poster

Zloději času

 • USA

  Clockstoppers

 • Slovensko

  Zlodeji času

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +příběh, námět, dobrá hudba, pěkné efekty -škoda že jich není víc, škoda že není o něco hvězdnější obsazení, v některých scénách trošku vázne logika/// Rozhodně docela překvapení. Vůbec tohle téma „hrátky s časem“ je u mě velice vyhledávané. Začátek a některé scény jsou trošičku infantilní, nebo trošku nemastné neslané a chybí zde i moment překvapení (poprvé jsem film viděl před 3 lety). Ovšem není to nic hrozného, a dokonce právě i u druhého zhlédnutí jsem měl občas pootevřenou pusu. Ohledně herců, efektů a hudby, řekl bych, že vše plní svůj účel tak jak má. Sem tam mám pocit, že to není stoprocentní, ale to vůbec nevadí. Ve výsledku je to zajímavá podívaná jak pro teenagery, tak i pro starší publikum./// Celkem 72%/// 9.6.2013 zhlédnuto potřetí. Nikdo z herců se moc neprosadil, nicméně zábava zůstává a efekty kupodivu nestárnou.(10.5.2007)

 • Webb
  *

  Mizerně natočený film o zpomalování času hodinkami určený spíše pro teenagery, kteří od filmu nevyžadují moc vysokou kvalitu.(21.2.2009)

 • Rosana
  **

  Ten nápad na urychlovač je pěkný, některé záběry vydařené, ale myslíte, že nás opijete DJ soutěží, pěknou holkou a opravdu zlýma lumpama?! Mě teda ne.(22.10.2008)

 • Djkoma
  **

  Dost ulítlé. Zrychlování času a později i zrychlení ve zrychleném času(!!!) to je na mě trošku moc. Docela mě naštvalo, že tento film je dost odfláknutý a o ničem. Snad příště.(13.7.2004)

 • genetique
  *

  Nechápem, keď už niekto točí trápny film, tak prečo sa tej trapnosti nedrží, ale snaží sa z filmu urobiť to, čím nieje a tým ešte viac strápni. Námet úplne priblblý, takých tu už bolo, podobne stupídne ako 'Honey, I Shrunk the Kids'. 20%.(8.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace