Není to špatné, neuráží mě to, když běží nějaký díl, tak ho na "půl oka" bez problémů dokoukám, ale víc než na tři hvězdičky nemůžu jít z jednoho, velmi prostého důvodu. Nesměju se.(23.2.2005)

Poměrně hodně vtipná záležitost...(18.8.2008)

„Teď mě dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat!“ Crabtree a LeClerc - dvě nezapomenutelné postavičky a k nim spousty dalších nezapomenutelných postaviček v nezapomenutelných scénkách v nezapomenutelném sitcomu. Prostě nezapomenutelný zážitek, který je bohužel rozmělněn tím, že tvůrci nevěděli kdy přestat a poslední čtyři série jsou již lehce zapomenutelné. Bohužel je to stále to samé.... to samé... samé. „To jsem já, LeClerc!"(16.11.2004)

Kdo by zapomněl na poručíka Grubera a jeho tančík, na mistra převleků LeClerqua nebo na nordickou krásku vojína, později svobodníka Helgu? Myslím, že nikdo, kdo měl to štěstí, že na Haló, Haló natrefil. Říkám natrefil, protože Oskar má absolutní pravdu, co se programových her na schovávanou týče:P(2.5.2003)

Není nad hailujúce prostitútky!(28.8.2006)

• - Madam Fanny, známá jako stará můra, je vyobrazena jako příšerná zpěvačka. Její představitelka Rose Hill se přitom živila také jako sopranistka ve Britské Národní Opeře, jednom z nejslavnějších operních domů na světě. (RMiloslav)

• - Carmen Silveru diváci obdivovali i za převedený neumělý zpěv, dokonale zapadající do role madam Edith. Dlužno dodat, že Carmen Silvera skutečně zpívat neuměla a její pěvecký výkon byl skutečný. Potvrdil to i představitel Reného Gorden Kaye. (Dinsberg)

• - Ve 4. epizodě 4. série s názvem "Létající jeptiška" ve scéně, kde generál Klinkerhoffen (Hilary Minster) vchází do kavárny, má Gruber (Guy Siner) ještě stále v uších sýr. V další scéně je sýr pryč, ale když odchází ven, je sýr zpět v uších. (kukkik)