poster

Haló, haló! (TV seriál)

 • Velká Británie

  'Allo 'Allo!

Komedie / Válečný

Velká Británie, 1982, 85x30 min

 • Sašenka165
  *****

  Úžasný seriál, který zvedne náladu i po hodně náročném dni a obohatil (nejenom) mě o tři nesmrtelné hlášky: 1. To jsem já LeClerc! (bůhví jak se jméno toho stařešiny píše) ---- 2. Dobře mě poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat! ---- 3. Óh, René!!! :-)(3.9.2007)

 • Gemini
  *****

  Kdo by zapomněl na poručíka Grubera a jeho tančík, na mistra převleků LeClerqua nebo na nordickou krásku vojína, později svobodníka Helgu? Myslím, že nikdo, kdo měl to štěstí, že na Haló, Haló natrefil. Říkám natrefil, protože Oskar má absolutní pravdu, co se programových her na schovávanou týče:P(2.5.2003)

 • playboxguest
  ****

  U prvního dílu jsem se do toho nemohla za žádnou cenu zakoukat a od druhého už jsem to nedokázala vypnout...(1.1.2011)

 • AlfaNumerO
  *****

  Proč si neudělat trochu srandu z války...(6.4.2013)

 • gudaulin
  *****

  Tenhle britský počin stojí přesně na hraně mezi genialitou a trapností. Je to hodně stylizované, ulítlé, herci přehrávají až běda, ale při tom všem je to navýsost vtipné a originální. Je ale pravda, že kdyby byly dialogy a postavy jen o malý kousek ulítlejší, šel bych s hodnocením prudce dolů. Seriálu hodně pomáhá vynikající dabing, který už dneska dávno není samozřejmostí. Jednotlivé hlasy se k hereckým tvářím ideálně hodí. Celkový dojem: 90 %. Francouzština Arthura Bostroma s jeho nezapomenutelnými hláškami přidala seriálu jednu hvězdičku.(13.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace