poster

Wild Wild West

 • USA

  Wild Wild West

 • Slovensko

  Wild Wild West

 • Slovensko

  Divoký západ

Akční / Komedie / Western / Sci-Fi

USA, 1999, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  ****

  Každý na tento film nadává, ale já se nestydim. Mě se to líbilo a klidně mě za to upalte.(20.5.2002)

 • Ruut
  **

  Asi jako bych srovnával bondovky s Brosnanem s těmi s Craigem - tohle je mnohem uhlazenější a seladonovitější, leč trend je úúúplně jinde a WWW rozhodně léty nezrajou.(21.8.2011)

 • Gemini
  **

  Kýč (a narozdíl od mnohých jiných tohle slovo používám jen výjimečně) a nuda, hrooznáááá nuuudaaaa od začátku až do konce. Ale rozpočet nebyl nijak malý, že by ty příšerné triky byly záměrné? Jako taková pocta původnímu Wild Wild West seriálu, ze kterého jsem pohříchu neviděl ani fň, takže nemůžu říct, jestli to tak je nebo není? Ale to nic nemění na faktu, že Kevin Kline je skvělej a Salmita nádherná. Jediný (tedy spíš jediné) kdo ji předčily, byla Bai Ling v epizodním štěku a nordické bohyně opečovávající pana Záporáka :)(16.2.2003)

 • choze
  ***

  Nejdražší film roku 1999 a do té doby nejnákladnější projekt Warner Bros. (170 milionů dolarů, zisk pouze 222 milionů) nabízí kvalitní, mírně bizarní rodinnou zábavu vycházející ze stejnojmenného, 30 let starého amerického seriálu, kombinujícího westerny a verneovky. Will Smith i Kevin Kline k sobě dokonale pasují a je radost sledovat přerůstání jejich vzájemné antipatie ve vzájemný respekt a Salma Hayek v krajkovém korzetu a pánském pyžamu odhalujícím její zadeček dodává příběhu tu správnou vkusnou lechtivost. Nesedl mi jen Kenneth Branagh, od kterého jsem očekával podstatně lepšího padoucha. Ale závěrečný odjezd do zapadajícího slunce byl geniální! "MůŽU SE TĚ NA NĚCO ZEPTAT, JAMESI?" "NE, NEMůŽEŠ, ARTIE."(26.2.2006)

 • Tosim
  ****

  Neupalujte, ale mě se to líbilo taky. Nevidím důvod, proč by se mi tenhle zábavnej western neměl líbit. Spousta dobrejch hlášek Navíc Kevin Kline je bezva herec. A MEZI NÁMI, PROČ SE Z TOHO OTROCTVÍ DĚLÁ POŘÁD TAKOVÁ VĚDA, NO UZNEJTE, KDO Z NÁS TADY BY NECHTĚL, ABY NA NĚJ NĚKDO JINEJ MAKAL ZADARMO, ZVEDNE SNAD NĚKDO Z VÁS RÁNO S NADŠENÍM SVOU TLUSTOU PRDEL A PŮJDE SBÍRAT POSRANOU BAVLNU???(23.11.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace