poster

Modrá Electra Glide

 • USA

  Electra Glide in Blue

 • slovenský

  Modrá Electra Glide

Akční / Krimi

USA, 1973, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sepp
  **

  Ne zvlastni, ale primo divny film. Spousta scen se tam deje beze smyslu, vnitrni logiky veci. A nektere postavy se chovaji vylozene jak smyslu zbavene. Proste se v tomto filmu deje spousta..zhovadilosti.(26.11.2008)

 • Gimp
  ****

  Něco jako Bezstarostná jízda naruby.(31.7.2003)

 • LiVentura
  ****

  Film o dobrém poldovi, který chce jen dělat poctivě a spravedlivě svoji práci, ale je obklopen nepochopením, závistí, chladnokrevností a zlobou... Vypořádá se s touto realitou, nebo ne.?!! Klasický americký akční snímek ze sedmdesátých let s méně známými herci, ale ne na škodu..! Za všimnutí stojí i nenápadný začínající Nick Nolte coby "mánička"...dost nebezpečná.. :-)(21.12.2010)

 • genetique
  ***

  Tak nekonvenčne ležérnu akčnú kriminálku som dlho nevidel a musím povedať, že to rozvláčne tempo jej celkom prispelo. Ale to hlavne vďaka prostrediu a príbehovej náročnosti, ktorá bola až príliš jednoduchá. Herci (okrem skvelého Roberta Blakea) sa vďaka takmer necharakterovým postavám veľmi snažiť nemuseli, ale aj tak som mal zo všetkých dobrý pocit. Táto poctivá práca však (okrem kamery) nevyčnieva z davu. Síce sa trošku líši svojou zaujímavou inakosťou, ale kvalitou je to pre mňa len mierny nadpriemer. A o tie rozvláčne psychologické výstupy to kľudne mohli skrátiť. 70%.(31.8.2008)

 • flanker.27
  ****

  Viděno kdysi náhodně v TV, předtím neviděno neslyšeno, zaujato, dokoukáno vzdor pozdní době, poznamenáno závěrem.(20.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace