Jedna velká road movie s mrtvolou v autě a milostným trojúhelníkem. V baru vás svádí sexy dívka, o chvíli později se zamilujete do její matky a vzápětí máte mrtvolu v autě, které vám někdo ukradne... Bláznivá road movie se zamotaným milostným trojúhelníkem a sexy Angelinou Jolie... (oficiální text distributora)

TheRay97

V každém životě herce/herečky dochází ke zvratu (ve většině případů), který může znamenat pokles k méně kvalitním výkonům či k pozitivnímu posunutí ve své kariéře. Tady nastává zlom pro Angelinu Jolie mířící blíž k profesionalitě. Za mě asi první film od začátku Angeliny kariéry, na který se dalo koukat, aniž by mi čas utíkal jako hodina němčiny. ()

blackrain

Mě se to líbilo. Tolik bláznivých postav v jednom filmu se hned tak nevidí. Anne Archer a Michael Biehn byli neuvěřitelní. Anne se neustále tvářila jako, že neumí do pěti počítat a Michael zahrál pěkného psychopata. Ona ani postava kovboje pracujícho v pneuservisu, kterého hrál Peter MacNicol, nebyla normální. Když to vezmu kolem a kolem, tak tady nebyl normální nikdo. Každá postava byla nějakým způsobem bláznivá a každá sem zapadla jako kulička do jamky. ()

desolator6

Najnepochopiteľnejší dej a zvraty ako som kedy videl. Pani z "mobilneho domu" bola na 100% na drogách (podľa hlášok). Absolútne neviem či film mal dej, ako som sa mal knemu dostať a čo mi chcel povedať. Úvodná romantika a záverečný paintballový granátomet? WTF? Do riti, už je tích blbích filmov v poslednej dobe na mňa moc!!! ()

Terva

Myslíte si, že už nemůžete udělat nic hloupého ? Ale nebojte, i kraviny jsou dobrý. Příchod Angeliny Jolie na scénu nás nenechá na pochybách, že je to kočka. Pistole na přední straně trička, minisukně a ten její úžasný pohled - dokonalá. Terasa na střeše mobilního baráku je nádherně romantická....už jen tanec. Hezká dcera Ellie ( Angelina Jolie ) nádherná matka Julie ( Anne Archer ) - bude to zajímavá jízda ? Ale holky mají něco za lubem a tak čekejme i zápletku. Road movie se spoustou pěkné hudby ( Country, Disco i Heavy Metal ) se nakonec stala jen průměrnou jízdou. Mohlo to být lépe zpracované a i ta hudba se ke konci nějak ztratila?. ()

• Natáčení probíhalo v Kalifornii v okolí města Palmdale. (Terva)