Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

StarsFan

Sama bych od sebe nečekala tak vysoké hodnocení. Dlouho jsem předpokládala, že film s podobným názvem a námětem musí být kravina, a velkým obloukem jsem se mu vyhýbala. A pak jsem na něj jednoho dne narazila úplnou náhodou a sakra... on je skutečně dobrý! Má to spád, má to styl, má to vlastní zajímavý scénář, který si jede svou cestou, a, co mě osobně překvapilo nejvíc: nechybí tomu ani inteligentní humor. Veškeré ostatní teenagerovské komedie, které jsem kdy viděla, tahle vysoce převyšuje. Můžu jen doporučit dál. ()

Shit

No je pravda, že mam tak trošku nepatrnou slabost pro Elishu Cuthbert, obzvlášť v tomhle filmu, takže kdybych dal Sexbombě od vedle míň než 5*, tak bych se musel praštit přes prsty a profackovat. Ale abych to trochu rozvedl, film určitě ani sám o sobě neni špatnej. Příběh neni okoukanej, je zábavnej a některý pasáže jsou vtipný. Herci hrajou dobře a Elisha Cuthbert s Hirshem se k sobě hodí, ale zase na druhou stranu nelze si nevšimnout, že ke konci už filmu výrazně dochází dech a na konci už jen šlape vodu, ale nedá se říct, že by nudil. Prostě pro mě by film sám o sobě byl tak za 4*, ale s Elishou... No prostě 5* a odmítám se o tom bavit ()

novoten

Srdcová záležitost, u které není třeba odpouštět jakékoli úlitby žánru. Těch pět hvězd pro sebe dokážou nasyslit samotné hlavní postavy - nesmělý jeliman Matt a do sousedství se stěhující Danielle v dnes už legendárním podání Elishy Cuthbert. Rozněžnilo mě úvodní zbližování hlavní dvojice a jsem přesvědčen, že lepší "chemii" jsem ještě nikdy neviděl. A vůbec mi nevadily ani následné komplikace poté, co se Matt dozví pravdu. A kdyby do mě takhle strčil Timothy Olyphant, tak se asi ustrašeně stáhnu ještě rychleji než právě Matty. Tenhle film má zkrátka všechno - včetně božského soundtracku nebo překvapivých point. I po x-tém zhlédnutí bezmezně nadšených 100%. ()

Deimos

VHS/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +Elisha a ostatní herci, výkon Emile Hirsche, hudba, krásné záběry, dramatický prvek -snad jen některé písničky mohly být vyraznější, celkově fakt jen pár drobností/// Vkusný, záživný a krásný film. Tváří se trošku jako romantická komedie o trošku více ale o to decentněj jako Teen komedie a rovněž zabrousí do lechtivých vod. Elishu jsem si už dávno zamiloval, stejně jako již desítky předemnou a několik dalších po mě. Jen bych rád viděl tu Populární mechaniku pro děti (nějak mě to tehdá ušlo). Příběh je precizní, snad jen škoda, že napodruhé se mi zdál méně uvěřitelný, no ale bylo by to krásné, nemyslíte? Navíc je děj originální (pokud neberu hlavní dějovou línii) a má několik kliček navíc. Zde, pokud bych chtěl najít nějaké nedostatky, tak bych opravdu musel hodně pátrat. Snad jen trošku křečovitá mi přišla postava Timothy Olyphanta který měnil svůj charakter z minuty na minutu, asi bych nechtěl být v jeho blískoti (zvlášť když se z něho v jiném filmu stane Hitman). Prostě už tady byl dost "charismatický". Zvažuji, přemýšlím, filmu nic zásadního nechybý, tohle je další snímek, který se zařadí do mé TOP. A Elisha už tam dávno je :-)/// Celkem 92%/// ()

Cervenak

Ani skutočne neodolateľná Elisha nedokáže prebiť Emilov herecký talent - ten chalan ma fakt bavil a celý čas som si hovoril, že takto uvoľnene, prirodzene a sympaticky by to zahral Leo DiCaprio, keby hral vo filme podobného druhu. Bohužiaľ, ani pôvab a talent ústrednej dvojice neprebije celkovú priemernosť, nedostatočnú vyťaženosť nápadu a nefunkčnosť niektorých vedľajších postáv (Olyphant je buď zle napísaná, alebo zle obsadená rola, ťažko to rozsúdiť). Sympatický film, ale opakované pozretie u mňa nehrozí... snáď s výnimkou niektorých šteklivých scén s Elishou. ;-) ()