• HoneyBunny
  *****

  René je majitetel kavárna Café René a docela slušně si vydělává. Má ošklivou manželku Edith, kterou podvádí se svými dvěma servírkami - Michelle a Marií, o cemž paní Edith neví. Blízko pobřeží Normandie by si žil tento pohodlný život, kdyby nepříšla druhá světová válka. Do Nouvionu se nastěhují okupující německé jednotky v čele s generálem Klinkerhoffenem. A samozřejmě se scházejí v Café René. Náš hrdina ale pracuje pro odboj a do cesty se mu dostávají takové úkoly jako ukrývání dvou sestřelených pilotů, obrazu padlé Madony s velkýma balónkama od von Klompa nebo čelení milostným útokům poručíka Grubera.(23.5.2003)

 • Gemini
  *****

  Kdo by zapomněl na poručíka Grubera a jeho tančík, na mistra převleků LeClerqua nebo na nordickou krásku vojína, později svobodníka Helgu? Myslím, že nikdo, kdo měl to štěstí, že na Haló, Haló natrefil. Říkám natrefil, protože Oskar má absolutní pravdu, co se programových her na schovávanou týče:P(2.5.2003)

 • Renton
  *****

  Creator: David Croft, Jeremy Lloyd, Paul Adam .. Dobře mě poslouchejte: "Tohle je nejlepší sitcom všech dob":-)) A nebudu to víckrát opakovat. Těm co ho neznají doporučuji otravovat ČT o co nejdřívější (nejednu) reprízu.. Frantíci a druhá světová válka rulez. Přisedněte do kavárny René - nebudete litovat..(9.8.2004)

 • sud
  *****

  Jedna z nejgeniálnějších a nejhumornějších věcí, která byla kdy pro televizi vytvořena. Bohužel díky nepříhodnému vysílacímu času by pro mne každý viděný díl spíše svátkem. Díky vynálezu jménem DVD se to snažím napravit. 100%.(1.4.2006)

 • Sašenka165
  *****

  Úžasný seriál, který zvedne náladu i po hodně náročném dni a obohatil (nejenom) mě o tři nesmrtelné hlášky: 1. To jsem já LeClerc! (bůhví jak se jméno toho stařešiny píše) ---- 2. Dobře mě poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat! ---- 3. Óh, René!!! :-)(3.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace