poster

Hospoda (TV seriál)

Komedie

Česko, 1996 - 1997, 22 h 45 min (Minutáž: 52x26 min)

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jiří Drejnar

Kamera:

Alois Nožička

Hrají:

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská, Eva Čížkovská, Blažena Holišová, Oldřich Vlach, Viktor Preiss, Petr Oliva, Veronika Žilková, Ladislav Trojan, Gabriela Wilhelmová, Josef Somr, Jan Přeučil, Vlastimil Zavřel, Jan Dolanský, Radek Kuchař, Oldřich Navrátil, Jan Hraběta, Vítězslav Jirsák, Václav Sloup, Michal Pešek, Jiří Macháček, Uršula Kluková, Jiří Pomeje, Marcel Vašinka, Marek Eben, Jiří Hálek, Radan Rusev, Luba Skořepová, Jan Skopeček, Stanislav Zindulka, Simona Postlerová, Lucie Vondráčková, Miroslav Moravec, Jiří Wimmer, David Prachař, Karel Šíp, Jiří Havel, David Matásek, Václav Vydra nejml., Jaroslava Obermaierová, Jaroslav Kepka, Ladislav Gerendáš, Valérie Zawadská, Michal Suchánek, Miroslav Saic, Ljuba Krbová, Jan Kalous, Michal Jagelka, Pavel Mang, Matěj Hádek, Zuzana Fišárková, Rudolf Hrušínský ml., Martin Zahálka, Otto Rošetzký, Stanislav Lehký, Jiří Wohanka, Adolf Filip, Pavel Nový, Blanka Blahníková, Miroslav Vladyka, Arnošt Proschek, Miroslav Šnajdr, Miriam Kantorková, Vendulka Křížová, Pavlína Mourková, Miriam Chytilová, Lukáš Třebický, Marek Epstein, Václav Kotva, Martin Luhan, Anežka Pohorská, Vladimír Krška, Miloš Vondruška, Otakar Brousek st., Miroslav Kaman, Vladimír Čech ml.
(další profese)
 • Divočák
  ***

  Novácká nuda, ale některé díly byly docela fajn.(13.8.2006)

 • Boss321
  *****

  Skvělý český seriál z hospodského prostředí. Skvělé herecké obsazení v čele s Petrem Nárožným, Ladislavem Potměšilem, Jiřím Menzelem, Bronislavem Poloczekem a Janem Kanyzou. Ano uznávám není to umělecký skvost, ale tady hodnotním srandu, které je více než dost......(1.12.2007)

 • Sarkastic
  ***

  No, tak dívat se nato rozhodně dá občas. Pár chlapů se večer (někdy už odpoledne) sejde v hospodě, vykládaj si , co zažili a i v té hospodě zažívají různé příhody. Občas se člověk zasměje, občas se nudí (záleží také někdy na hostech hospody).(19.2.2008)

 • Segrestor
  *

  Tento seriál uvízl někde uprostřed novácké cesty do pekel. Nebojím se říct, že byl dokonce jakýmsi zrychlovacím elementem. Vždyť přece vsadili na českou omezenost a tupost rozvíjenou hospodským posedáváním. Samozřejmě nechci seriál shazovat zrovna kvůli tomu. Koneckonců prsknout sitcom do hospody už v dějinách párkrát jako nápad docela vyšlo. Ale proklamace tupých štamgastů preferovaných jakousi vyšší intelektuální sociální vrstvou sedíc láskyplně u stolu s několika ještě více tupějšími místními ochmelky a to vše smícháno tak legračně, že se mám jako mlátit smíchy celých třicet minut? Ne, děkuji, více humoru vymyslíme cestou z reálné hospody domů v pět ráno.(7.7.2011)

 • Vitex

  Epizoda "Růžička" má nádherný závěr (posledních pět vteřin).(23.9.2009)

 • - Ve 14. epizodě s názvem "Obránci" ve scéně, kdy nadporučík Žalud (Stanislav Zindulka) předvádí účinnost slzného plynu, lze poznat, že herec místo stříkání slzného plynu zvuk pouze simuluje pusou. (Thommy91)

 • - Kachna a Babula bydlí ve stejném domě. (Kulmon)

 • - Existuje i 53. epizoda, v té se pojednává o tom nejlepším z celého seriálu. (Ded@M@tes)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace