Zloději času

Zlodeji času

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 91 min

• movie

Zajímavý námět, který mě dostal o to víc, že jsem se před shlédnutím tohole snímečku pěknu zhulil, pak mě zaujalo i pár triků a rozesmálo spoustu scének, na kterých ale nebylo původně nic k smíchu. Ráno jsem se probral a zjistil, že to bylaa pěkná sračka. Život je tak jednoduchý :)(9.11.2003)

• havLord

(__.__)(5.4.2007)

• choze

"VY JSTE NORMÁLNÍ MAGOR!" "NORMÁLNÍ MAGOR? TO SE VYLUČUJE." Ze všeho nejvíc to připomíná NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI naklonovaný do podoby pilotu k seriálu pro mládež - stroj času sestrojený potrhlým vědcem se ocitá v rukou superpohodového (tj. brutálně dovádějícího na kole a hrajícího na kytaru) teenagera... Jenže Jonathan Frakes (propadák THUNDERBIRDS) není Robert Zemeckis, Jesse Bradford není Michael J. Fox, French Stewart není Christopher Lloyd a tak bych mohl pokračovat donekonečna, ale nebudu, protože hlavní problém tkví jako u většiny filmů ve scénáři. Námět s hyperčasem měl potenciál i originalitu, ale scénaristé (3!) se spokojili jen s tradiční honičkou se zlými vládními agenty, co si chtějí vynález přisvojit. A představa pana režiséra o filmu pro mládež zase začíná a končí u podmáznutí děje dvěma písničkami od Blink 182. Triků je dost a většinu času jsou v pohodě, zřejmě taky spolkly většinu šestadvacetimilionového rozpočtu. Tragičtí jsou ale herci, Bradford je otravný frajírek, Stewart zuřivě a veletrapně přehrává a Michael Biehn předvádí velmi vlažného padoucha. Pokud vás tankují filmy o cestování časem, doporučuji skvělý OSUDOVÝ DOTEK.(21.8.2006)

• Flipper

Presne tak, ukradnú vám čas...(29.4.2008)

• Shit

Na začátku jsem myslel, že to bude celkem průměr, ale po shlédnutí tohoto "skvělého" filmu jsem změnil názor a řadim ho do silného podprůměru, už jen kvůli absolutně dementnímu ději..Tak druhý skouknutí nakoec o hvězdišku lepší(8.12.2003)