poster

Don't Think Twice

Komedie

USA, 2016, 90 min

Režie:

Mike Birbiglia

Scénář:

Mike Birbiglia

Kamera:

Joe Anderson

Hudba:

Roger Neill
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lischai
  ****

  62% cože? Tohle je krásný vtipně-smutný film o slávě a marnosti toužení po úspěchu. Skoro mě to dojalo k slzám, nekecám.(27.1.2017)

 • kaylin
  ****

  Tohle je přesně to, co si představuji od nezávislých komedií, které jsou zábavné i vážné. Herci jsou zde naprosto skvělí v tom, že sem tam máte pocit, že prostě improvizovali, stejně jako improvizují ve svém divadelním představení. Je to zábavné, je to dojemné, je to lidsky silné, ale není to ani chvíli vlezlé.(25.11.2016)

 • MorraEddie
  **

  Spíš drama než komedie(8.1.2017)

 • B-Boy1
  ****

  75% ... Nenútený snímok o bande kamarátov a ich improvizačnom divadle. Rôzne priority, osobnostné bloky, ale predovšetkám silné priateľské puto.(3.1.2017)

 • Mire
  ***

  Po dlhšej dobe si som "čekol" niečo nové s mojou obľúbenkyňou Gillian Jacobs a celkom to ušlo. Len by som to nepovažoval tak celkom za komédiu, aj keď tam išlo o partičku vtipálkov - bolo tam niekoľko dramatických momentov. Inak to bolo OK.(7.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace