Zloději času

Clockstoppers

Zlodeji času

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 91 min

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +příběh, námět, dobrá hudba, pěkné efekty -škoda že jich není víc, škoda že není o něco hvězdnější obsazení, v některých scénách trošku vázne logika/// Rozhodně docela překvapení. Vůbec tohle téma „hrátky s časem“ je u mě velice vyhledávané. Začátek a některé scény jsou trošičku infantilní, nebo trošku nemastné neslané a chybí zde i moment překvapení (poprvé jsem film viděl před 3 lety). Ovšem není to nic hrozného, a dokonce právě i u druhého zhlédnutí jsem měl občas pootevřenou pusu. Ohledně herců, efektů a hudby, řekl bych, že vše plní svůj účel tak jak má. Sem tam mám pocit, že to není stoprocentní, ale to vůbec nevadí. Ve výsledku je to zajímavá podívaná jak pro teenagery, tak i pro starší publikum./// Celkem 72%/// 9.6.2013 zhlédnuto potřetí. Nikdo z herců se moc neprosadil, nicméně zábava zůstává a efekty kupodivu nestárnou.(10.5.2007)

Má to hlavu... s patou váhám..!(11.4.2010)

• Rosana

Ten nápad na urychlovač je pěkný, některé záběry vydařené, ale myslíte, že nás opijete DJ soutěží, pěknou holkou a opravdu zlýma lumpama?! Mě teda ne.(22.10.2008)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $36,989,956Tržby Celosvetovo $38,793,283/50%/(12.5.2006)

Scény při zastavování času jsou nádherné až umělecké, ale ostatní nějak pokulhává. Mohlo to být velice podařené, ale někde se to utopilo.(6.2.2009)

• - Ve filmu se objevuje velké množství počítačů Apple. Francesca (Paula Garcés) vlastní iBook G3 "Clamshell", Earl (French Stewart) používá pro svůj výzkum Powerbook G3, počítač v Zacově (Jesse Bradford) pokoji je iMac G3 a v laboratořích si můžeme povšimnout velkého počtu PowerMaců G4 a iBooků G3. (Kungfucius)