poster

Modrá Electra Glide

 • USA

  Electra Glide in Blue

 • slovenský

  Modrá Electra Glide

Akční / Krimi

USA, 1973, 114 min

Scénář:

Robert Boris

Kamera:

Conrad L. Hall
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ****

  Film o dobrém poldovi, který chce jen dělat poctivě a spravedlivě svoji práci, ale je obklopen nepochopením, závistí, chladnokrevností a zlobou... Vypořádá se s touto realitou, nebo ne.?!! Klasický americký akční snímek ze sedmdesátých let s méně známými herci, ale ne na škodu..! Za všimnutí stojí i nenápadný začínající Nick Nolte coby "mánička"...dost nebezpečná.. :-)(21.12.2010)

 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(11.1.2010)

 • kagemush
  *****

  Občas se přežrat Filmem neuškodí!(30.11.2009)

 • Javert
  ***

  Exteriéry a kamera skvělé, herci dobří, příběh zajímavý, ale musím bohužel říct, že nudně podaný. Tvůrci to trochu přepálili se stopáží. Udělali by bývali lépe, kdyby film končil už po 90 minutách...(14.8.2008)

 • genetique
  ***

  Tak nekonvenčne ležérnu akčnú kriminálku som dlho nevidel a musím povedať, že to rozvláčne tempo jej celkom prispelo. Ale to hlavne vďaka prostrediu a príbehovej náročnosti, ktorá bola až príliš jednoduchá. Herci (okrem skvelého Roberta Blakea) sa vďaka takmer necharakterovým postavám veľmi snažiť nemuseli, ale aj tak som mal zo všetkých dobrý pocit. Táto poctivá práca však (okrem kamery) nevyčnieva z davu. Síce sa trošku líši svojou zaujímavou inakosťou, ale kvalitou je to pre mňa len mierny nadpriemer. A o tie rozvláčne psychologické výstupy to kľudne mohli skrátiť. 70%.(31.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace