Zloději času

Zlodeji času

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 91 min

• balone

Český název je tady tím největším spojlerem toho, jak se budete cítit po dokoukání na tento film.(22.7.2011)

Kdyby tak šlo zastavit čas. Zajimavě zpracovaný příběh, který mě zaujal. Nevím co proti tomu ostatní mají, mě to nepřijde tak strašný.(22.7.2011)

• Oskar

Fakt, že z úspěchu Návratu do budoucnosti se dá rejžovat ještě po tolika letech, svědčí o jeho nesmrtelnosti. Jenže... Zloději času mají na jedné straně (samozřejmě) efektnější triky, na druhé straně (až překvapivě) řiďounký scénář, který není jak rozehrát. Kromě toho, nejsem žádný odborník na molekulární biochemii (popravdě, neumím ani naprogramovat video), ale zdá se mi podivné, že pohybují-li se hrdinové tak obrovskou rychlostí, že okolní předměty "visí ve vzduchu", používají za normálních podmínek dopravní prostředky od skateboardu po dodávku. 40%(14.6.2007)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +příběh, námět, dobrá hudba, pěkné efekty -škoda že jich není víc, škoda že není o něco hvězdnější obsazení, v některých scénách trošku vázne logika/// Rozhodně docela překvapení. Vůbec tohle téma „hrátky s časem“ je u mě velice vyhledávané. Začátek a některé scény jsou trošičku infantilní, nebo trošku nemastné neslané a chybí zde i moment překvapení (poprvé jsem film viděl před 3 lety). Ovšem není to nic hrozného, a dokonce právě i u druhého zhlédnutí jsem měl občas pootevřenou pusu. Ohledně herců, efektů a hudby, řekl bych, že vše plní svůj účel tak jak má. Sem tam mám pocit, že to není stoprocentní, ale to vůbec nevadí. Ve výsledku je to zajímavá podívaná jak pro teenagery, tak i pro starší publikum./// Celkem 72%/// 9.6.2013 zhlédnuto potřetí. Nikdo z herců se moc neprosadil, nicméně zábava zůstává a efekty kupodivu nestárnou.(10.5.2007)

Má to hlavu... s patou váhám..!(11.4.2010)

• - Ve filmu se objevuje velké množství počítačů Apple. Francesca (Paula Garcés) vlastní iBook G3 "Clamshell", Earl (French Stewart) používá pro svůj výzkum Powerbook G3, počítač v Zacově (Jesse Bradford) pokoji je iMac G3 a v laboratořích si můžeme povšimnout velkého počtu PowerMaců G4 a iBooků G3. (Kungfucius)