poster

Training Day

 • USA

  Training Day

 • Slovensko

  Training Day

Drama / Krimi / Thriller

USA / Austrálie, 2001, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  *****

  Ja len celkom akosi neviem prehryznúť to, že Denzel tu hral takého podlého parchanta. Ale zahral ho geniálne dôveryhodne a presvedčivo a sošku si zaslúžil jednoznačne, však sa už aj patrilo. A ešte neviem, čo máte všetci s tým predvídateľným koncom, možno to okolo tej peňaženky, ale inak to celé bolo pozliepané neskutočne dobre. A tá hudba .. Scenáristi vymačkali z pomerne jednoduchého príbehu maximum a Fuqua tiež náramne prekvapil. Pre mňa je to 90%. Minimálne!(24.7.2006)

 • Radek99
  *****

  Uvěřil jsem... Podobné filmy a seriály: Skrytá identita, The Wire(24.11.2006)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Mark Mancina: 1. Keep Your Eyes Open (film dialogue) ,2. W.O.L.V.E.S. - Krumbsnatcha featuring M.O.P. ,3. Bounce, Rock, Golden State - Golden State featuring Xzibit ,4. Put It On Me - Dr. Dre & DJ Quik with Mimi ,5. #1 - Nelly ,6. F*** You - Pharoahe Monch ,7. Watch The Police - VC-Murder & Trick Daddy ,8. Dirty Ryders - The Lox ,9. Crooked Cop - Napalm ,10. American Dream - P. Diddy & The Bad Boy Family featuring David Bowie ,11. Greed - Cypress Hill featuring Kokane ,12. Guns 'N Roses - The Clipse featuring The Neptunes ,13. Tha Squeeze - Gang Starr ,14. Let Us Go - King Jacob & Professot ,15. Training Day (In My Hood) - Roscoe ,16. Protect Your Head - Soldier B ,17. Wolf Or Sheep (film score) ,(11.5.2011)

 • Tosim
  ****

  Také mi to připomnělo Prohnilé. Větší pasáž filmu je jen takové oťukávání (jak hlavních hrdinů, tak diváka), teprve v závěru dojde na to hlavní. Jen - Washington mi na Oskara (tentokrát) nepřipadl.(14.3.2005)

 • Dudek
  ****

  Výborně, Antoine Fuqua natočil drsné drama ze špinavých ulic, které funguje snad v každém filmovém políčku. Skoro každá scéna je ověnšena geniální prací kamera, která volí netradiční úhly pohledu, úžasným hudebním doprovodem a dokáže okouzlit dokonalou výpravou. Když dvojice policistů přijela do mafiánského ghetta, tak jsem měl opravdu pocit, že v džungli jsou. Pravda, Ethan Hawke mi do role zelenáče vůbec neseděl a chvílemi jsem měl pocit, že neví co se po něm chce (po uvědomění si, že hrál též usmrkance, který neví jak to na světě chodí, však musím svěsit hlavu, to mu šlo), ale když je vedle něj takový herec jako Denzel Washington, nemám problém ho ignorovat. Upřímně řečeno, právě díky Denzelovi má tenhle film takové koule, to co na plátně předvádí je přímo herecký koncert, žral jsem každý jeho pohyb (snad jen jednou se mi jeho zapochybování nelíbilo), abych se přiznal, takový chlapík jako je on bych chtěl být. Jeho skoro bezemotivní vnímání světa, používání mozku a schopnost omotat si kolem prstu ostatní mi připadá úžasná. Training Day přináší však jeden jasný důkaz, milujeme záporáky, sereme na klaďase. [TOP 19/10 74%](10.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace