poster

Zloději času

 • USA

  Clockstoppers

 • Slovensko

  Zlodeji času

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  **

  Na začátku jsem myslel, že to bude celkem průměr, ale po shlédnutí tohoto "skvělého" filmu jsem změnil názor a řadim ho do silného podprůměru, už jen kvůli absolutně dementnímu ději..Tak druhý skouknutí nakoec o hvězdišku lepší(8.12.2003)

 • choze
  **

  "VY JSTE NORMÁLNÍ MAGOR!" "NORMÁLNÍ MAGOR? TO SE VYLUČUJE." Ze všeho nejvíc to připomíná NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI naklonovaný do podoby pilotu k seriálu pro mládež - stroj času sestrojený potrhlým vědcem se ocitá v rukou superpohodového (tj. brutálně dovádějícího na kole a hrajícího na kytaru) teenagera... Jenže Jonathan Frakes (propadák THUNDERBIRDS) není Robert Zemeckis, Jesse Bradford není Michael J. Fox, French Stewart není Christopher Lloyd a tak bych mohl pokračovat donekonečna, ale nebudu, protože hlavní problém tkví jako u většiny filmů ve scénáři. Námět s hyperčasem měl potenciál i originalitu, ale scénaristé (3!) se spokojili jen s tradiční honičkou se zlými vládními agenty, co si chtějí vynález přisvojit. A představa pana režiséra o filmu pro mládež zase začíná a končí u podmáznutí děje dvěma písničkami od Blink 182. Triků je dost a většinu času jsou v pohodě, zřejmě taky spolkly většinu šestadvacetimilionového rozpočtu. Tragičtí jsou ale herci, Bradford je otravný frajírek, Stewart zuřivě a veletrapně přehrává a Michael Biehn předvádí velmi vlažného padoucha. Pokud vás tankují filmy o cestování časem, doporučuji skvělý OSUDOVÝ DOTEK.(21.8.2006)

 • LiVentura
  ***

  Má to hlavu... s patou váhám..!(11.4.2010)

 • honajz
  **

  Na televizní (produkce Nickleodeon) film to má trikově a výpravou velmi slušné provedení, ale příběh je několikrát vylouhovaný pytlík s čajem, nalezený někde v odpadkovém koši u studií Universal, "říznutý" rádoby cool mladíkem, který je nezodpovědný a nepříjemný od pohledu, ale máme ho milovat pro jeho free styl - stejně jako ta "venezuelská" kráska, která by o něho v reálu neopřela ani kolo. Hezké triky se zastaveným časem, ale i na tomto poli jsme viděli hodně lepších filmů. Ale na nějaké sobotní odpoledne právě na Nicku je film v pohodě.(15.7.2012)

 • Payushka
  *

  Den pred tim sem si pustila jinej teenage film, kde byl kluk prevlecenej za slecnu. Samozrejme mel hodne debilni jmeno, aby ten jeho prevlek byl o to vic "funny". Jmenoval se Francesca.(8.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace