poster

Hospoda (TV seriál)

Komedie

Česko, 1996, 52x26 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jiří Drejnar

Hrají:

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská, Eva Čížkovská, Blažena Holišová, Oldřich Vlach, Viktor Preiss, Petr Oliva, Veronika Žilková, Ladislav Trojan, Gabriela Wilhelmová, Josef Somr, Jan Přeučil, Vlastimil Zavřel, Jan Dolanský, Radek Kuchař, Oldřich Navrátil, Jan Hraběta, Vítězslav Jirsák, Václav Sloup, Michal Pešek, Jiří Macháček, Uršula Kluková, Jiří Pomeje, Marcel Vašinka, Marek Eben, Jiří Hálek, Radan Rusev, Luba Skořepová, Jan Skopeček, Stanislav Zindulka, Simona Postlerová, Lucie Vondráčková, Miroslav Moravec, Jiří Wimmer, David Prachař, Karel Šíp, Jiří Havel, David Matásek, Václav Vydra nejml., Jaroslava Obermaierová, Jaroslav Kepka, Ladislav Gerendáš, Valérie Zawadská, Michal Suchánek, Miroslav Saic, Ljuba Krbová, Jan Kalous, Michal Jagelka, Pavel Mang, Matěj Hádek, Zuzana Fišárková, Rudolf Hrušínský ml., Martin Zahálka, Otto Rošetzký, Stanislav Lehký, Jiří Wohanka, Adolf Filip, Pavel Nový, Blanka Blahníková, Miroslav Vladyka, Arnošt Proschek, Miroslav Šnajdr, Miriam Kantorková, Vendulka Křížová, Pavlína Mourková, Miriam Chytilová, Lukáš Třebický, Marek Epstein, Václav Kotva, Martin Luhan, Anežka Pohorská, Vladimír Krška, Miloš Vondruška, Otakar Brousek st., Miroslav Kaman
(další profese)
 • Fingon
  ****

  Viděl jsem po dlouhé době zase pár dílů... beze srandy je to nejlepší seriál, který TV Nova kdy vyprodukovala. Scénář, herecké výkony, kamera... mimořádně dobře odvedená práce, a to skoro do hospody nechodím.(1.3.2006)

 • CheGuevara
  **

  Vtipné mi to přišlo napoprvé. Napodruhé už je to jenom scénáristická křeč odříkaná solidními herci. A napotřetí už to raději zkoušet nebudu.(4.7.2007)

 • Niktorius
  *

  Nuda. Jestli byl cílem čechačkovsky "moudrý" rozumovací seriál, tak ani to se nepovedlo, jestli to měl bý klasický vtipný sit-com, tak tomu se tvůrci ani nepřiblížili. A světe div se - TV Nova se později podařilo se seriálovou produkcí klesnou ještě mnohem níže.(21.8.2007)

 • - V 48. epizodě s názvem "Den poté" si lze na začátku na tabuli vedle dveří do kuchyně všimnout nápisu "Jonáš je prase". (Thommy91)

 • - V celém seriálu není řečeno příjmení kuchaře Kachny (Josef Dvořák). Pouze víme, že se jmenuje František. (Sekenenre)

 • - V díle „Vetřelci“ je možné rozpoznat, že seriál je natočen v ateliéru. Ve scéně, kdy se Venca Novák (Ladislav Potměšil) snaží vyrazit dveře od záchodu, kýve a prohýbá se celá stěna. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace