Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Zimní snímek jak když vyšije, opravdu není důvod proč se nekouknout jak si v USA poradí se změnou počasí,ale extremní změnou, poradili si extremě v duchu katastrofických filmů, jen se to příliš vleče .(8.6.2006)

 • dobytek
  **

  Nebudu řešit, jestli je takováhle klimatická změna reálná nebo ne. Je to sci-fi, takže jsem i ochotnej překousnout, že si tvůrci vymejšlej blbosti a přeháněj. Problém je spíš v tom, že ten film je naprosto debilní a ubohej a nic novýho nepřináší. Tyhle filmy jsou všechny jak přes kopírák. Nějakej vědec (samozřejmě američan) zjistí, že je něco v prdeli, ale jeho varování všichni ignorujou, atd... Nemusim to snad psát dál, všichni to známe z X jinejch filmů. První polovina se mi aspoň trochu líbila, ale zbytek - škoda mluvit. Dojemná sračička o tom, jak tatínek v mrazu a sněhový bouři putuje za synáčkem do New Yorku, protože mu dal přece slib. Během cesty samozřejmě musí někdo chcípnout hrdinskou smrtí, ale tatínek stejně nakonec synáčka najde, což je tak strašně důležitá událost, že to dokonce prezident USA všem oznámí během svýho srdcervoucího projevu v televizi. První polovina je tak za 3 hvězdy (ovšem berte v úvahu to, že jsem včera viděl film Night train to mundo fine od Colemana Francise, takže hodnotim nejspíš až moc laskavě), ale druhá polovina je jasnej odpad, takže dávám 2 a myslim, že je to až moc. A dávat hvězdičky za povedený triky opravdu nebudu. Ty jsou dneska v každym druhym filmu.(16.3.2007)

 • Gilmour93
  **

  Filmová tragédie biblických rozměrů, kterou by nezachránila ani veverka honící zmrzlý žalud po ještě zmrzlejším New Yorku.. Pokud se člověk útrpně dodívá do konce jen kvůli efektům, stala se někde nejspíš chyba. Mám rád katastrofické filmy, ale ty už jiný nebudeš, Rolande..!(9.9.2008)

 • mandes
  *****

  rozpočet : $125 million tržby celosvetovo : $542,771,772(23.3.2006)

 • flanker.27
  **

  Kupodivu musím konstatovat, že je to docela koukatelné (tedy v rámci možností), to jsem od Emericha nečekal. Asi je to tím, že středobodem je tu namísto záchrany americké demokracie cesta otce za synem. Díky tomu celkem absentuje obvyklý americký patriotismus, což kvituji s povděkem. Žádné veledílo, ale na jedno podívání ujde. Z tria "New Yorských ničitelů" tak vychází jednoznačně vítězně, i když je to vítězství Pyrrhovo.(11.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace