Já vím, že je těch dílů až moc. Já vím, že se to celý točí pořád okolo toho jednoho (útěk britských letců, obraz Padlé Madony s velkýma balónkama). Já vím, že se spousta vtipů opakuje pořád dokola ("Dobré podoledne"). Když ale ono je to tak moc, tak moc!, ftipné... Tolik skvělých postav na pár metrech čtverečních (jedné francouzské kavárny), teplej nacista Gruber, gestapák Otto Flick, kterýmu k tomu, aby byl děsivej, nepomůže ani strýček Heinrich Himmler, lingvista seržant Crabtree... tohle je prostě výkvět britskýho sitcomu. A vůbec, přečtěte si ten komentář pořádně, nebudu to víckrát opakovat... Druhá světová v tom nejlepším balení a tak, jak určitě nevypadala. A oba, ne- všechny čtyři palce nahoru za jeden z nejlepších dabingů. Ever!(15.7.2012)

Málo platné, není to vtipné. A zřejmě je to myšlené tak, že by být mělo.(5.8.2011)

• Coleator

Tenhle seriál jde nějak úplně mimo mě...(8.8.2013)

Mondijé, soto jé? Já byla tak rrat, še našla la serrial o frransouskych fálešnych errdinéch, aš s tocho měla la petite mort do trrenék - a ono to plny Prritů! To ne ´allo ´allo, to skandal! Tachny prryš sa kanal, ty prittska omosexual! Nekulturrni barrbarr!(12.10.2013)

Jeden z mála povedených seriálových sitcomů s promyšleným humorem, dobře zahraným i skvěle CZ dabovaným. Slyšet "Janžurku" zpívat je nezapomenutelný zážitek. Seriál řadím kvalitativně na stejnou úroveň jako komedii "Kutil Tim". Velmi dobrá oddechovka, vhodná pro chvíle, kdy ještě není čas ulehnout na kutě, ale kouknout na klasický filmový sto a více minutový snímek už není chuť.(30.1.2010)

• - V belgickém městě Kortrijk se na náměstí nachází kavárna, jež nese název Bistro Allo Allo a její interiér je ozdoben černobílými fotografiemi s vtipnými momenty ze seriálu. (DareDeer)

• - Postava Reného se v seriálu často utahuje z homosexuality poručíka Grubera, avšak představitel Reného Gorden Kaye je ve skutečnosti homosexuál. (Roby)

• - Madame Edith (Carmen Silvera) byla prý nalezena jako sirotek sluhou na hradě, ale zároveň tvrdí, že Madame Fanny (Rose Hill) je její pravou matkou. (RMiloslav)