Vražedné alibi

Zabudnutý prípad

Vražedné alibi

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 1995, 98 min

Arne Glimcher mi tím hrozným koncem posral celý zážitek z filmu. Vím, snažil se držet knižní předlohy, ale proboha to nešlo natočit „LÉPE?“ Jinak si moc stěžovat nemůžu. Sean Connery podal solidní výkon, Laurence Fishburne v roli drsného poldy co nemá rád svou rasu, neměl chybu a Ed Harris jakbysmet. Malou Scarlett Johansson jsem v tom filmu taky nepoznal až podle titulků. Napětí a houstnoucí atmosféra hrají největší prim především v první polovině filmu, ke konci to však začalo skřípat.(25.11.2014)

Asi tak úvodní hodinu jsem moc nechápal, proč to má tak nízký hodnocení. Sean Connery tam rozmotává jeden starej případ a těžko filmu něco podstatnýho vytknout. Jenže asi po hodině se všechno změní a zbytek stojí dost za hovno. Měl jsem pocit, že najednou koukám na nějaký laciný akční Béčko. Nadějně rozjetej film pohřbil stupidní závěr...(11.2.2015)

Film sa dlho drží, ale ten debilný twist bortí všetko čo sa tak horko ťažko (ale predsa) budovalo. Harris je výborný. 60%(28.8.2007)

• Faidra

Kdyby je ten aligátor všechny sežral a jako zákusek si dal někoho ze štábu, šla bych možná s hodnocením výš.(5.8.2009)

• Jacinda

Ed Harris umí být opravdu nechutný.(7.2.2011)