To město je fakt snad prokletý a Ellie Davis (Samantha Boscarino) v něm musí žít i když někdo někdo zavraždil jejího otce i sestru. Na zápase chybí její nejlepší kámošky, také cheerleaderky, Dee (Amanda Leighton) a Morgan (Hannah Kasulka). No nejlepší, Morgan spala s trenérem a hecovala Ellie, aby si začala s hipstrem Benem (Devin Crittenden), i když ona chodí s Nickem (Austin Lyon). Doma u Morgan je bordel, věci rozházený kolem a ve sprše je krev. Ellie zavolá policajty, ale ti se nemají moc čeho chytit a Ellie se vydává sama pátrat, aby nebyla jen další položkou na seznamu. A ten je dlouhý, jedna spadla  když dělala selfíčko, další se zabily v autě, brokovnice v ústech taky neprospívá zdraví a ta useknutá noha Morgan, kterou policie našla, taky nenaznačuje, že by byla nějak v pohodě. Ellie si všimne, že ji sleduje nějaký starý pomlácený auto a vydá se po jeho stopách. Najde ještě Dee živou? A nenajde vrah dřív ji samotnou? A jakou roli v tom hraje Nick a jeho podivná famílie? (Peabody)