchové, pojďte pane, budeme si hrát! Geniální a nesmrtelné!(6.12.2011)

Od školky navždy, v každém věku jinak, ale pokaždé nepřekonatelně. Jak jeli k vodě - totální frustrace, K princeznám se nečuchá - totální schizo, atd.(4.4.2012)

• - V díle „Jak jeli k vodě“ je vloženo podprahové sdělení (informace na obrazovce trvající zlomek vteřiny) "HLASUJI PRO MÍR". (pan.Kaplan)