poster

Wild Wild West

 • USA

  Wild Wild West

 • Slovensko

  Wild Wild West

 • Slovensko

  Divoký západ

Akční / Komedie / Western / Sci-Fi

USA, 1999, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  **

  Wild Wild West lze zařadit jako film historický, fantasy, krimi, válečný, komedii, dobrodružný, akční a western, snímek bláznivý a docela zábavný. Souboj hodných agentů prezidenta Granta proti geniálnímu beznohému a bezcitnému padouchovi Bezláskovi pro záchranu USA 19.století je hlavně napínavou oddychovkou, ničím víc. Režisér Sonnenfeld, autor Mužů v černém a Addamsovy rodiny, zde komerčně neuspěl, přesto alespoň část jeho typického černého humoru je ve filmu vidět. Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=vsV671pcbR4 a http://www.youtube.com/watch?v=B1KlzGJw_Gw&NR=1(1.1.2010)

 • Radyo
  *

  Člověk vážně neví, zda to bylo myšleno jako sci-fi, western, komedie, parodie nebo všechno dohromady. Konečná verze totiž vypadá, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Jsou tam samé zajímavé (resp. dobré) věci (herci, režisér), ale ve výsledku se to nedá pozřít (dokoukat). Já to tedy nakonec dokoukal, ale nebýt Willa Smithe a Salmy Hayek, asi bych balil daleko dříve, než se objevily (v tomto případě spásné) závěrečné titulky. Upřímně - nechápu, kde se v takové slátanině vzali Branagh s Klinem, které jinak beru jako seriózní herce. No nic, ruce pryč od WWW.(5.2.2007)

 • paascha
  **

  Hloupost, spíš pitomá, než vtipná(4.10.2010)

 • sud
  *

  Nejhorší je na tom asi to, že tuhle šílenost navlékli do kabátu mého nejoblíbenějšího žánru - westernu. Díky Salmě Hayekové, na kterou se alespoň nechalo koukat a z úcty ke Kennethu Branaghovi nedávám odpad. 15%.(23.7.2008)

 • AngelAngie
  **

  Fuj, fuj .. nuda.(21.5.2008)

 • - Will Smith kvůli tomuto snímku odmítl roli Nea ve věhlasném filmu Matrix (1999). (ing.Frosty)

 • - Režisér Kevin Smith jednou vyprávěl, jak v devadesátých letech pracoval na scénáři na chystaném filmu o Supermanovi. Při projednávání scénaře s producentem Smith zjistil, že producent John Peters chce mít ve filmu obrovského pavouka. Později pozval Smith Peterse do kina na svůj nový film Hledám Amy (1997). Petersovi se z filmu líbil jen hlas homosexuálního černocha a řekl, že ten hlas musí být v plánovaném filmu. Po nějaké době z nového Supermana sešlo. O rok později byl Kevin Smith v kině na filmu Wild Wild West, který produkoval John Peters. Smith o filmu poté řekl: "Tak sedím v kině, sleduju ten film a říkám si: 'Proboha, to je neuvěřitelná s*ačka.' A najednou koukám... ku*evsky velký pavouk." (Zdroj: videacesky.cz) (Rollo_Tomasi)

 • - Roli Kevina Klinea měl původně hrát George Clooney, ale ten nakonec odmítl, protože mu připadala příliš “vedlejší”. (POMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace