poster

Training Day

 • USA

  Training Day

 • Slovensko

  Training Day

 • Velká Británie

  Training Day

Drama / Krimi / Thriller

USA / Austrálie, 2001, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ***

  Trochu drsnější a o dost méně zábavná varianta Prohnilých. Denzelu Washingtonovi jeho role sice sedne, ovšem v druhé půli ztratí dech a už se pouze opakuje. 50%.(23.11.2009)

 • Dellamorte
  *****

  Že si Fuqua vyprosil scan v realitkách !!! , o ktoré nemá odvahu prosiť žiaden režisér mimo Martin Sc - OK. Že si Danzel ( ktorý tu podal životný part so svojim údajne najsexy chrbtom v Húde ) a rád si dá revisit - OK. Že Ethan sa prihľiadal herectvu ( a naučil sa ) tiež OK . Že to celé Antoine vysypal v spolupráci s Nellym a celou Jeho bandou - OK . Ale tá realita si ma uniesla.. Vrátane Macy Grey ! Viem o čom píšem . ( ak niekto nechápe - nech si to ide rozbehať )(16.7.2011)

 • gudaulin
  ****

  Policajt může všechno, zní základní poučka, kterou vybalí zkušený veterán Denzel Washington na zelenáče, kterého přijímá do svého týmu. Training Day je stylizovaná sonda do světa drogových dealerů, zkorumpovaných policajtů, feťáků, pouličních gangů a špíny velkoměsta. Během jediného dne hlavní hrdina v podání Ethana Hawka ztratí jakékoli iluze o svém povolání, kolezích a policejní kariéře. Škoda té hollywoodštiny, která poznamenala především protahované finále a nezbytný happyend s potrestáním zla. Celkový dojem: 80 %.(14.1.2010)

 • genetique
  *****

  Ja len celkom akosi neviem prehryznúť to, že Denzel tu hral takého podlého parchanta. Ale zahral ho geniálne dôveryhodne a presvedčivo a sošku si zaslúžil jednoznačne, však sa už aj patrilo. A ešte neviem, čo máte všetci s tým predvídateľným koncom, možno to okolo tej peňaženky, ale inak to celé bolo pozliepané neskutočne dobre. A tá hudba .. Scenáristi vymačkali z pomerne jednoduchého príbehu maximum a Fuqua tiež náramne prekvapil. Pre mňa je to 90%. Minimálne!(24.7.2006)

 • Jamal
  ****

  Myslím že se zde Ethan Hawke, jako Jake předvedl, v mnohém překonal i Alonsa.... začíná to být oblíbené jméno pro podvodníky.... kterého zahrál Denzel taky přesvědčivě. Film má spád, akci, dobrou zápletku, osudové štěstí a konečnou bezmoc.(17.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace