Zloději času

Zlodeji času

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 91 min

• Shit

Na začátku jsem myslel, že to bude celkem průměr, ale po shlédnutí tohoto "skvělého" filmu jsem změnil názor a řadim ho do silného podprůměru, už jen kvůli absolutně dementnímu ději..Tak druhý skouknutí nakoec o hvězdišku lepší(8.12.2003)

• Webb

Mizerně natočený film o zpomalování času hodinkami určený spíše pro teenagery, kteří od filmu nevyžadují moc vysokou kvalitu.(21.2.2009)

Kdyby tak šlo zastavit čas. Zajimavě zpracovaný příběh, který mě zaujal. Nevím co proti tomu ostatní mají, mě to nepřijde tak strašný.(22.7.2011)

• genetique

Nechápem, keď už niekto točí trápny film, tak prečo sa tej trapnosti nedrží, ale snaží sa z filmu urobiť to, čím nieje a tým ešte viac strápni. Námet úplne priblblý, takých tu už bolo, podobne stupídne ako 'Honey, I Shrunk the Kids'. 20%.(8.5.2006)

• balone

Český název je tady tím největším spojlerem toho, jak se budete cítit po dokoukání na tento film.(22.7.2011)

• - Ve filmu se objevuje velké množství počítačů Apple. Francesca (Paula Garcés) vlastní iBook G3 "Clamshell", Earl (French Stewart) používá pro svůj výzkum Powerbook G3, počítač v Zacově (Jesse Bradford) pokoji je iMac G3 a v laboratořích si můžeme povšimnout velkého počtu PowerMaců G4 a iBooků G3. (Kungfucius)