Zloději času

Zlodeji času

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 91 min

• Webb

Mizerně natočený film o zpomalování času hodinkami určený spíše pro teenagery, kteří od filmu nevyžadují moc vysokou kvalitu.(21.2.2009)

• igi B.

Ztráta času... Ta jedna hvězdička je tedy z >jablíčkového< plezíru snad jen za jméno zloducha - Gates! %-] . . . Logiku to jinak nemá a teď jdu otevřít vokna a vyvětrat všechen ten studenej vzduch... °-/ - - - P.S. Já chápu, že tenhle filmek je primárně určen hloupým americkým dětem. Asi i proto se všichni v něm >hrající< tak dramaticky grimasí a mají emoticky škubavé pohyby trupu i ve scénách, kdy jde relativně o hovno. A o tom to asi zase všechno je, že... Stop! - - - - - (Poprvé viděno /umocněno pitomým ořezem obrazu a s pitomým čudláckým dabingem/ 22.7.2011 na >znova cinema< , hodnocení 1050., komentář zde jako padesátý - 22.7.2011)(22.7.2011)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $36,989,956Tržby Celosvetovo $38,793,283/50%/(12.5.2006)

• balone

Český název je tady tím největším spojlerem toho, jak se budete cítit po dokoukání na tento film.(22.7.2011)

• choze

"VY JSTE NORMÁLNÍ MAGOR!" "NORMÁLNÍ MAGOR? TO SE VYLUČUJE." Ze všeho nejvíc to připomíná NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI naklonovaný do podoby pilotu k seriálu pro mládež - stroj času sestrojený potrhlým vědcem se ocitá v rukou superpohodového (tj. brutálně dovádějícího na kole a hrajícího na kytaru) teenagera... Jenže Jonathan Frakes (propadák THUNDERBIRDS) není Robert Zemeckis, Jesse Bradford není Michael J. Fox, French Stewart není Christopher Lloyd a tak bych mohl pokračovat donekonečna, ale nebudu, protože hlavní problém tkví jako u většiny filmů ve scénáři. Námět s hyperčasem měl potenciál i originalitu, ale scénaristé (3!) se spokojili jen s tradiční honičkou se zlými vládními agenty, co si chtějí vynález přisvojit. A představa pana režiséra o filmu pro mládež zase začíná a končí u podmáznutí děje dvěma písničkami od Blink 182. Triků je dost a většinu času jsou v pohodě, zřejmě taky spolkly většinu šestadvacetimilionového rozpočtu. Tragičtí jsou ale herci, Bradford je otravný frajírek, Stewart zuřivě a veletrapně přehrává a Michael Biehn předvádí velmi vlažného padoucha. Pokud vás tankují filmy o cestování časem, doporučuji skvělý OSUDOVÝ DOTEK.(21.8.2006)