Hospoda (TV seriál)

Komedie

Česko, 1996, 52x26 min

Jaroslav Dudek

Jiří Drejnar

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská, Eva Čížkovská, Blažena Holišová, Oldřich Vlach, Viktor Preiss, Petr Oliva, Veronika Žilková, Ladislav Trojan, Gabriela Wilhelmová, Josef Somr, Jan Přeučil, Vlastimil Zavřel, Jan Dolanský, Radek Kuchař, Oldřich Navrátil, Jan Hraběta, Vítězslav Jirsák, Václav Sloup, Michal Pešek, Jiří Macháček, Uršula Kluková, Jiří Pomeje, Marcel Vašinka, Marek Eben, Jiří Hálek, Radan Rusev, Luba Skořepová, Jan Skopeček, Stanislav Zindulka, Simona Postlerová, Lucie Vondráčková, Miroslav Moravec, Jiří Wimmer, David Prachař, Karel Šíp, Jiří Havel, David Matásek, Václav Vydra nejml., Jaroslava Obermaierová, Jaroslav Kepka, Ladislav Gerendáš, Valérie Zawadská, Michal Suchánek, Miroslav Saic, Ljuba Krbová, Jan Kalous, Michal Jagelka, Pavel Mang, Matěj Hádek, Zuzana Fišárková, Rudolf Hrušínský ml., Martin Zahálka, Otto Rošetzký, Stanislav Lehký, Jiří Wohanka, Adolf Filip, Pavel Nový, Blanka Blahníková, Miroslav Vladyka, Arnošt Proschek, Miroslav Šnajdr, Miriam Kantorková, Vendulka Křížová, Pavlína Mourková, Miriam Chytilová, Lukáš Třebický, Marek Epstein, Václav Kotva, Martin Luhan, Anežka Pohorská, Vladimír Krška, Miloš Vondruška, Otakar Brousek st., Miroslav Kaman
  • choze

Asi nejsem ten správný hospodský typ, nicméně tvůrcům přiznávám, že se aspoň poctivě snažili adaptovat sitcom pro českého diváka, tj. umístili jej do tak charakteristického českého prostředí jako je hospoda a obešli se bez vmontovaného smíchu. A sehnali po čertech slušný herecký ansámbl.(5.8.2007)

• salahadin

Hospoda aneb blbost odshora odsdola. Český sitcom aneb nejrůznorodější hospodská skvadra, jakou si lze vůbec představit! Pivní fajnšmekři různého postavení se u hranatého stolu nad kulatým okrajem půllitru stávají sobě rovnými, vždyť pivo obsahuje vitamíny, hlavně Béčko, takže tihle lidi musí být chytří, zdraví, inteligentní, mrštní, okouzující..no ne? Ehm, ne! Občas jsem se zasmál, většinou nikoli. Většinou za to může slabý scénář.(20.2.2007)

Neexistuje tv program který vysíla hospodu a já bych se na to nedíval.Na tohle se dá dívat pořad dokola to nemá chybu(8.11.2011)

Ze začátku docela trefné, s přibývajícími díly však začnou být "historky restaurační" docela ohrané, lehce odhadnutelné a zčásti i trošku trapné. Nicméně některé "special guest stars", jako třeba Marek Eben, si zahráli s chutí a tak trošku parodovali sami sebe...rozhodně to lepší z novácké produkce.(21.4.2003)

• stilgar1

V seriálové tvorbě TV N*va je tento film vyjímečný tím, že si zaslouží alespoň ty 2 hvězdičky. Na pár dílů jsem se vydržel dívat, a to už je co říci. Dívat se na další však bylo zbytečné, protože byly v podstatě stále o tomtéž. 4/10(7.1.2007)