Don't Think Twice

Mike Birbiglia

Mike Birbiglia

Joe Anderson

Roger Neill

62% cože? Tohle je krásný vtipně-smutný film o slávě a marnosti toužení po úspěchu. Skoro mě to dojalo k slzám, nekecám.(27.1.2017)

Tohle je přesně to, co si představuji od nezávislých komedií, které jsou zábavné i vážné. Herci jsou zde naprosto skvělí v tom, že sem tam máte pocit, že prostě improvizovali, stejně jako improvizují ve svém divadelním představení. Je to zábavné, je to dojemné, je to lidsky silné, ale není to ani chvíli vlezlé.(25.11.2016)

• MorraEddie

Spíš drama než komedie(8.1.2017)

75% ... Nenútený snímok o bande kamarátov a ich improvizačnom divadle. Rôzne priority, osobnostné bloky, ale predovšetkám silné priateľské puto.(3.1.2017)

Po dlhšej dobe si som "čekol" niečo nové s mojou obľúbenkyňou Gillian Jacobs a celkom to ušlo. Len by som to nepovažoval tak celkom za komédiu, aj keď tam išlo o partičku vtipálkov - bolo tam niekoľko dramatických momentov. Inak to bolo OK.(7.1.2017)